Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 29 1 2 20 21 22 23 24 28 29
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Ciesz sie ze nie poszles siedziec bo gdybys nie przyznal sie do winy to mialbys to jak w banku.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Amir_Khan
Ciesz sie ze nie poszles siedziec bo gdybys nie przyznal sie do winy to mialbys to jak w banku.

mozliwe, aczkolwiek policjantom zalezy na zalatwieniu sprawy i pochwale od komendanta. niewazne czy podejrzany jest winny, czy nie. znam taki przypadek, ze oskarzyli chlopaka o paserstwo, posadzili go na dolek i w koncu sie przyznal po dniu tam spedzonym, zeby miec spokoj i wyjsc. pozniej sie wycofal z tego wszystkiego, minal rok i ma spokoj poki co

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by fenomen
Poddałem się dobrowolnej karze zawiasy 6 miesięcy na 3 lata . Grzywna 300 zł oraz zapłacenie szkód/
Można się od tego odwołać ?

zawaliles ze sie poddales dobrowolnej karze, trzeba bylo sie do nieczego nie przyznawac, nie skladac zeznan i tak by cie wypuscili po 24h czy tam 48... w sadzie z adwokatem bys dostal lepszy deal. Jakie historyjki policjanci wymyslali ze sie zgodziles na ta dobrowolna kare?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Czy byla zabawa w dobrego gline ktory Ci doradza co bedzie dla Ciebie najlepsze? (dla nich) grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
dostalby dobry deal 3 miesieczny areszt tymczasowy tongue

Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Były dwie historyjki ta dobra dla nich i próba zastraszenia. Oraz próba żebym nie miał wyroku ,ale nie jestem ty typem który strzela za odmowę jakiego pięknego plaskacza dostałem

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
W Polsce jest tak dziurawe prawo ze takie triki przechodza, podstawa rzecz nie poddac sie na dolku, wiadome ze policjant chce zamknac sprawe, wmawia rozne brednie, doradza a wrecz zmusza niby dla dobra podejrzanego przyanie sie do winy...
Nie przynajac sie z adwokatem izi by wyciagnal lepszy deal, ale w sumie moze i dobrze ze dal sie nabrac na policyjne tricki - coz mamy kolejnego kryminaliste na forum grin

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824

Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Originally Posted by Krystian
Alex powinienes na tym logo bearshare lub koło niego móc lewym/prawym kliknac i wtedy odfajkowujesz to.

nic takiego nie ma, bear jest juz odinstalowany, zebysmy sie dobrze zrozumieli, otwieram kolejna zakladke w explorer i zamiast pustej strony otwiera mi sie odrazu bearsearch

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Originally Posted by ALEX
Originally Posted by Krystian
Alex powinienes na tym logo bearshare lub koło niego móc lewym/prawym kliknac i wtedy odfajkowujesz to.

nic takiego nie ma, bear jest juz odinstalowany, zebysmy sie dobrze zrozumieli, otwieram kolejna zakladke w explorer i zamiast pustej strony otwiera mi sie odrazu bearsearch

http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows-vista/Change-your-Internet-Explorer-home-page

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Może macie jakieś wujka, szwagra sąsiada który jest konduktorem? Bardzo mi zależy.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Szukam taniego lokum na zjazdy wikendy w poblizu. Może macie coś na oku

Warszawska Szkoła Filmowa

01-518 Warszawa
ul. Generała Zajączka 7

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Pany pomocy ! Wcisnąłem jakiś skrót w Operze i ku.rwa cały ekran obrócił się do góry nogami o 180 stopni. Za kija nie wiem jak to dwrócić. Help.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
sprobuj z ctrl + alt + strzalki

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Kaznodzieja
sprobuj z ctrl + alt + strzalki

Wielkie Dzięki piwo piwo

ale był dramat laugh

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Stawałeś na głowie czy obracałeś monitor? grin

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
To lapek więc ekran na maxa płasko a Ja z drugiej strony stołu grin
Córa mówi,że widok bezcenny i jeszcze się śmieje wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Pany chce kupic ten czytnik e-booków Amazon Kindle 3

na Allego najtanszy praktycznie za 565 zl

jak sie zarejestrowalem na Amazone to wyszlo mi 139$ dolcow + Shipping & Handling: $20.98

lacznie 159,98 dolarów co daje teraz po jakies 3,3(przewalutowanie) 528

wiec na jednym czytniku kupionym na Allegro zarabiają tylko 37zł?

dobrze liczę


tu i tu patrze na werjse czytnika bez reklam..

prosze o pomoc bo dzisiaj musze dokonac zakupu..Amazon czy Allegro

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Byc moze ktos sobie przywiozl z USA.
Albo bral w hurcie wiecej, jakis rabat dostal.

Strona 22 z 29 1 2 20 21 22 23 24 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, rymoholik, aker, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1