|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
Widze ze niezle jaja sie tu robia. W poniedzialek wypłacam cała kase i spadam jak najdalej! Znow powróce do gry w SB i Expekt bo oni nie zawodza (no strona expekt mnie wkurza ze czesto nie działą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
wchodze na swoje konto w unibecie daje wyplata i widnieje takie coś na czerwono Z POWODU PROBLEMÓW u kumpla robie to samo i pokazuja sie jego dane i wszystko A co tam przeskrobales?? wygrałes za duzo?? albo duzo osob poleciles co ich niestety zrobilo na szaro?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Na powaznie mnie najbardziej wkurza ze na maile nie odpisuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Mhy... dla Polaków powinny być specjalne promocje. 1 tys. euro+1tys. euro- tak by gracze z nad Wisły nie rejestrowali całej rodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, wtedy może nie byłoby takich problemów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Moja koleżanka ma u nich 150 zł- dziś zleciła wypłatę. Oczywiście ja jej poleciłem tego buka, wiec jak kasy nie odzyska to będzie na mnie...:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
wchodze na swoje konto w unibecie daje wyplata i widnieje takie coś na czerwono Z POWODU PROBLEMÓW u kumpla robie to samo i pokazuja sie jego dane i wszystko A co tam przeskrobales?? wygrałes za duzo?? albo duzo osob poleciles co ich niestety zrobilo na szaro?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> za dużo nie wygrałem 206 zł w tym, moje 100 co wplacilem i 100 z polecenia kolegi ale te posty rosna w szybkim tempie i żadnego pozytywnego na ich temat:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
Własnie chyba ta promocja karnawałowa jest zrobiona by w chooj ludzi kase do nich wpłacilo i oni mysla ze przegraja! Radze wypłacajcie jak najszybciej, puki sami maja przychody od innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> My kase dostaniemy, a ci nowi juz nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oczywiscie zartuje, nie mozna popadac w paranoje! Ja kiedys ze sportingbet wypłacalem 1000zł i cała operacja trwala prawie 3 tyg bo najpierw szlo z 10 dni, powiedzieli ze moj bank odrzucil tranzakcje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i kasa wrocila na konto SB i musialem jeszcze raz wypłacic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dobra, zleciłem od nich wypłatę ostatnej kasy jaką tam miałem. Będę informował kiedy wpłynie na konto. Oby, bo inaczej czarno widzę ich los jak zrobią wałek na taką skalę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
ja wysylalem do nich z 5 mailow i na kazdy mi odpisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale to bylo ze 2 tygodnie temu ... to jaki polecacie buk internetowy zamiast unibeta ?:>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6 |
UWAGA!!!! Unibet to oszuści..."była promocja Poleć przyjaciela" ważna do konca kwietnia ja poleciłem 4 kupli za 2 dostałem kase a za następnych 2 już nie. Zadzwoniłem do nich i mi powiedzieli że promocja została zlikwidowana,mimo że kumple rejestrowali się jescze z linków promocyjnych nie dostali kasy!!!! Uważajcie z bonusami w Unibecie!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
dzwoniłem przed chwila do nich to usłyszałem cos takiego wszyscy operatorzy sa w tej chwili zajęci proszę czekać albo nacisnac klawisz jakis tam aby połączyc sie z operatorem mówiącym w języku angielskim
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Jamal b, ja mam podobna sytuacje. Zleciłem wypłate 1500 złotych tydzień temu. Czekam, czekam, czekam.... a tu dziś nie moge sie zalogowac na konto bo zablokowane. Toz to zwykłe oszustwo i bezczelna kradziez. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Dodam, ze mam tam konto od 4 lat i robiłem juz dziesiatki transakcji, a tu taki wałek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195 |
mnie natomiast to szalu doprowadza ich strona raz dziala a raz nie wydaje mi sie ze taka firma nie powinna sobie na takie cos pozwolic ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Jamal b, ja mam podobna sytuacje. Zleciłem wypłate 1500 złotych tydzień temu. Czekam, czekam, czekam.... a tu dziś nie moge sie zalogowac na konto bo zablokowane. Toz to zwykłe oszustwo i bezczelna kradziez. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Chyba nie pozostaje nam poki co nic innego jak czekac dalej. Daje chlopakom czas do konca przyszlego tygodnia bo wiem, ze czasami pewnym firmom zwyczajnie brakuje kasy. Nie tlumaczy to jednak sposobu w jaki postapili ze wszystkimi ludzmi, ktorzy skorzystali z promocji. Trzeba jednak przyznac, ze te ich promocje wymyslone byly chyba przez jakiegos naiwnego zoltodzioba, przynajmniej z punktu widzenia wlasciciela takiego buka. Obrocic te 400zl to byla pestka, szczegolnie na tegorocznym Australian Open, dodac tez nalezy, ze chyba kazdy z nas ma jakiegos wujka, brata, kuznke czy babcie, ktorzy tak samo maja prawo skorzystac z propmocji jak inni. A jesli chodzi o 'zablokowane' wyplaty to powinni chociaz napisac maila w tej sprawie, ze zwyczajnie prosza o wiecej czasu na ich realizacje...chcieli pozyskac nowych klientow? Gwarantuje, ze po tej calej akcji beda im oni potrzebni bardziej niz kiedykolwiek wczesniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Unibet Dla mnie i tak najlepszy buk na świecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
filemon ale żeś mnie teraz rozbawił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pod względem czego najlepszy bo jak pod względem oszustw to sie zgodze z Toba
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Słuchaj ja u nich gram już 3 lata miałem masę wpłat/wypłat/promocji i wszystko grało jak nigdzie indziej. Teraz chwilowo gram off-line więc nie znam tych potencjalnych problemów. I weź sobie poczytaj poprzednie tematy o tym buku na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy - każdy maksymalnie chwalił tę firmę. A ty przeczytałeś ki8lka postów wyżej i już się podniecasz że niby im do dupy włażę. Tyle że ja znam ich od paru lat, a ty zapewne parę minut sądząc po treści twojego tekstu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Ja również u nich trochę gram (1,5 roku)- przez okres pierwszego roku byli po prostu the best. Niestety ostatnie wpadki powodują że zaczynam mieć do nich lekki dystans- ale cóż... konkurencja wywiera na nich wpływ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
sami sie pograzyli tymi bonusami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
No własnie- a mega bonusy, to chęć odebrania konkurencji klientów (w szczególności BaW). Gdy się u nich rejestrowałem (1,5 roku) temu to po wpłacie 200 PLNów dostałem tylko 100. Przez ostatni rok na przemian pojawiają się promocje 100+100, 200+200, więc grać warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wydaje mi się jednak że największym błędem były friends bonusy- w dodatku wypłacane bez żadnego obrotu...:) Wystarczyło kilku kumplom polecić tego buka i już Internet opłacony na pełen rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|