Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#49540 23/01/2004 12:53
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
ja czekałem 2 dni , wysłałem maila ze chcem korzystać z ich promocji free 5E i za 2 dni pojawiło sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#49541 23/01/2004 19:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
Witam mam pytanie czy ktos wyplacal kase z dobets do mbanku i ile czekal na przelew pozdrawiam

#49542 23/01/2004 23:42
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
Quote
Oryginalnie wysłał zlotnik:
[qb]Witam mam pytanie czy ktos wyplacal kase z dobets do mbanku i ile czekal na przelew pozdrawiam[/qb]
czekalem 8 dni moze 9

#49543 24/01/2004 05:41
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
wyplacal ktos na konto Inteligo??? Jakie dane trzeba im podac?? Ja podalem im caly 26 cyfrowy nr konta i nazwe banku, cos jeszcze?

#49544 24/01/2004 16:30
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał Werpin:
[qb]ja czekałem 2 dni , wysłałem maila ze chcem korzystać z ich promocji free 5E i za 2 dni pojawiło sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
zrobilem dokladnie tak samo i dzisiaj rano kasa pojawila sie na koncie. maila wyslalem wczoraj z zarejestrowalem sie chyba we wtorek. pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#49545 24/01/2004 18:29
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
czy dobets wymaga skanu dowodu tozsamosci ?

#49546 24/01/2004 20:09
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]czy dobets wymaga skanu dowodu tozsamosci ?[/qb]
nie

#49547 24/01/2004 20:18
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Ile wynosi minimalna wypłata z Dobets ?

#49548 24/01/2004 22:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
To dlaczego mi nie chcą dac 5 euro jak zarejestrowałem sie w czwartek to w piatek odpisali mi ze aktualnie promocji nie ma.

#49549 25/01/2004 20:21
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Quote
Oryginalnie wysłał bojako5:
[qb]Ile wynosi minimalna wypłata z Dobets ?[/qb]
Ponawiam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#49550 25/01/2004 20:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
chyba 30 euro

#49551 26/01/2004 21:15
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
jak ktos ma konto w dobets i lubi nba to chyba sie walneli na dzisiejsze mecze. kursy odwrotne do tych w gb i b&w. wyglada to dosc atrakcyjnie.

MIA Heat - HOU Rockets gb.1,55 dobets:2,60 (kursy na houston) itd

pozdrawiam

#49552 26/01/2004 21:51
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał szachus:
[qb]jak ktos ma konto w dobets i lubi nba to chyba sie walneli na dzisiejsze mecze. kursy odwrotne do tych w gb i b&w. wyglada to dosc atrakcyjnie.

MIA Heat - HOU Rockets gb.1,55 dobets:2,60 (kursy na houston) itd

pozdrawiam[/qb]
właśnie to zauważyłem wszystkie kursy no odwrót :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49553 26/01/2004 23:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
hysio a te 8-9 dni czekales razem z sobota i niedzila bo ja juz czekam w sumie z sobo0tami i niedzielami 10 dni i powoli zaczynam sie w****iac ?

#49554 27/01/2004 20:32
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał szachus:
[qb]jak ktos ma konto w dobets i lubi nba to chyba sie walneli na dzisiejsze mecze. kursy odwrotne do tych w gb i b&w. wyglada to dosc atrakcyjnie.

MIA Heat - HOU Rockets gb.1,55 dobets:2,60 (kursy na houston) itd

pozdrawiam[/qb]
właśnie to zauważyłem wszystkie kursy no odwrót :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
juz mi sie podobaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . choc wszystko padlo to zwroty zrobili. brawo tak trzymac ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#49555 29/01/2004 19:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
z przykroscia oswiadczam ze ten buk chyba przestal byc w porzadku na pieniadze czekam juz 13 dni na e-miale nie odpisuja nie warto u nich grac

#49556 31/01/2004 18:21
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
No to masz chyba jakiegos pecha ja pieniadze dostalem wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
2004-01-30 200 DOB CENTRALA PKO BP SA Z POLECENIA: DE32651800050126529500 DOBETS S P ORTWETTEN ST. ANNASTRASSE 23 A-67 700
Nr rach.: 53102000160005510009912111
Tytuł: /TXT/KDD z TYTULU:OZIIP40037946KKK OUR EUR 30 K.K. EUR 4 6698
Przelew na rachunek +140,09

Wyplate zarzadalem w niedziele ale informacje na temat mojego konta podalem w poniedzialek. Przelew zrealizowali w czwartek.

Wniosek jest jeden grac i wyplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49557 03/02/2004 01:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
Panowie. jest jeszcze promocja na te 5 Euro? bo wlasnie si eo niej dowiedzialem ale nie wiem czy jest sens sie rejestrowac jak promocji nie ma:)dzieki

#49558 04/02/2004 05:15
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
Quote
Oryginalnie wysłał Sms-portal:
[qb]Panowie. jest jeszcze promocja na te 5 Euro? bo wlasnie si eo niej dowiedzialem ale nie wiem czy jest sens sie rejestrowac jak promocji nie ma:)dzieki[/qb]
nie ma qfa zadnej promocji!!!

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1