Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 22 1 2 9 10 11 12 13 21 22
Piostar #4970845 12/10/2011 20:03
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Radzio na twitterze
Za siebie łysym pałom z Białegostoku odpuszczam. Nie popuszczę, ani na stadionach, ani w sieci, w sprawie rasizmu.

Oprócz wpisu takiej treści Radosław Sikorski opublikował oświadczenie skierowane do białostockiej prokuratury.

Minister Sikorski odniósł się do pisma prokuratora Marka Winnickiego z Prokuratury Białystok-Południe, informującego o możliwości popełnienia przestępstwa znieważenia funkcjonariusza publicznego, w czasie pobytu w Białymstoku.

Kibole wyzwali Sikorskiego od frajerów (zdjęcia, wideo

Oto treść oświadczenia wystosowanego przez Radosława Sikorskiego:

W nawiązaniu do pisma Pana Prokuratora odnoszącego się do możliwości popełnienia przestępstwa znieważenia mnie jako funkcjonariusza publicznego przez manifestujących zwolenników piłkarskiego klubu Jagiellonia Białystok, uważam, że jakkolwiek doszło do przypadków zachowań chamskich i agresywnych, nie widzę potrzeby sankcjonowania karnie ich inicjatorów.

Radosław Sikorski



laugh a cały Białystok w stresie że Radzio nie odpuści , tak jak pisałem wcześniej uraz psychiczny po wizycie w Białymstoku pozostał

Bonus: Unibet
craax #4971268 12/10/2011 23:00
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Originally Posted by craax
Originally Posted by walczak
"Donald matole twój rząd obalą kibole"

laugh laugh laugh laugh laugh

Coś wam nie wyszło grin Donald kolejne 4 lata piwo

Mam nadzieje że mój głos oddany na Donalda nie będzie głosem zmarnowanym i w końcu teraz się rozprawi z kibolami, nie ważne czy zamykając stadiony czy w inny sposób, ale wynik PO pokazał jaka macie siłe przebicia wink

malutenki czlowieczek do nory hop hop

To właśnie argumenty kibiców w dyskusji, zwłaszcza kibiców zydowskich.

Przgraliście z kretesem i co teraz? dalej będziecie spiewac hasło że obalicie rząd tuska? wasze protesty były tak ważne jak pierdnięcie bobra.

walczak #4971314 12/10/2011 23:12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Koniec politycznego OT w tym temacie. stop peace

walczak #4971329 12/10/2011 23:20
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by walczak
Originally Posted by craax
Originally Posted by walczak
"Donald matole twój rząd obalą kibole"

laugh laugh laugh laugh laugh

Coś wam nie wyszło grin Donald kolejne 4 lata piwo

Mam nadzieje że mój głos oddany na Donalda nie będzie głosem zmarnowanym i w końcu teraz się rozprawi z kibolami, nie ważne czy zamykając stadiony czy w inny sposób, ale wynik PO pokazał jaka macie siłe przebicia wink

malutenki czlowieczek do nory hop hop

To właśnie argumenty kibiców w dyskusji, zwłaszcza kibiców zydowskich.

Przgraliście z kretesem i co teraz? dalej będziecie spiewac hasło że obalicie rząd tuska? wasze protesty były tak ważne jak pierdnięcie bobra.
To ten twój wcześniejszy post był zaproszeniem do dyskusji?! Marny prowokatorze.

Kto przegrał z kretesem? Na jakiej podstawie tak piszesz?

Piostar #4971347 12/10/2011 23:27
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Już po wyborach, czas na spokój w tym temacie pod tym względem. Jeśli cokolwiek nawet pachnie polityką to będzie natychmiast usuwane z tego tematu.

walczak #4971401 12/10/2011 23:48
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by walczak
Originally Posted by craax
Originally Posted by walczak
"Donald matole twój rząd obalą kibole"

laugh laugh laugh laugh laugh

Coś wam nie wyszło grin Donald kolejne 4 lata piwo

Mam nadzieje że mój głos oddany na Donalda nie będzie głosem zmarnowanym i w końcu teraz się rozprawi z kibolami, nie ważne czy zamykając stadiony czy w inny sposób, ale wynik PO pokazał jaka macie siłe przebicia wink

malutenki czlowieczek do nory hop hop

To właśnie argumenty kibiców w dyskusji, zwłaszcza kibiców zydowskich.

Przgraliście z kretesem i co teraz? dalej będziecie spiewac hasło że obalicie rząd tuska? wasze protesty były tak ważne jak pierdnięcie bobra.

Kibice chcą zaproponować projekt zmiany ustawy bezpieczeństwa imprez masowych.Jakbyś idioto choć trochę interesował się sprawą a nie chciał tylko obsrać w temacie to nie zadawał byś głupich pytań wymagając argumentów na te napinkowe wypociny.

Piostar #4971405 12/10/2011 23:52
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
No chyba że dla ciebie dalej zakaz odpalania piro, ogromne kary za przekleństwa czy ograniczanie wolności słowa to wielka krucjata walki z chuligaństwem, mam nadziej że po tych czynnościach czujesz się bardziej bezpiecznie wychodząc wieczorem z domu.

