Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#49666 15/12/2003 23:16
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Stary temat przekroczył 200 postów.

Ciekawe czy strona "don't Expekt our web site to work" dalej będzie się borykała z problemami gdy zaczniemy kolejny odcinek tego "serialu"... :rolleyes:

A tak z ciekawości, jak nazwać ten serial o Expekcie:
a) sitcom (czyli situation commedy, coś a la Friends albo Świat Według Kiepskich)? Czemu nie? Szczególnie ten drugi serial przypomina support Expektu oraz jego ubsługę serwera. Lol! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
b) soap opera (czyli "opera mydlana" ala Izaura czy Rosalinda)? Ciągle są problemy, a odcinków (oraz kolejnych problemów) jest zazwyczaj wiele i odnosi się wrażenie, że trwa to w nieskończoność... a pod koniec dnia i tak nikt nie wie jak i czy to się skończyło. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
b) reality show (nazwa mówi sama za siebie - czyli np. znany na Polsacie 'Bar')? Być może w ten sam sposób dobiera się support oraz technical staff w Expekcie: te osoby nie mogą mieć zielonego pojęcia o wykonywanym zawodzie! Lol!

Bonus: Unibet
#49667 15/12/2003 23:23
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Zejdźmy na ziemię!

Prof i STS takich problemów nigdy mieć nie będą, a przegrana kasa i podatek zostają w kraju (mam nadzieję).

pozdrowienia
wuzz

#49668 15/12/2003 23:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
We are currently upgrading our software and are expecting to be online again later this evening

kurde ile jeszcze bede czekal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#49669 15/12/2003 23:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Z tego co wyczytałem zostałem oszukany przez Expekt, wpłaciłem w Świątecznym konkursie 230 zł, niestety kuponu z kursem 111 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie trafiłem, ale bonus znalazł się na moim koncie, zdążyłem nawet zagrać 3 x 100 zł ale były to single z kursami 1,65; 1,50; 1,45. A tu nagle pojawił się zapis: "Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu trzykrotnie, inwestując ją w zakłady (kurs nie mniejszy niż 2.00) w naszym serwisie bukmacherskim." Wcześniej nie było mowy o kursie 2.00 !!! Jednym słowem zwykłe naciągactwo !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#49670 15/12/2003 23:42
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
Dear Customer,
We are currently upgrading our software and are expecting to be online again later this evening.

Best Regards
Expekt.com Ltd

reply <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dear expekt
We are curently fuck your mother and we will fuck your grandmother again later this evening.

Best Regards
Napaleniklienci.com spółka S.E.X

#49671 15/12/2003 23:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
yareq

bylo napisane od samego poczatku, nawet w mailu jaki dostalem od nich bylo wyraznie napisane

#49672 15/12/2003 23:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał cinekv3:
[qb]yareq

bylo napisane od samego poczatku, nawet w mailu jaki dostalem od nich bylo wyraznie napisane[/qb]
na 100 % wcześniej tego nie było !!! Mam wydruk dotyczący tej promocji z tamtego tygodnia !!!

#49673 15/12/2003 23:49
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Conrad a jak Twoją kamapanie anty okreslic?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#49674 15/12/2003 23:50
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Dzis wplacilem kase do expekta wcale sie nie dziwie jak ich nie bedzie.

#49675 16/12/2003 00:00
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Krajan spoko narazie wszystko dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: BOSMAN

#49676 16/12/2003 00:03
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
addict
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
Kurde...a ja wczoraj wygrałem 230 zł bez żadnego bonusa i chciałem pocieszyć oko stanem konta a nie mogę....."jak ktoś ma pecha to i w piździe na szkło trafi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49677 16/12/2003 00:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał konkurs:
[qb]Kurde...a ja wczoraj wygrałem 230 zł bez żadnego bonusa i chciałem pocieszyć oko stanem konta a nie mogę....."jak ktoś ma pecha to i w piździe na szkło trafi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
ja wygralem 700zl grajac za 10zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moge tylko sie pocieszyc emailem od nich ze wygralem

#49678 16/12/2003 00:18
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
addict
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
...już działa....

#49679 16/12/2003 00:22
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Quote
Oryginalnie wysłał konkurs:
[qb]...już działa....[/qb]
Działać może i działa, ale nie wiem może tylko u mnie nie ma bundesligi na jutro?

#49680 16/12/2003 00:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 37
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 37
To co zrobil expekt z ta promocja to grube przegiecie. Tylko czekac na to az pojawi sie informacja tego typu:

Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu trzykrotnie, inwestując ją w zakłady (kurs nie mniejszy niż 2.00, nie większy niż 2,07, tylko zdarzenia z Trotting-Finlandia).

Wszystko byloby w porzadku gdyby od razu tak napisali, a nie jak wszyscy zrobili juz obrot i szykowali sie do wyplaty kasy oni nagle zmieniaja zasady. Dla mnie zwykli OSZUSCI i ZLODZIEJE.

#49681 16/12/2003 00:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał chase:
[qb]To co zrobil expekt z ta promocja to grube przegiecie. Tylko czekac na to az pojawi sie informacja tego typu:

Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu trzykrotnie, inwestując ją w zakłady (kurs nie mniejszy niż 2.00, nie większy niż 2,07, tylko zdarzenia z Trotting-Finlandia).

Wszystko byloby w porzadku gdyby od razu tak napisali, a nie jak wszyscy zrobili juz obrot i szykowali sie do wyplaty kasy oni nagle zmieniaja zasady. Dla mnie zwykli OSZUSCI i ZLODZIEJE.[/qb]
zgadzam się w 100 % <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49682 16/12/2003 01:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nie wpłacajcie ani złotówki do Expekt, bo ta ich promocja zwrot stawki do 250 pln to LIPA!!!

Zmienili sobie regulamin i Ci, którzy wygrali, a zwłaszcza Ci którzy przegrali, ale zrobili potem obrót 750pln zwróconą stawką ui tak nie będą mogli nnic wypłacić z tego bonusa,bo teraz po kilkudniach wregulaminie stoi, że obrót trzeba robić stawiając na kurs minimum 2,00.

Wcześniej tego w zasadach dotyczacych promocji nie było!!!

A przecież wielu z nas wpłaciło tylko z powodu atrakcyjności pierwszej wersji "zasad",a teraz i tak nie będa mogli nic wypłacić, a zaryzykowali swoje cięzko zarobione pieniądzepo wpływem tej "kuszącej" oferty "świątecznej"

#49683 16/12/2003 01:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129
J
member
member
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129
Co z tego że już działa jak na dzis nawet nie zagram sobie NBA bo nima <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#49684 16/12/2003 01:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 37
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 37
No i jeszcze dodali cos takiego:

Z promocji nie może skorzystać osoba z tego samego domostwa lub korzystająca z tego samego komputera (IP).

Czyli ja mam teraz biegać po całej mojej sieci LAN i pytać wszystkich czy nie graja na expekt.com ?? :rolleyes:

Najwyrazniej widac ze przejechali sie niezle na tej promocji i teraz kombinuja tylko jakby tu nie umoczyc kompletnie.

#49685 16/12/2003 01:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał chase:
[qb]

Czyli ja mam teraz biegać po całej mojej sieci LAN i pytać wszystkich czy nie graja na expekt.com ?? :rolleyes:

[/qb]
W sieci LAN nr IP każdego kompa rózni się. Wiem bo sam jestem w LAN.

27 pozycji w ofercie w tej chwili widzę... :eek:

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, alfa, rafal08, burbon, Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,838 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1