|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Mhy...2tysiączki... niezła kwota- w sam raz na to by kogoś wydymać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Myślę jednak że do środy przeleją ci tą kasę- przy takiej gotówce panowie w czerni z działu bezpieczeństwa finansowego muszą zrobić więcej papierkowej robótki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Panowie nie wiem o jakich bzdurach piszecie - ponad 3 lata grania - wszystkie wpłaty i wypłaty bez problemowe - ogólnie bardzo sympatyczny buk - który zdecydownie poprawił swoją gamą usług - m.in. wprowadzając system gry za pomocą bankierów - ja to nazywam możliwośc gry - combo-rozpisami itp. Jedyny mankanet jaki tu dostrzegam - to jednak zbyt uboga oferta - ale jeżeli choddzi o mnie mogę śmiało polecić tego buczka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
Panowie nie wiem o jakich bzdurach piszecie - ponad 3 lata grania - wszystkie wpłaty i wypłaty bez problemowe - ogólnie bardzo sympatyczny buk - który zdecydownie poprawił swoją gamą usług - m.in. wprowadzając system gry za pomocą bankierów - ja to nazywam możliwośc gry - combo-rozpisami itp. Jedyny mankanet jaki tu dostrzegam - to jednak zbyt uboga oferta - ale jeżeli choddzi o mnie mogę śmiało polecić tego buczka. To co sie ostatnio z nim dzieje to przechodzi ludzkie pojecie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Panowie nie wiem o jakich bzdurach piszecie - ponad 3 lata grania - wszystkie wpłaty i wypłaty bez problemowe - ogólnie bardzo sympatyczny buk - który zdecydownie poprawił swoją gamą usług - m.in. wprowadzając system gry za pomocą bankierów - ja to nazywam możliwośc gry - combo-rozpisami itp. Jedyny mankanet jaki tu dostrzegam - to jednak zbyt uboga oferta - ale jeżeli choddzi o mnie mogę śmiało polecić tego buczka. To co sie ostatnio z nim dzieje to przechodzi ludzkie pojecie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Nie wiem co się dzieje - bo nie dokonywałem wypłaty od ponad 3miesięcy - z wpłatą i dodatkowym bonusikiem też nie było problemów - ale skoro mówicie to może naprawdę coś nie jest do końca ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
Panowie nie wiem o jakich bzdurach piszecie - ponad 3 lata grania - wszystkie wpłaty i wypłaty bez problemowe - ogólnie bardzo sympatyczny buk - który zdecydownie poprawił swoją gamą usług - m.in. wprowadzając system gry za pomocą bankierów - ja to nazywam możliwośc gry - combo-rozpisami itp. Jedyny mankanet jaki tu dostrzegam - to jednak zbyt uboga oferta - ale jeżeli choddzi o mnie mogę śmiało polecić tego buczka. To co sie ostatnio z nim dzieje to przechodzi ludzkie pojecie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Nie wiem co się dzieje - bo nie dokonywałem wypłaty od ponad 3miesięcy - z wpłatą i dodatkowym bonusikiem też nie było problemów - ale skoro mówicie to może naprawdę coś nie jest do końca ???? Ja jestem nowy w tym buku,skorzystalem tylko z tej promocji polec przyjaciela,do wyplaty 60euro...na pieniazki czekam juz od zeszlej soboty...zadnego kontaktu mailowego anie telefonicznego z ich strony...Ewidentne olewanie klijentow... Zaczynam sie powaznie martwic o te 60 ojro,kwota nie wielka ale zawsze....wkoncu to sa moje pieniadze a nie ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Beerhouser, a dziala ci funkcja wyplaty w ogole? Bo ja np. moge sie zalogowac, postawic i w ogole ale wyplacic reszty kasy nie moge ''z powodu problemow''?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
Beerhouser, a dziala ci funkcja wyplaty w ogole? Bo ja np. moge sie zalogowac, postawic i w ogole ale wyplacic reszty kasy nie moge ''z powodu problemow''? nie mam obecnie nic na koncie u nich,ale jak wchodze w zakladke wyplata to tak samo jak u Ciebie "z powodu problemow" zalosne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
Beerhouser, a dziala ci funkcja wyplaty w ogole? Bo ja np. moge sie zalogowac, postawic i w ogole ale wyplacic reszty kasy nie moge ''z powodu problemow''? nie mam obecnie nic na koncie u nich,ale jak wchodze w zakladke wyplata to tak samo jak u Ciebie "z powodu problemow" zalosne... u mnie to samo pisze Z powodu problemów (osdtatnio kazali mi przesłać im skan dowodu i wyciąg z konta bankowego)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Zachcialo mi sie lepszych kursow to przenioslem sie z bet-at-home i mam za swoje teraz. Bet nie dosc, ze swietna pomoc online to wyplaty bez najmniejszych problemow. UNIBET ''Add problems to sport''.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95 |
Nie wiem czy to sie zmienilo, czy po prostu u mnie formularz wyplaty pojawia sie bez zadnych problemow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Nie wiem czy to sie zmienilo, czy po prostu u mnie formularz wyplaty pojawia sie bez zadnych problemow... U mnie tez...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Unibet to od zawsze byle moja ulubiona firma - swietne promocje,infolinia,ekspresowe wplaty i wyplaty wiec moge smialo podpisac sie pod słowamu Krajana . Jako za mam tam sporo ilosc gotówki zaniepokojony zasiegnalem jeztyka w samej firmie..i co?
