Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 19 1 2 3 4 5 6 7 18 19
#497438 02/12/2006 16:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Na liście transferowej znajduje się 2 moich zawodników:


Allegro Conte, wiek: 24
wartość: 1 416 000 zł, wynagrodzenie: 17 200 zł
klub: WENECJA, kraj: Italia
znakomita forma, dobra dyscyplina taktyczna
kartki:

świetna kondycja , tragiczny bramkarz
dobra szybkość , olśniewający obrońca
dostateczna technika , dostateczny rozgrywający
bardzo dobre podania , beznadziejny strzelec


Aktualna cena: 5 000 000, konic licytacji za godzine.

oraz junior wyciągnięty przedwczoraj ze szkółki:


Wystawiony za: 55 zł
Najwyższa oferta: 148 000 zł [pantherianos]
Koniec licytacji: 03.12.2006 18:50



Ksawery Aletorowicz, wiek: 18
wartość: 448 000 zł, wynagrodzenie: 6 000 zł
klub: WENECJA, kraj: Polska
bardzo dobra forma, tragiczna dyscyplina taktyczna


beznadziejna kondycja, tragiczny bramkarz
słaba szybkość, słaby obrońca
solidna technika , dobry rozgrywający
dostateczne podania , celujący strzelec

Bonus: Unibet
#497439 03/12/2006 18:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Na liście transferowej znajduje się 2 moich zawodników:


Allegro Conte, wiek: 24
wartość: 1 416 000 zł, wynagrodzenie: 17 200 zł
klub: WENECJA, kraj: Italia
znakomita forma, dobra dyscyplina taktyczna
kartki:

świetna kondycja , tragiczny bramkarz
dobra szybkość , olśniewający obrońca
dostateczna technika , dostateczny rozgrywający
bardzo dobre podania , beznadziejny strzelec


Aktualna cena: 5 000 000, konic licytacji za godzine.

oraz junior wyciągnięty przedwczoraj ze szkółki:


Wystawiony za: 55 zł
Najwyższa oferta: 148 000 zł [pantherianos]
Koniec licytacji: 03.12.2006 18:50



Ksawery Aletorowicz, wiek: 18
wartość: 448 000 zł, wynagrodzenie: 6 000 zł
klub: WENECJA, kraj: Polska
bardzo dobra forma, tragiczna dyscyplina taktyczna


beznadziejna kondycja, tragiczny bramkarz
słaba szybkość, słaby obrońca
solidna technika , dobry rozgrywający
dostateczne podania , celujący strzelec


Conte poszedł za 5 100 000 a Alertowicz za 3 040 000.

#497440 07/12/2006 10:45
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
czy junior może przewyższyć zdolnościami swojego trenera ?

#497441 07/12/2006 11:09
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
pff zobaczymy jak teraz moi trenować będą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Świetny pierwszy trener(placa 77tysiakow) i Niesamowity trener juniorów(płaca 117tysiaków)hehe a kasy mam 85k na plusie:) bede mial pewnie bankruta chyba, że wytrenują mi w 2-3 tygodnie zawodników i ich sprzedam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#497442 07/12/2006 11:11
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
acha i jeszcze jedno : jestem w VI lidze tongue

#497443 08/12/2006 19:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
pff zobaczymy jak teraz moi trenować będą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Świetny pierwszy trener(placa 77tysiakow) i Niesamowity trener juniorów(płaca 117tysiaków)hehe a kasy mam 85k na plusie:) bede mial pewnie bankruta chyba, że wytrenują mi w 2-3 tygodnie zawodników i ich sprzedam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Mój olśniewający trener juniorów zarabia 127, a pierwszy trener (celujący) tylko 45 tys.

KIDD #776429 10/12/2006 14:46
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
U mnie sprawa wygląda tak smile

1 trener:
Noah Gotha, wiek: 58,
wynagrodzenie: 73 600 zł
świetny trener

Trener juniorów:
Birger van den Elzen, wiek: 36,
wynagrodzenie: 178 700 zł
olśniewający trener

Asystenci:
Bartosz Adamczyk, wiek: 53,
wynagrodzenie: 41 200 zł
solidny trener

Chris Roelandts, wiek: 34,
wynagrodzenie: 117 800 zł
niesamowity trener

Lew Filipczak, wiek: 45,
wynagrodzenie: 31 200 zł
bardzo dobry trener

W sumie kosztują mnie 442 500 zł.

W szkołce 1 celujący junior i 2 solidnych.
Czy jeśli solidny zawodnik ma czas na wyszkolenie 16 tygodni to moze się podnieść na wyższy poziom w szkółce (bardzo dobry lub celujący) ?

