|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403 |
ja czekałem 2 dni , wysłałem maila ze chcem korzystać z ich promocji free 5E i za 2 dni pojawiło sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31 |
Witam mam pytanie czy ktos wyplacal kase z dobets do mbanku i ile czekal na przelew pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
Oryginalnie wysłał zlotnik: [qb]Witam mam pytanie czy ktos wyplacal kase z dobets do mbanku i ile czekal na przelew pozdrawiam[/qb] czekalem 8 dni moze 9
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130 |
wyplacal ktos na konto Inteligo??? Jakie dane trzeba im podac?? Ja podalem im caly 26 cyfrowy nr konta i nazwe banku, cos jeszcze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
Oryginalnie wysłał Werpin: [qb]ja czekałem 2 dni , wysłałem maila ze chcem korzystać z ich promocji free 5E i za 2 dni pojawiło sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] zrobilem dokladnie tak samo i dzisiaj rano kasa pojawila sie na koncie. maila wyslalem wczoraj z zarejestrowalem sie chyba we wtorek. pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
czy dobets wymaga skanu dowodu tozsamosci ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
Oryginalnie wysłał lukasz654: [qb]czy dobets wymaga skanu dowodu tozsamosci ?[/qb] nie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
Ile wynosi minimalna wypłata z Dobets ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
To dlaczego mi nie chcą dac 5 euro jak zarejestrowałem sie w czwartek to w piatek odpisali mi ze aktualnie promocji nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
Oryginalnie wysłał bojako5: [qb]Ile wynosi minimalna wypłata z Dobets ?[/qb] Ponawiam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
jak ktos ma konto w dobets i lubi nba to chyba sie walneli na dzisiejsze mecze. kursy odwrotne do tych w gb i b&w. wyglada to dosc atrakcyjnie.
MIA Heat - HOU Rockets gb.1,55 dobets:2,60 (kursy na houston) itd
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
Oryginalnie wysłał szachus: [qb]jak ktos ma konto w dobets i lubi nba to chyba sie walneli na dzisiejsze mecze. kursy odwrotne do tych w gb i b&w. wyglada to dosc atrakcyjnie.
MIA Heat - HOU Rockets gb.1,55 dobets:2,60 (kursy na houston) itd
pozdrawiam[/qb] właśnie to zauważyłem wszystkie kursy no odwrót :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31 |
hysio a te 8-9 dni czekales razem z sobota i niedzila bo ja juz czekam w sumie z sobo0tami i niedzielami 10 dni i powoli zaczynam sie w****iac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
Oryginalnie wysłał jurek_killer: [qb] Oryginalnie wysłał szachus: [qb]jak ktos ma konto w dobets i lubi nba to chyba sie walneli na dzisiejsze mecze. kursy odwrotne do tych w gb i b&w. wyglada to dosc atrakcyjnie.
MIA Heat - HOU Rockets gb.1,55 dobets:2,60 (kursy na houston) itd
pozdrawiam[/qb] właśnie to zauważyłem wszystkie kursy no odwrót :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] juz mi sie podobaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . choc wszystko padlo to zwroty zrobili. brawo tak trzymac ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31 |
z przykroscia oswiadczam ze ten buk chyba przestal byc w porzadku na pieniadze czekam juz 13 dni na e-miale nie odpisuja nie warto u nich grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130 |
No to masz chyba jakiegos pecha ja pieniadze dostalem wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) 2004-01-30 200 DOB CENTRALA PKO BP SA Z POLECENIA: DE32651800050126529500 DOBETS S P ORTWETTEN ST. ANNASTRASSE 23 A-67 700 Nr rach.: 53102000160005510009912111 Tytuł: /TXT/KDD z TYTULU:OZIIP40037946KKK OUR EUR 30 K.K. EUR 4 6698 Przelew na rachunek +140,09
Wyplate zarzadalem w niedziele ale informacje na temat mojego konta podalem w poniedzialek. Przelew zrealizowali w czwartek.
Wniosek jest jeden grac i wyplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16 |
Panowie. jest jeszcze promocja na te 5 Euro? bo wlasnie si eo niej dowiedzialem ale nie wiem czy jest sens sie rejestrowac jak promocji nie ma:)dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264 |
Oryginalnie wysłał Sms-portal: [qb]Panowie. jest jeszcze promocja na te 5 Euro? bo wlasnie si eo niej dowiedzialem ale nie wiem czy jest sens sie rejestrowac jak promocji nie ma:)dzieki[/qb] nie ma qfa zadnej promocji!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka