Myślę jednak że..."> Myślę jednak że...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
#497794 30/01/2006 08:42
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Mhy...2tysiączki... niezła kwota- w sam raz na to by kogoś wydymać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Myślę jednak że do środy przeleją ci tą kasę- przy takiej gotówce panowie w czerni z działu bezpieczeństwa finansowego muszą zrobić więcej papierkowej robótki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#497795 30/01/2006 09:11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Panowie nie wiem o jakich bzdurach piszecie - ponad 3 lata grania - wszystkie wpłaty i wypłaty bez problemowe - ogólnie bardzo sympatyczny buk - który zdecydownie poprawił swoją gamą usług - m.in. wprowadzając system gry za pomocą bankierów - ja to nazywam możliwośc gry - combo-rozpisami itp.
Jedyny mankanet jaki tu dostrzegam - to jednak zbyt uboga oferta - ale jeżeli choddzi o mnie mogę śmiało polecić tego buczka.

#497796 30/01/2006 09:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
Quote
Panowie nie wiem o jakich bzdurach piszecie - ponad 3 lata grania - wszystkie wpłaty i wypłaty bez problemowe - ogólnie bardzo sympatyczny buk - który zdecydownie poprawił swoją gamą usług - m.in. wprowadzając system gry za pomocą bankierów - ja to nazywam możliwośc gry - combo-rozpisami itp.
Jedyny mankanet jaki tu dostrzegam - to jednak zbyt uboga oferta - ale jeżeli choddzi o mnie mogę śmiało polecić tego buczka.



To co sie ostatnio z nim dzieje to przechodzi ludzkie pojecie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#497797 30/01/2006 09:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Quote
Panowie nie wiem o jakich bzdurach piszecie - ponad 3 lata grania - wszystkie wpłaty i wypłaty bez problemowe - ogólnie bardzo sympatyczny buk - który zdecydownie poprawił swoją gamą usług - m.in. wprowadzając system gry za pomocą bankierów - ja to nazywam możliwośc gry - combo-rozpisami itp.
Jedyny mankanet jaki tu dostrzegam - to jednak zbyt uboga oferta - ale jeżeli choddzi o mnie mogę śmiało polecić tego buczka.



To co sie ostatnio z nim dzieje to przechodzi ludzkie pojecie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Nie wiem co się dzieje - bo nie dokonywałem wypłaty od ponad 3miesięcy - z wpłatą i dodatkowym bonusikiem też nie było problemów - ale skoro mówicie to może naprawdę coś nie jest do końca ????

#497798 30/01/2006 09:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
Quote
Quote
Quote
Panowie nie wiem o jakich bzdurach piszecie - ponad 3 lata grania - wszystkie wpłaty i wypłaty bez problemowe - ogólnie bardzo sympatyczny buk - który zdecydownie poprawił swoją gamą usług - m.in. wprowadzając system gry za pomocą bankierów - ja to nazywam możliwośc gry - combo-rozpisami itp.
Jedyny mankanet jaki tu dostrzegam - to jednak zbyt uboga oferta - ale jeżeli choddzi o mnie mogę śmiało polecić tego buczka.



To co sie ostatnio z nim dzieje to przechodzi ludzkie pojecie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Nie wiem co się dzieje - bo nie dokonywałem wypłaty od ponad 3miesięcy - z wpłatą i dodatkowym bonusikiem też nie było problemów - ale skoro mówicie to może naprawdę coś nie jest do końca ????



Ja jestem nowy w tym buku,skorzystalem tylko z tej promocji polec przyjaciela,do wyplaty 60euro...na pieniazki czekam juz od zeszlej soboty...zadnego kontaktu mailowego anie telefonicznego z ich strony...Ewidentne olewanie klijentow...
Zaczynam sie powaznie martwic o te 60 ojro,kwota nie wielka ale zawsze....wkoncu to sa moje pieniadze a nie ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#497799 30/01/2006 09:45
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Beerhouser, a dziala ci funkcja wyplaty w ogole? Bo ja np. moge sie zalogowac, postawic i w ogole ale wyplacic reszty kasy nie moge ''z powodu problemow''?

#497800 30/01/2006 09:53
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
Quote
Beerhouser, a dziala ci funkcja wyplaty w ogole? Bo ja np. moge sie zalogowac, postawic i w ogole ale wyplacic reszty kasy nie moge ''z powodu problemow''?


nie mam obecnie nic na koncie u nich,ale jak wchodze w zakladke wyplata to tak samo jak u Ciebie "z powodu problemow"

zalosne...