Irek #777191 10/12/2006 18:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Jeśli Twój zawodnik ma czas 16 tygodni na wyszkolenie to możesz liczyć jeszcze na 3-4 skoki.

KIDD #786430 14/12/2006 21:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Niestety odpadłem w 4 rundzie pucharu. Niespodziewanie przegrałem 1-2. Szkoda bo liczyłęm na więcej.

KIDD #787436 15/12/2006 16:01
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
witam koledzy zapraszam ludzi z południa do federacji południowej!

Maxero #794232 17/12/2006 17:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dzisiaj porażka u siebie 0-1 z zespołem, który miał gorsze staty. Musze chyba popracować nad taktyką bo inaczej już niedługo mogę ponownie zawitać do grona V-ligowców.

KIDD #795914 18/12/2006 15:11
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
4-1 wygrana tongue 1 miejsce z 2 pkt przewagi(mam 3 winy i 1 remis)

cylu #798202 19/12/2006 20:15
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
W tej grze nie opłaca się chyba trenować rozgrywanie??! Co sądzicie?

Tommy Lee #798763 20/12/2006 07:08
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
Originally Posted by Tommy Lee
W tej grze nie opłaca się chyba trenować rozgrywanie??! Co sądzicie?

raczej nie

cylu #802272 21/12/2006 17:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dziś tylko 1 skok obrony u 19 latka na świetną.


Takiego juniora wyciągnąłem ze szkółki jako "celującego":

Przemysław Lamch, wiek: 19
wartość: 364 000 zł, wynagrodzenie: 5 200 zł
klub: WENECJA, kraj: Polska
bardzo dobra forma, tragiczna dyscyplina taktyczna


tragiczna kondycja, tragiczny bramkarz
beznadziejna szybkość, bardzo dobry obrońca
słaba technika, beznadziejny rozgrywający
dostateczne podania, bardzo dobry strzelec


Może być trenowany zarówno pod kątem defensywy jak i skuteczności. Szkoda tylko tan niskich pobocznych umiejętności - szybkości i rozgrywania.

KIDD #810131 25/12/2006 16:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Trzecia kolejna porażka z rzędu, mimo lepszych statsów. Niw wiem już sam co się dzieje z tą drużyną.

KIDD #814381 27/12/2006 20:38
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
zapraszam do federacji Południowców

Maxero #815161 28/12/2006 10:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dzisiaj ze szkółki wyszło mi 4 juniorów, dwóch od razu poszlo do piachu a 2 następnych to wielki zawód.


Ten wyszedł jako celujący:

Jeremiasz Litkowski, wiek: 18
wartość: 485 000 zł, wynagrodzenie: 6 300 zł
klub: WENECJA, kraj: Polska
bardzo dobra forma, tragiczna dyscyplina taktyczna


niedostateczna kondycja, dobry bramkarz
niedostateczna szybkość, beznadziejny obrońca
beznadziejna technika, beznadziejny rozgrywający
celujące podania, beznadziejny strzelec


A ten jako bardzo dobry:



Seweryn Prażmowski, wiek 19
wartość: 275 000 zł, wynagrodzenie: 4 100 zł
bardzo dobra forma


niedostateczna kondycja, tragiczny bramkarz
mierna szybkość, słaby obrońca
dobra technika, tragiczny rozgrywający
dobre podania, bardzo dobry strzelec










KIDD #815562 28/12/2006 16:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Też nie udało mi się jeszcze trafić jakiegoś dobrego juniorka.
Ostatni bardzo dobry był taki :

Maciej Listkiewicz, wiek: 18
wartość: 163 000 zł, wynagrodzenie: 2 800 zł
klub: Poloniści, kraj: Polska
świetna forma, tragiczna dyscyplina taktyczna

dostateczna kondycja, tragiczny bramkarz
beznadziejna szybkość, dostateczny obrońca
dostateczna technika, przeciętny rozgrywający
beznadziejne podania, niedostateczny strzelec

Zadowolony jestem z tego zawodnika:

Nereo Ammaturo , wiek 21
wartość: 662 000 zł, wynagrodzenie: 6 200 zł
celująca forma

mierna kondycja, tragiczny bramkarz
mierna szybkość, znakomity obrońca
bardzo dobra technika, dostateczny rozgrywający
słabe podania, mierny strzelec

Kupiłem go za 188 tys. i miał wartość 325tys. Teraz jest prawie dwa razy droższy i zanotował 2 skoki w defensywie.





Irek #817151 29/12/2006 10:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ten drugi gdyby miał zamienionś szybkość z techniką to byłby naprawdę niezły.

Strona 5 z 19 1 2 3 4 5 6 7 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rafal08, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,053 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1