|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Na liście transferowej znajduje się 2 moich zawodników:
Allegro Conte, wiek: 24 wartość: 1 416 000 zł, wynagrodzenie: 17 200 zł klub: WENECJA, kraj: Italia znakomita forma, dobra dyscyplina taktyczna kartki:
świetna kondycja , tragiczny bramkarz dobra szybkość , olśniewający obrońca dostateczna technika , dostateczny rozgrywający bardzo dobre podania , beznadziejny strzelec
Aktualna cena: 5 000 000, konic licytacji za godzine.
oraz junior wyciągnięty przedwczoraj ze szkółki:
Wystawiony za: 55 zł Najwyższa oferta: 148 000 zł [pantherianos] Koniec licytacji: 03.12.2006 18:50 Ksawery Aletorowicz, wiek: 18 wartość: 448 000 zł, wynagrodzenie: 6 000 zł klub: WENECJA, kraj: Polska bardzo dobra forma, tragiczna dyscyplina taktyczna
beznadziejna kondycja, tragiczny bramkarz słaba szybkość, słaby obrońca solidna technika , dobry rozgrywający dostateczne podania , celujący strzelec
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Na liście transferowej znajduje się 2 moich zawodników:
Allegro Conte, wiek: 24 wartość: 1 416 000 zł, wynagrodzenie: 17 200 zł klub: WENECJA, kraj: Italia znakomita forma, dobra dyscyplina taktyczna kartki:
świetna kondycja , tragiczny bramkarz dobra szybkość , olśniewający obrońca dostateczna technika , dostateczny rozgrywający bardzo dobre podania , beznadziejny strzelec
Aktualna cena: 5 000 000, konic licytacji za godzine.
oraz junior wyciągnięty przedwczoraj ze szkółki:
Wystawiony za: 55 zł Najwyższa oferta: 148 000 zł [pantherianos] Koniec licytacji: 03.12.2006 18:50 Ksawery Aletorowicz, wiek: 18 wartość: 448 000 zł, wynagrodzenie: 6 000 zł klub: WENECJA, kraj: Polska bardzo dobra forma, tragiczna dyscyplina taktyczna
beznadziejna kondycja, tragiczny bramkarz słaba szybkość, słaby obrońca solidna technika , dobry rozgrywający dostateczne podania , celujący strzelec Conte poszedł za 5 100 000 a Alertowicz za 3 040 000.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
czy junior może przewyższyć zdolnościami swojego trenera ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
pff zobaczymy jak teraz moi trenować będą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Świetny pierwszy trener(placa 77tysiakow) i Niesamowity trener juniorów(płaca 117tysiaków)hehe a kasy mam 85k na plusie:) bede mial pewnie bankruta chyba, że wytrenują mi w 2-3 tygodnie zawodników i ich sprzedam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
acha i jeszcze jedno : jestem w VI lidze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
pff zobaczymy jak teraz moi trenować będą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Świetny pierwszy trener(placa 77tysiakow) i Niesamowity trener juniorów(płaca 117tysiaków)hehe a kasy mam 85k na plusie:) bede mial pewnie bankruta chyba, że wytrenują mi w 2-3 tygodnie zawodników i ich sprzedam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mój olśniewający trener juniorów zarabia 127, a pierwszy trener (celujący) tylko 45 tys.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
U mnie sprawa wygląda tak  1 trener: Noah Gotha, wiek: 58, wynagrodzenie: 73 600 zł świetny trener Trener juniorów: Birger van den Elzen, wiek: 36, wynagrodzenie: 178 700 zł olśniewający trener Asystenci: Bartosz Adamczyk, wiek: 53, wynagrodzenie: 41 200 zł solidny trener Chris Roelandts, wiek: 34, wynagrodzenie: 117 800 zł niesamowity trener Lew Filipczak, wiek: 45, wynagrodzenie: 31 200 zł bardzo dobry trener W sumie kosztują mnie 442 500 zł. W szkołce 1 celujący junior i 2 solidnych. Czy jeśli solidny zawodnik ma czas na wyszkolenie 16 tygodni to moze się podnieść na wyższy poziom w szkółce (bardzo dobry lub celujący) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Jeśli Twój zawodnik ma czas 16 tygodni na wyszkolenie to możesz liczyć jeszcze na 3-4 skoki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Niestety odpadłem w 4 rundzie pucharu. Niespodziewanie przegrałem 1-2. Szkoda bo liczyłęm na więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937 |
witam koledzy zapraszam ludzi z południa do federacji południowej!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Dzisiaj porażka u siebie 0-1 z zespołem, który miał gorsze staty. Musze chyba popracować nad taktyką bo inaczej już niedługo mogę ponownie zawitać do grona V-ligowców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
4-1 wygrana  1 miejsce z 2 pkt przewagi(mam 3 winy i 1 remis)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
W tej grze nie opłaca się chyba trenować rozgrywanie??! Co sądzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
W tej grze nie opłaca się chyba trenować rozgrywanie??! Co sądzicie? raczej nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Dziś tylko 1 skok obrony u 19 latka na świetną.
