Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Conrad #4712399 06/06/2011 21:40
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7
Od dawna Betgun nie ma juz licencji Kostarykanskiej. Od kiedy odpowiedni urzad zmienil zasady naliczania podatkow od bukow w Kostaryce (od liczby zatrudnionych) betgun zwinal interes do anonimowego internetu.

Wczesniej dzialal pod fikcyjnym adresem
Registrant: Internet Betting Group S.A. Del Chicote 100 metros norte Sabana Norte
City: San Jose
Country: COSTA RICA

czyli wedlug googlemaps w restauracji El Chicote

Brak organu kontrolujacego pozwala im bezkarnie prac pieniedze, krasc pieniadze graczy, zamykac konta bez powodu, okradac konta z depozytu, blokowac z m.in. takich samych hasel dwoch userow i wiele innych.

Od dawna widnieja na czarnej liscie zagranicznych serwisow oceniajacych buki m.in. z powodu Account confiscation.

Uzyjcie google ( scam, fraud) by poczytac o ich praktykach.

Poniewaz caly pomysl tego Buka i ich mafijnych polskich zalozycieli to rynek polski wiec zakladaja tysiace programow affiliate i licza na wasze pieniadze. Ci co ich zachwalaja sami w tej procedurze uczestnicza.

nie wspominam nic o waszych danych bo wiadomo co sie z nimi moze stac.....

Bonus: Unibet
Conrad #4910450 11/09/2011 23:46
Dołączył: Jul 2007
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 614
Niedawno wpłaciłem tam kase, bo chciałem zagrac surebeta. Dawali jakiś bonus 30%, więc akceptowałem, a tu niespodzianka. Minimum 2 zdarzenia na kuponie. Teraz mam tam ponad 1200 zł. Chce wypłacic, ale cały czas nie moge, chociaż już z 5 razy obróciłem ten bonus.

Wszedłem na to forum i zobaczyłem post wyżej. Czy to znaczy, że nie odzyskam już swoich pieniędzy?

Conrad #4910572 12/09/2011 00:30
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
E
e24 Offline
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
Oni zawsze maja zapis w regulaminie promocji ze 7 dni po obroceniu mozesz dopiero wyplacic,

Conrad #4914061 13/09/2011 12:41
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
No tak, jesli podchodzi sie do sprawy w taki sposob "dawali jakis bonus.." nie trudno domyslec sie, ze regulaminu "jakiegos tam bonusa" tez sie nie czytalo...

Conrad #4958453 06/10/2011 06:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
A niech ktoś sie wypowie jak wygląda u nich sprawa z limitami?

Inna kwestia, to gra ktoś z Was u nich w Dużego lotka / multilotka? Jak tam wygląda sprawa z limitami?

h0oli #4958806 06/10/2011 16:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Originally Posted by h0oli
A niech ktoś sie wypowie jak wygląda u nich sprawa z limitami?

Inna kwestia, to gra ktoś z Was u nich w Dużego lotka / multilotka? Jak tam wygląda sprawa z limitami?

Mając bana na politykę zacytuję idola admina forum - Stefana Niesołowskiego, podobno marszałka kraju demokratycznego:

"Państwowa Komisja Wyborcza ma rację, odmawiając rejestracji Nowej Prawicy, ponieważ PKW w ogóle nie powinna rejestrować małych i niepoważnych partii"

Czyli tłumacząc na język tematu o betgunie. Nie ma co sobie zawracać głowy tym bukiem to mały buk i szybko daje limity.

laugh

Conrad #4958862 06/10/2011 17:30
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
laugh

Conrad #4958895 06/10/2011 17:39
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
El_Darro - dzięki za wyjaśnienia, wyleczyłeś mnie szybciej z tego buka, niż mój lekarz rodzinny z biegunki smile

El_Darro #4959187 06/10/2011 19:40
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by El_Darro
Originally Posted by h0oli
A niech ktoś sie wypowie jak wygląda u nich sprawa z limitami?

Inna kwestia, to gra ktoś z Was u nich w Dużego lotka / multilotka? Jak tam wygląda sprawa z limitami?

