Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
#497734 27/01/2006 16:01
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
Widze ze niezle jaja sie tu robia. W poniedzialek wypłacam cała kase i spadam jak najdalej! Znow powróce do gry w SB i Expekt bo oni nie zawodza (no strona expekt mnie wkurza ze czesto nie działą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )

Bonus: Unibet
#497735 27/01/2006 16:02
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Quote
wchodze na swoje konto w unibecie daje wyplata i widnieje takie coś na czerwono Z POWODU PROBLEMÓW u kumpla robie to samo i pokazuja sie jego dane i wszystko

A co tam przeskrobales?? wygrałes za duzo?? albo duzo osob poleciles co ich niestety zrobilo na szaro?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#497736 27/01/2006 16:04
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Na powaznie mnie najbardziej wkurza ze na maile nie odpisuja

#497737 27/01/2006 16:04
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Mhy... dla Polaków powinny być specjalne promocje. 1 tys. euro+1tys. euro- tak by gracze z nad Wisły nie rejestrowali całej rodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, wtedy może nie byłoby takich problemów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Moja koleżanka ma u nich 150 zł- dziś zleciła wypłatę. Oczywiście ja jej poleciłem tego buka, wiec jak kasy nie odzyska to będzie na mnie...:(

#497738 27/01/2006 16:07
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
Quote
Quote
wchodze na swoje konto w unibecie daje wyplata i widnieje takie coś na czerwono Z POWODU PROBLEMÓW u kumpla robie to samo i pokazuja sie jego dane i wszystko

A co tam przeskrobales?? wygrałes za duzo?? albo duzo osob poleciles co ich niestety zrobilo na szaro?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

za dużo nie wygrałem 206 zł w tym, moje 100 co wplacilem i 100 z polecenia kolegi ale te posty rosna w szybkim tempie i żadnego pozytywnego na ich temat:D

#497739 27/01/2006 16:09
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
Własnie chyba ta promocja karnawałowa jest zrobiona by w chooj ludzi kase do nich wpłacilo i oni mysla ze przegraja! Radze wypłacajcie jak najszybciej, puki sami maja przychody od innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> My kase dostaniemy, a ci nowi juz nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oczywiscie zartuje, nie mozna popadac w paranoje! Ja kiedys ze sportingbet wypłacalem 1000zł i cała operacja trwala prawie 3 tyg bo najpierw szlo z 10 dni, powiedzieli ze moj bank odrzucil tranzakcje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i kasa wrocila na konto SB i musialem jeszcze raz wypłacic.

#497740 27/01/2006 16:11
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dobra, zleciłem od nich wypłatę ostatnej kasy jaką tam miałem. Będę informował kiedy wpłynie na konto. Oby, bo inaczej czarno widzę ich los jak zrobią wałek na taką skalę.

#497741 27/01/2006 17:14
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
ja wysylalem do nich z 5 mailow i na kazdy mi odpisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale to bylo ze 2 tygodnie temu ... to jaki polecacie buk internetowy zamiast unibeta ?:>

#497742 27/01/2006 17:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
stranger
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
UWAGA!!!!
Unibet to oszuści..."była promocja Poleć przyjaciela" ważna do konca kwietnia ja poleciłem 4 kupli za 2 dostałem kase a za następnych 2 już nie. Zadzwoniłem do nich i mi powiedzieli że promocja została zlikwidowana,mimo że kumple rejestrowali się jescze z linków promocyjnych nie dostali kasy!!!! Uważajcie z bonusami w Unibecie!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#497743 27/01/2006 17:54
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
dzwoniłem przed chwila do nich to usłyszałem cos takiego
wszyscy operatorzy sa w tej chwili zajęci proszę czekać albo nacisnac klawisz jakis tam aby połączyc sie z operatorem mówiącym w języku angielskim

#497744 27/01/2006 18:02
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Jamal b, ja mam podobna sytuacje. Zleciłem wypłate 1500 złotych tydzień temu. Czekam, czekam, czekam.... a tu dziś nie moge sie zalogowac na konto bo zablokowane.
Toz to zwykłe oszustwo i bezczelna kradziez. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#497745 27/01/2006 18:04
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Dodam, ze mam tam konto od 4 lat i robiłem juz dziesiatki transakcji, a tu taki wałek.