Takiego juniora wyciągnąłem ze szkółki jako "celującego":
Przemysław Lamch, wiek: 19 wartość: 364 000 zł, wynagrodzenie: 5 200 zł klub: WENECJA, kraj: Polska bardzo dobra forma, tragiczna dyscyplina taktyczna
tragiczna kondycja, tragiczny bramkarz beznadziejna szybkość, bardzo dobry obrońca słaba technika, beznadziejny rozgrywający dostateczne podania, bardzo dobry strzelec
Może być trenowany zarówno pod kątem defensywy jak i skuteczności. Szkoda tylko tan niskich pobocznych umiejętności - szybkości i rozgrywania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Trzecia kolejna porażka z rzędu, mimo lepszych statsów. Niw wiem już sam co się dzieje z tą drużyną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937 |
zapraszam do federacji Południowców
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Dzisiaj ze szkółki wyszło mi 4 juniorów, dwóch od razu poszlo do piachu a 2 następnych to wielki zawód.
Ten wyszedł jako celujący:
Jeremiasz Litkowski, wiek: 18 wartość: 485 000 zł, wynagrodzenie: 6 300 zł klub: WENECJA, kraj: Polska bardzo dobra forma, tragiczna dyscyplina taktyczna
niedostateczna kondycja, dobry bramkarz niedostateczna szybkość, beznadziejny obrońca beznadziejna technika, beznadziejny rozgrywający celujące podania, beznadziejny strzelec
A ten jako bardzo dobry:
Seweryn Prażmowski, wiek 19 wartość: 275 000 zł, wynagrodzenie: 4 100 zł bardzo dobra forma
niedostateczna kondycja, tragiczny bramkarz mierna szybkość, słaby obrońca dobra technika, tragiczny rozgrywający dobre podania, bardzo dobry strzelec
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Też nie udało mi się jeszcze trafić jakiegoś dobrego juniorka. Ostatni bardzo dobry był taki :
Maciej Listkiewicz, wiek: 18 wartość: 163 000 zł, wynagrodzenie: 2 800 zł klub: Poloniści, kraj: Polska świetna forma, tragiczna dyscyplina taktyczna dostateczna kondycja, tragiczny bramkarz beznadziejna szybkość, dostateczny obrońca dostateczna technika, przeciętny rozgrywający beznadziejne podania, niedostateczny strzelec
Zadowolony jestem z tego zawodnika: Nereo Ammaturo , wiek 21 wartość: 662 000 zł, wynagrodzenie: 6 200 zł celująca forma
mierna kondycja, tragiczny bramkarz mierna szybkość, znakomity obrońca bardzo dobra technika, dostateczny rozgrywający słabe podania, mierny strzelec Kupiłem go za 188 tys. i miał wartość 325tys. Teraz jest prawie dwa razy droższy i zanotował 2 skoki w defensywie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ten drugi gdyby miał zamienionś szybkość z techniką to byłby naprawdę niezły.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|