W zwiazku z promocja "polec przyjaciela" nastapilo nagminne zakladanie lewych kont, natychmiastowy obrot bonusem( tzw granie na 2 zdarzenia) w zwiazku z czym wobec niektorych osob unibet rozpoczal dochodzenie i az do jego zakonczenia wprowadzil srodek zapobiegawczy w postaci zablokowania konta..
no i po co wprowadzacie taki ferment?? wiecie juz czemu macie problemy??niech teraz kazdy ktory tak pomstuje policzy sobie ilosc spryytnych wybiegów jakie zastosowal w zwiazku z bonusami i..wlozy glowe pod lodowata wode..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Wiadomo, ze kupa ludzi robila przekrety, tylko ze akurat ja nie polecalem nikogo ani sam nie zostalem polecony. Poza tym mogli pomyslec o wszystkim przed a nie po. A co do natychmiastowego obrotu bonusem...czy byla gdzies wzmianka o tym, ze nie mozna tego robic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
Unibet to od zawsze byle moja ulubiona firma - swietne promocje,infolinia,ekspresowe wplaty i wyplaty wiec moge smialo podpisac sie pod słowamu Krajana . Jako za mam tam sporo ilosc gotówki zaniepokojony zasiegnalem jeztyka w samej firmie..i co?
W zwiazku z promocja "polec przyjaciela" nastapilo nagminne zakladanie lewych kont, natychmiastowy obrot bonusem( tzw granie na 2 zdarzenia) w zwiazku z czym wobec niektorych osob unibet rozpoczal dochodzenie i az do jego zakonczenia wprowadzil srodek zapobiegawczy w postaci zablokowania konta..
no i po co wprowadzacie taki ferment?? wiecie juz czemu macie problemy??niech teraz kazdy ktory tak pomstuje policzy sobie ilosc spryytnych wybiegów jakie zastosowal w zwiazku z bonusami i..wlozy glowe pod lodowata wode.. to wlasnie unibet czesto robi przekrety przy swoich promocjach,podczas ME euro2004 byla tez promocja-jakies tam grosze za kazdy zaklad,nie robilem zadnych "numerow",gralem na jednym koncie,mielimi wyplaci iles tam teraz juz nie pamietam ile,pamietam za to ze okantowali mnie na jakies 300pln i to po kilku mailach i telefonach bo chcieli zakosic wiecej(kiedys to opisywalem w dziale o unibecie),zreszta nie tylko mnie wtedy okantowali,znam ludzi ktorych tez przekrecili tyle ze na mniejsze kwoty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Takie pytanko natury technicznej jeszcze: co dokladnie oznacza zablokowanie konta? Czy chodzi o to, ze nie mozna sie w ogole zalogowac czy tylko to, ze nie mozna wyplacac gotowki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Nie wiem czy to sie zmienilo, czy po prostu u mnie formularz wyplaty pojawia sie bez zadnych problemow... U mnie tez...Mhy... u kumpeli, którą peleciłem nie ma problemów z formularzem wypłaty (na koncie 0 zł)- zleciła w piątek wypłatę- jeszcze żadnego maila nie dostała potwierdzającego tą że wypłatę... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
A tak wogle to wie juz ktos moze jak wyglada sprawa z obrotem w bonusie karnawalowym? Niektorzy pisali ze depozyt+bonus 3 (czyli 1200), inni ze depozyt 1x i bonus 3x (800), a jeszcze inni ze sam depozyt 3x (600)... Pisal ktos moze do nich w tej sprawie, albo wyplacil juz kase? Jesli tak to za ile lacznie trzeba zagrac, bo nie doczytalem sie konkretnej odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
A tak wogle to wie juz ktos moze jak wyglada sprawa z obrotem w bonusie karnawalowym? Niektorzy pisali ze depozyt+bonus 3 (czyli 1200), inni ze depozyt 1x i bonus 3x (800), a jeszcze inni ze sam depozyt 3x (600)... Pisal ktos moze do nich w tej sprawie, albo wyplacil juz kase? Jesli tak to za ile lacznie trzeba zagrac, bo nie doczytalem sie konkretnej odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Z doswiadczenia znajomych wiem, ze jesli np. wplaciles 200zl to po dopisaniu bonusa powinienies miec 400zl. Aby moc wyplacic kase trzeba obrocic sam bonus x3. Czyli np. majac to 400zl stawiasz cala sume i w razie wygranej masz juz obrocony x2 (400zl = 2x 200zl, ktore dostales jako bonus). Nastepnie stawiasz 200zl (trzeci raz) i jesli znowu trafisz to bonus uznany jest za obrocony. Niby proste ale z jednego z poprzednich postow wynika, ze obracanie bonusa tylko na 2 zdarzeniach jest przez unibet ''zabronione''.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
A tak wogle to wie juz ktos moze jak wyglada sprawa z obrotem w bonusie karnawalowym? Niektorzy pisali ze depozyt+bonus 3 (czyli 1200), inni ze depozyt 1x i bonus 3x (800), a jeszcze inni ze sam depozyt 3x (600)... Pisal ktos moze do nich w tej sprawie, albo wyplacil juz kase? Jesli tak to za ile lacznie trzeba zagrac, bo nie doczytalem sie konkretnej odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na stronie napisane jest "Przed dokonaniem wypłaty bonusem należy obrócić trzykrotnie."- wynika wiec z tego że tylko 3x200 (bonus), ale lepiej dla spokoju zagrać jeszcze 1x200 (wpłata) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
ja podobnie jak jamal_b nie robilem zadnych przekretow...zostalem tylko polecony za co dostalem "stowke" i to wszystko....
zalosni sa...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|