#497746 27/01/2006 18:13
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
mnie natomiast to szalu doprowadza ich strona raz dziala a raz nie wydaje mi sie ze taka firma nie powinna sobie na takie cos pozwolic ...

#497747 27/01/2006 18:16
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Quote
Jamal b, ja mam podobna sytuacje. Zleciłem wypłate 1500 złotych tydzień temu. Czekam, czekam, czekam.... a tu dziś nie moge sie zalogowac na konto bo zablokowane.
Toz to zwykłe oszustwo i bezczelna kradziez. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Chyba nie pozostaje nam poki co nic innego jak czekac dalej. Daje chlopakom czas do konca przyszlego tygodnia bo wiem, ze czasami pewnym firmom zwyczajnie brakuje kasy. Nie tlumaczy to jednak sposobu w jaki postapili ze wszystkimi ludzmi, ktorzy skorzystali z promocji. Trzeba jednak przyznac, ze te ich promocje wymyslone byly chyba przez jakiegos naiwnego zoltodzioba, przynajmniej z punktu widzenia wlasciciela takiego buka. Obrocic te 400zl to byla pestka, szczegolnie na tegorocznym Australian Open, dodac tez nalezy, ze chyba kazdy z nas ma jakiegos wujka, brata, kuznke czy babcie, ktorzy tak samo maja prawo skorzystac z propmocji jak inni. A jesli chodzi o 'zablokowane' wyplaty to powinni chociaz napisac maila w tej sprawie, ze zwyczajnie prosza o wiecej czasu na ich realizacje...chcieli pozyskac nowych klientow? Gwarantuje, ze po tej calej akcji beda im oni potrzebni bardziej niz kiedykolwiek wczesniej.

#497748 27/01/2006 18:31
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Unibet
Dla mnie i tak najlepszy buk na świecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#497749 27/01/2006 18:34
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
filemon ale żeś mnie teraz rozbawił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pod względem czego najlepszy bo jak pod względem oszustw to sie zgodze z Toba

#497750 27/01/2006 18:50
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Słuchaj ja u nich gram już 3 lata miałem masę wpłat/wypłat/promocji i wszystko grało jak nigdzie indziej.
Teraz chwilowo gram off-line więc nie znam tych potencjalnych problemów.
I weź sobie poczytaj poprzednie tematy o tym buku na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy - każdy maksymalnie chwalił tę firmę. A ty przeczytałeś ki8lka postów wyżej i już się podniecasz że niby im do dupy włażę. Tyle że ja znam ich od paru lat, a ty zapewne parę minut sądząc po treści twojego tekstu.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#497751 27/01/2006 19:20
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Ja również u nich trochę gram (1,5 roku)- przez okres pierwszego roku byli po prostu the best. Niestety ostatnie wpadki powodują że zaczynam mieć do nich lekki dystans- ale cóż... konkurencja wywiera na nich wpływ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#497752 27/01/2006 19:25
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
sami sie pograzyli tymi bonusami

#497753 27/01/2006 19:28
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
No własnie- a mega bonusy, to chęć odebrania konkurencji klientów (w szczególności BaW).
Gdy się u nich rejestrowałem (1,5 roku) temu to po wpłacie 200 PLNów dostałem tylko 100. Przez ostatni rok na przemian pojawiają się promocje 100+100, 200+200, więc grać warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wydaje mi się jednak że największym błędem były friends bonusy- w dodatku wypłacane bez żadnego obrotu...:) Wystarczyło kilku kumplom polecić tego buka i już Internet opłacony na pełen rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, burbon, forty, Sensei, bukma, latajaca_holenderka), 802 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,638
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1