Mając bana na politykę zacytuję idola admina forum - Stefana Niesołowskiego, podobno marszałka kraju demokratycznego:

"Państwowa Komisja Wyborcza ma rację, odmawiając rejestracji Nowej Prawicy, ponieważ PKW w ogóle nie powinna rejestrować małych i niepoważnych partii"

Czyli tłumacząc na język tematu o betgunie. Nie ma co sobie zawracać głowy tym bukiem to mały buk i szybko daje limity.

laugh

żeby zobrazować sytuację powiem tak: Betgun daje limity równie często jak ostatnio prewencyjne bany w temacie Polityka tuż przed wyborami

Conrad #4973474 13/10/2011 23:00
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
A i marketing nie śpi smile

Conrad #5333204 01/05/2012 05:29
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Dawno nikt sie nie wypowiadał na temat Betgun.
Mam ugrane trochę kasy.Czekam na wyplaty na MB.

W Betgun nie mam jeszcze konta ,ale planuję założyć i wpłacić.
Napiszcie prosze tradycyjną informacje jak jest u nich z wypłacalnościa na MB? Jak szybko, czy wymagaja od razu scanów,
czy w ogóle da sie tu pograć?
Pytam jak jest aktualnie,bo przez pół roku nikt tu nie dawał żadnej informacji.

Iwdakuno #5333209 01/05/2012 05:39
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
Originally Posted by Iwdakuno
Dawno nikt sie nie wypowiadał na temat Betgun.
Mam ugrane trochę kasy.Czekam na wyplaty na MB.

W Betgun nie mam jeszcze konta ,ale planuję założyć i wpłacić.
Napiszcie prosze tradycyjną informacje jak jest u nich z wypłacalnościa na MB? Jak szybko, czy wymagaja od razu scanów,
czy w ogóle da sie tu pograć?
Pytam jak jest aktualnie,bo przez pół roku nikt tu nie dawał żadnej informacji.

Oddaj marżę i skontruj tą kasę na bardziej uczciwych. I Betgun będzie szczęśliwy, i Ty, że urwiesz 85-90% z tego co Ci się należy.

Chyba że potraktują Twoją wypłatę modelowo, a Ty głośno się tym wszem pochwalisz. wink

PS. Nie wiem co Cię skusiło... 35% do wpłaty?

Conrad #5333512 01/05/2012 18:40
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Jeszcze mnie nie skusiło,ta firma od początku zbytnio nie podobała mi się.
Natomiast czy wpłacić to się zastanowię.7 dni trzeba mieć kaę zamrożoną,żeby móc wypłacić.
Totalny bezsens.

Iwdakuno #5333813 02/05/2012 00:52
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
Originally Posted by Iwdakuno
7 dni trzeba mieć kaę zamrożoną,żeby móc wypłacić.
Totalny bezsens.

Sens, sens. wink

Przewaga tym razem psychologiczna, bo czy hazardzistę nie pokusi by pograć coś przez te 7 dni... A może przegra... I kasa zostanie, tam gdzie zostać miała.

Conrad #5498696 15/08/2012 22:38
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Ten "buczuś" to chociaż umie szybko wypłacać kasę na MB?

Conrad #5498704 15/08/2012 22:40
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
wyplacaja rano i wieczorem codziennie.

Conrad #5523857 03/09/2012 04:56
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Stresowałem się w niedzielę od 14.30 do 23.00 bo strasznie cięzko szło.
Dla zabicia całotygodniowego pecha wpłaciłem kasę do Betgun,tylko po to by nie kusiło mnie granie na live.Kupon wszedł,zleciłem więc pierwszy raz wypłatę z Betgun na MB.
Wcześniej 2 tygodnie temu po puszczeniu 1 zakładu zweryfikowali mi konto.Byłem pewny,że wtedy już wypłacę ,ale Hiszpania wygrała zaledwie 2-1 z Puerto Rico.
Mam nadzieję,że ze względu na to,iż mam konto po weryfikacji to wypłata pójdzie szybko.
Kwota bliska 800 zł. Ciekawe czy będą się ociągać z wypłatą?Nie chciałby się wkurzać na początku tygodnia.

Dodam tylko,że w ustawieniach konta przed zagraniem zrezygnowałem ze wszystkich bonusów i promocji.

Conrad #5525066 04/09/2012 03:40
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Kasa na MB o godzinie 9.01.Cóż za punktualność.
Oby nie jednorazowa.

Conrad #5531869 08/09/2012 21:47
Dołączył: Aug 2010
Posty: 98
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 98
nie ma sie co martwic oni zawsze wyplacaja kase ja nie mialem nigdy problemu przez tyle lat

Conrad #5532832 09/09/2012 16:54
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
no ja tez nigdy problemow nie mialem, inna sprawa ze nie gralem tam nigdy za wieksza kase, bo podejrzewam ze wtedy by sie owe problemy zaczely, raczej nieprzypadkowo maja tak niski SBR

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1