|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Stary temat przekroczył 200 postów.
Ciekawe czy strona "don't Expekt our web site to work" dalej będzie się borykała z problemami gdy zaczniemy kolejny odcinek tego "serialu"... :rolleyes:
A tak z ciekawości, jak nazwać ten serial o Expekcie: a) sitcom (czyli situation commedy, coś a la Friends albo Świat Według Kiepskich)? Czemu nie? Szczególnie ten drugi serial przypomina support Expektu oraz jego ubsługę serwera. Lol! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> b) soap opera (czyli "opera mydlana" ala Izaura czy Rosalinda)? Ciągle są problemy, a odcinków (oraz kolejnych problemów) jest zazwyczaj wiele i odnosi się wrażenie, że trwa to w nieskończoność... a pod koniec dnia i tak nikt nie wie jak i czy to się skończyło. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> b) reality show (nazwa mówi sama za siebie - czyli np. znany na Polsacie 'Bar')? Być może w ten sam sposób dobiera się support oraz technical staff w Expekcie: te osoby nie mogą mieć zielonego pojęcia o wykonywanym zawodzie! Lol!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Zejdźmy na ziemię!
Prof i STS takich problemów nigdy mieć nie będą, a przegrana kasa i podatek zostają w kraju (mam nadzieję).
pozdrowienia wuzz
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
We are currently upgrading our software and are expecting to be online again later this evening
kurde ile jeszcze bede czekal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Z tego co wyczytałem zostałem oszukany przez Expekt, wpłaciłem w Świątecznym konkursie 230 zł, niestety kuponu z kursem 111 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie trafiłem, ale bonus znalazł się na moim koncie, zdążyłem nawet zagrać 3 x 100 zł ale były to single z kursami 1,65; 1,50; 1,45. A tu nagle pojawił się zapis: "Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu trzykrotnie, inwestując ją w zakłady (kurs nie mniejszy niż 2.00) w naszym serwisie bukmacherskim." Wcześniej nie było mowy o kursie 2.00 !!! Jednym słowem zwykłe naciągactwo !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
Dear Customer, We are currently upgrading our software and are expecting to be online again later this evening.
Best Regards Expekt.com Ltd
reply <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dear expekt We are curently fuck your mother and we will fuck your grandmother again later this evening.
Best Regards Napaleniklienci.com spółka S.E.X
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
yareq bylo napisane od samego poczatku, nawet w mailu jaki dostalem od nich bylo wyraznie napisane
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał cinekv3: [qb]yareq bylo napisane od samego poczatku, nawet w mailu jaki dostalem od nich bylo wyraznie napisane[/qb] na 100 % wcześniej tego nie było !!! Mam wydruk dotyczący tej promocji z tamtego tygodnia !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Conrad a jak Twoją kamapanie anty okreslic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Dzis wplacilem kase do expekta wcale sie nie dziwie jak ich nie bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Krajan spoko narazie wszystko dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: BOSMAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672 |
Kurde...a ja wczoraj wygrałem 230 zł bez żadnego bonusa i chciałem pocieszyć oko stanem konta a nie mogę....."jak ktoś ma pecha to i w piździe na szkło trafi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał konkurs: [qb]Kurde...a ja wczoraj wygrałem 230 zł bez żadnego bonusa i chciałem pocieszyć oko stanem konta a nie mogę....."jak ktoś ma pecha to i w piździe na szkło trafi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] ja wygralem 700zl grajac za 10zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moge tylko sie pocieszyc emailem od nich ze wygralem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Oryginalnie wysłał konkurs: [qb]...już działa....[/qb] Działać może i działa, ale nie wiem może tylko u mnie nie ma bundesligi na jutro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 37 |
To co zrobil expekt z ta promocja to grube przegiecie. Tylko czekac na to az pojawi sie informacja tego typu:
Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu trzykrotnie, inwestując ją w zakłady (kurs nie mniejszy niż 2.00, nie większy niż 2,07, tylko zdarzenia z Trotting-Finlandia).
Wszystko byloby w porzadku gdyby od razu tak napisali, a nie jak wszyscy zrobili juz obrot i szykowali sie do wyplaty kasy oni nagle zmieniaja zasady. Dla mnie zwykli OSZUSCI i ZLODZIEJE.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał chase: [qb]To co zrobil expekt z ta promocja to grube przegiecie. Tylko czekac na to az pojawi sie informacja tego typu:
Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu trzykrotnie, inwestując ją w zakłady (kurs nie mniejszy niż 2.00, nie większy niż 2,07, tylko zdarzenia z Trotting-Finlandia).
Wszystko byloby w porzadku gdyby od razu tak napisali, a nie jak wszyscy zrobili juz obrot i szykowali sie do wyplaty kasy oni nagle zmieniaja zasady. Dla mnie zwykli OSZUSCI i ZLODZIEJE.[/qb] zgadzam się w 100 % <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nie wpłacajcie ani złotówki do Expekt, bo ta ich promocja zwrot stawki do 250 pln to LIPA!!!
Zmienili sobie regulamin i Ci, którzy wygrali, a zwłaszcza Ci którzy przegrali, ale zrobili potem obrót 750pln zwróconą stawką ui tak nie będą mogli nnic wypłacić z tego bonusa,bo teraz po kilkudniach wregulaminie stoi, że obrót trzeba robić stawiając na kurs minimum 2,00.
Wcześniej tego w zasadach dotyczacych promocji nie było!!!
A przecież wielu z nas wpłaciło tylko z powodu atrakcyjności pierwszej wersji "zasad",a teraz i tak nie będa mogli nic wypłacić, a zaryzykowali swoje cięzko zarobione pieniądzepo wpływem tej "kuszącej" oferty "świątecznej"
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129 |
Co z tego że już działa jak na dzis nawet nie zagram sobie NBA bo nima <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 37 |
No i jeszcze dodali cos takiego:
Z promocji nie może skorzystać osoba z tego samego domostwa lub korzystająca z tego samego komputera (IP).
Czyli ja mam teraz biegać po całej mojej sieci LAN i pytać wszystkich czy nie graja na expekt.com ?? :rolleyes:
Najwyrazniej widac ze przejechali sie niezle na tej promocji i teraz kombinuja tylko jakby tu nie umoczyc kompletnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał chase: [qb]
Czyli ja mam teraz biegać po całej mojej sieci LAN i pytać wszystkich czy nie graja na expekt.com ?? :rolleyes:
[/qb] W sieci LAN nr IP każdego kompa rózni się. Wiem bo sam jestem w LAN. 27 pozycji w ofercie w tej chwili widzę... :eek:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|