Conrad #4971433 13/10/2011 00:07
Dołączył: Apr 2009
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 227
Originally Posted by Conrad
Już po wyborach, czas na spokój w tym temacie pod tym względem. Jeśli cokolwiek nawet pachnie polityką to będzie natychmiast usuwane z tego tematu.

ale jak mam pisac o polityce na Polityce jak tam nie mozna pisac o polityce, bo cie od razu banuja smile

cuuly #4971445 13/10/2011 00:12
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
te bany na polityke powinny dotyczyć ludzi a nie tematów.
Niektóre osoby nie mogą pisać o polityce w żadnym temacie, a inne mogą wszedzie wink

Też mam bana na forum wyżej a nie pamietam kiedy ostatni raz coś tam wysyłałem laugh

Piostar #4971470 13/10/2011 00:21
Dołączył: Apr 2009
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 227
ja nawet nie pisalem o polityce tylko o obnizaniu poziomu dyskusji przez goscia o niku conrad . po chwili ban ale tylko w tym temacie
dziwne zwyczaje

Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Originally Posted by royalflush
Kibice chcą zaproponować projekt zmiany ustawy bezpieczeństwa imprez masowych.Jakbyś idioto choć trochę interesował się sprawą a nie chciał tylko obsrać w temaciue to nie zadawał byś głupich pytań wymagając argumentów na te napinkowe wypociny.

Czy możesz debilu podac punkty które kibice chcą zmienic ewentualnie zamienic w tej ustawie?

I czy przygotowują to łyse pały czy jacyś którzy się chociaż załapali na studia zaoczne?

I najważniejsze czy ten projekt może byc potraktowany poważnie przez tworzących prawo w Polsce?

Piostar #4972253 13/10/2011 05:58
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Wystarczy zebrać odpowiednią ilość podpisów aby dany projekt mógł zostać rozpatrzony przez sejm, a łysą pałę to chyba jeszcze masz w majtkach bo w podstawówce na WOS-ie się tego uczą.
Kto się zajmuje projektem jak i wcześniejszym protestem to chyba także powinieneś wiedzieć, przecież od sierpnia bierzesz tu czynny udział w dyskusji.

Piostar #4972658 13/10/2011 16:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
royal ty to masz pod gorke w zyciu chyba

Piostar #4972749 13/10/2011 17:27
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
No ja wiem że mam pod górkę, współczujesz moich rodziców itd. nie to co człowiek wielkiego formatu na wysokim poziomie społecznym pełny kultury i elokwentny taki jak ty.Wy to potraficie dawać dobry przykład, pokazujecie jak się należy zachowywać i dyskutować.Zawsze wnosząc swoje racje do tego tematu potraficie sprawić że mimo różnicy zdań rozmowa jest zawsze toczona na faktach i się odbywa bez zbędnej dyskusji nie dając się hołcie sprowokować.Mam nadzieje że jako jeden z naczelnych chamów i marginesów społecznych bez wychowania nauczę się wielu postaw i zachowań od takich wzorców jak ty i pan walczak.Z poważaniem i szacunkiem laugh

Piostar #4972787 13/10/2011 17:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
o widzisz, i juz sie uczysz, na poczatek juz potrafisz dobrze ocenic aktualna sytuację

a definicja problemu to pierwszy krok do jego rozwiazania

i nawet poczyniłes drugi postep - nie uzyłes w swoim poscie żadnych odniesien do srania i spermy jak to zawsze miales w zwyczaju

powodzenia i kolejnych postepow zycze




kazow #4972804 13/10/2011 18:00
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
o spermie to ja pisałem wink

Piostar #4973026 13/10/2011 19:29
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
A co ty takiego infantylnego widzisz w słowie sperma i sranie?
Uważasz że zapędy na kogoś rodzinę czy osobę której wcale nie znasz czynią z ciebie bardziej kulturalną osobę bo nie używasz w nich wyrazów które są postrzegane za brzydkie?

Piostar #4973047 13/10/2011 19:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ale ja sie na Twoja rodzine nie zapedzam wogole, odnioslem sie tylko do Twoich slow, ze dzieci trzeba przyzwyczajac do zycia w taki sposob jak to zrobili ci "kibice"
wiec pogratulowalem podejscia oraz sposobu wychowania dzieci w twojej rodzinie, ot tyle, no chyba ze to byla tylko teoria, ktorej twoi rodziciele nie wcielali na tobie

a slowa te nie sa infantylne, tylko wulgarne w kontekscie w jakim je uzyles. zreszta nie o same slowa chodzilo, tylko o to ze w kazdym niemal poscie musisz cos wrzucic o sraniu, obsrywaniu, gownie i spuszczaniu sie. To moze byc sygnal ze psycholog potrzebny


btw...tylko ja sie smieje czytajac royala?

kazow #4973205 13/10/2011 20:51
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by kazow
btw...tylko ja sie smieje czytajac royala?
Ja się śmieję za wszystkich Twoich postów w temacie.

Piostar #4973424 13/10/2011 22:34
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by kazow
ale ja sie na Twoja rodzine nie zapedzam wogole, odnioslem sie tylko do Twoich slow, ze dzieci trzeba przyzwyczajac do zycia w taki sposob jak to zrobili ci "kibice"
wiec pogratulowalem podejscia oraz sposobu wychowania dzieci w twojej rodzinie, ot tyle, no chyba ze to byla tylko teoria, ktorej twoi rodziciele nie wcielali na tobie

a slowa te nie sa infantylne, tylko wulgarne w kontekscie w jakim je uzyles. zreszta nie o same slowa chodzilo, tylko o to ze w kazdym niemal poscie musisz cos wrzucic o sraniu, obsrywaniu, gownie i spuszczaniu sie. To moze byc sygnal ze psycholog potrzebny


btw...tylko ja sie smieje czytajac royala?


Pisałem łgarzu że gra przy kilkunastu dopingujących kibicach im nie zaszkodzi skoro mają zostać piłkarzami bo to część tego rzemiosła.Twoja reakcja to moczenie syna w lodowatej wodzie w ramach przygotowania do zimy, i niezbyt pochlebne słowa na temat rodziców więc z łaski swojej przestań pitolić bo lepiej być wulgarny niż szują zza klawiatury wink

Strona 11 z 22 1 2 9 10 11 12 13 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, $-man), 2,798 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1