|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Ciesz sie ze nie poszles siedziec bo gdybys nie przyznal sie do winy to mialbys to jak w banku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Ciesz sie ze nie poszles siedziec bo gdybys nie przyznal sie do winy to mialbys to jak w banku. mozliwe, aczkolwiek policjantom zalezy na zalatwieniu sprawy i pochwale od komendanta. niewazne czy podejrzany jest winny, czy nie. znam taki przypadek, ze oskarzyli chlopaka o paserstwo, posadzili go na dolek i w koncu sie przyznal po dniu tam spedzonym, zeby miec spokoj i wyjsc. pozniej sie wycofal z tego wszystkiego, minal rok i ma spokoj poki co
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poddałem się dobrowolnej karze zawiasy 6 miesięcy na 3 lata . Grzywna 300 zł oraz zapłacenie szkód/ Można się od tego odwołać ? zawaliles ze sie poddales dobrowolnej karze, trzeba bylo sie do nieczego nie przyznawac, nie skladac zeznan i tak by cie wypuscili po 24h czy tam 48... w sadzie z adwokatem bys dostal lepszy deal. Jakie historyjki policjanci wymyslali ze sie zgodziles na ta dobrowolna kare?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Czy byla zabawa w dobrego gline ktory Ci doradza co bedzie dla Ciebie najlepsze? (dla nich) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
dostalby dobry deal 3 miesieczny areszt tymczasowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Były dwie historyjki ta dobra dla nich i próba zastraszenia. Oraz próba żebym nie miał wyroku ,ale nie jestem ty typem który strzela za odmowę jakiego pięknego plaskacza dostałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
W Polsce jest tak dziurawe prawo ze takie triki przechodza, podstawa rzecz nie poddac sie na dolku, wiadome ze policjant chce zamknac sprawe, wmawia rozne brednie, doradza a wrecz zmusza niby dla dobra podejrzanego przyanie sie do winy... Nie przynajac sie z adwokatem izi by wyciagnal lepszy deal, ale w sumie moze i dobrze ze dal sie nabrac na policyjne tricki - coz mamy kolejnego kryminaliste na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895 |
Alex powinienes na tym logo bearshare lub koło niego móc lewym/prawym kliknac i wtedy odfajkowujesz to. nic takiego nie ma, bear jest juz odinstalowany, zebysmy sie dobrze zrozumieli, otwieram kolejna zakladke w explorer i zamiast pustej strony otwiera mi sie odrazu bearsearch
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Alex powinienes na tym logo bearshare lub koło niego móc lewym/prawym kliknac i wtedy odfajkowujesz to. nic takiego nie ma, bear jest juz odinstalowany, zebysmy sie dobrze zrozumieli, otwieram kolejna zakladke w explorer i zamiast pustej strony otwiera mi sie odrazu bearsearch http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows-vista/Change-your-Internet-Explorer-home-page
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Może macie jakieś wujka, szwagra sąsiada który jest konduktorem? Bardzo mi zależy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
Szukam taniego lokum na zjazdy wikendy w poblizu. Może macie coś na oku
Warszawska Szkoła Filmowa
01-518 Warszawa ul. Generała Zajączka 7
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Pany pomocy ! Wcisnąłem jakiś skrót w Operze i ku.rwa cały ekran obrócił się do góry nogami o 180 stopni. Za kija nie wiem jak to dwrócić. Help.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737 |
sprobuj z ctrl + alt + strzalki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
sprobuj z ctrl + alt + strzalki Wielkie Dzięki ale był dramat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Stawałeś na głowie czy obracałeś monitor? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
To lapek więc ekran na maxa płasko a Ja z drugiej strony stołu  Córa mówi,że widok bezcenny i jeszcze się śmieje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Pany chce kupic ten czytnik e-booków Amazon Kindle 3
na Allego najtanszy praktycznie za 565 zl
jak sie zarejestrowalem na Amazone to wyszlo mi 139$ dolcow + Shipping & Handling: $20.98
lacznie 159,98 dolarów co daje teraz po jakies 3,3(przewalutowanie) 528 zł
wiec na jednym czytniku kupionym na Allegro zarabiają tylko 37zł?
dobrze liczę
tu i tu patrze na werjse czytnika bez reklam..
prosze o pomoc bo dzisiaj musze dokonac zakupu..Amazon czy Allegro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Byc moze ktos sobie przywiozl z USA. Albo bral w hurcie wiecej, jakis rabat dostal.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|