#497801 30/01/2006 10:15
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
Quote
Quote
Beerhouser, a dziala ci funkcja wyplaty w ogole? Bo ja np. moge sie zalogowac, postawic i w ogole ale wyplacic reszty kasy nie moge ''z powodu problemow''?


nie mam obecnie nic na koncie u nich,ale jak wchodze w zakladke wyplata to tak samo jak u Ciebie "z powodu problemow"

zalosne...

u mnie to samo pisze Z powodu problemów (osdtatnio kazali mi przesłać im skan dowodu i wyciąg z konta bankowego)

#497802 30/01/2006 10:24
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Zachcialo mi sie lepszych kursow to przenioslem sie z bet-at-home i mam za swoje teraz. Bet nie dosc, ze swietna pomoc online to wyplaty bez najmniejszych problemow. UNIBET ''Add problems to sport''.

#497803 30/01/2006 10:28
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
Nie wiem czy to sie zmienilo, czy po prostu u mnie formularz wyplaty pojawia sie bez zadnych problemow...

#497804 30/01/2006 10:31
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Quote
Nie wiem czy to sie zmienilo, czy po prostu u mnie formularz wyplaty pojawia sie bez zadnych problemow...

U mnie tez...

#497805 30/01/2006 10:37
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Unibet to od zawsze byle moja ulubiona firma - swietne promocje,infolinia,ekspresowe wplaty i wyplaty wiec moge smialo podpisac sie pod słowamu Krajana . Jako za mam tam sporo ilosc gotówki zaniepokojony zasiegnalem jeztyka w samej firmie..i co?

W zwiazku z promocja "polec przyjaciela" nastapilo nagminne zakladanie lewych kont, natychmiastowy obrot bonusem( tzw granie na 2 zdarzenia) w zwiazku z czym wobec niektorych osob unibet rozpoczal dochodzenie i az do jego zakonczenia wprowadzil srodek zapobiegawczy w postaci zablokowania konta..


no i po co wprowadzacie taki ferment?? wiecie juz czemu macie problemy??niech teraz kazdy ktory tak pomstuje policzy sobie ilosc spryytnych wybiegów jakie zastosowal w zwiazku z bonusami i..wlozy glowe pod lodowata wode..

#497806 30/01/2006 10:40
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Wiadomo, ze kupa ludzi robila przekrety, tylko ze akurat ja nie polecalem nikogo ani sam nie zostalem polecony. Poza tym mogli pomyslec o wszystkim przed a nie po. A co do natychmiastowego obrotu bonusem...czy byla gdzies wzmianka o tym, ze nie mozna tego robic?

#497807 30/01/2006 12:26
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
Quote
Unibet to od zawsze byle moja ulubiona firma - swietne promocje,infolinia,ekspresowe wplaty i wyplaty wiec moge smialo podpisac sie pod słowamu Krajana . Jako za mam tam sporo ilosc gotówki zaniepokojony zasiegnalem jeztyka w samej firmie..i co?

W zwiazku z promocja "polec przyjaciela" nastapilo nagminne zakladanie lewych kont, natychmiastowy obrot bonusem( tzw granie na 2 zdarzenia) w zwiazku z czym wobec niektorych osob unibet rozpoczal dochodzenie i az do jego zakonczenia wprowadzil srodek zapobiegawczy w postaci zablokowania konta..


no i po co wprowadzacie taki ferment?? wiecie juz czemu macie problemy??niech teraz kazdy ktory tak pomstuje policzy sobie ilosc spryytnych wybiegów jakie zastosowal w zwiazku z bonusami i..wlozy glowe pod lodowata wode..

to wlasnie unibet czesto robi przekrety przy swoich promocjach,podczas ME euro2004 byla tez promocja-jakies tam grosze za kazdy zaklad,nie robilem zadnych "numerow",gralem na jednym koncie,mielimi wyplaci iles tam teraz juz nie pamietam ile,pamietam za to ze okantowali mnie na jakies 300pln i to po kilku mailach i telefonach bo chcieli zakosic wiecej(kiedys to opisywalem w dziale o unibecie),zreszta nie tylko mnie wtedy okantowali,znam ludzi ktorych tez przekrecili tyle ze na mniejsze kwoty

#497808 30/01/2006 12:46
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Takie pytanko natury technicznej jeszcze: co dokladnie oznacza zablokowanie konta? Czy chodzi o to, ze nie mozna sie w ogole zalogowac czy tylko to, ze nie mozna wyplacac gotowki?

#497809 30/01/2006 12:55
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Quote
Nie wiem czy to sie zmienilo, czy po prostu u mnie formularz wyplaty pojawia sie bez zadnych problemow...

U mnie tez...
Mhy... u kumpeli, którą peleciłem nie ma problemów z formularzem wypłaty (na koncie 0 zł)- zleciła w piątek wypłatę- jeszcze żadnego maila nie dostała potwierdzającego tą że wypłatę... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#497810 30/01/2006 13:22
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
A tak wogle to wie juz ktos moze jak wyglada sprawa z obrotem w bonusie karnawalowym? Niektorzy pisali ze depozyt+bonus 3 (czyli 1200), inni ze depozyt 1x i bonus 3x (800), a jeszcze inni ze sam depozyt 3x (600)... Pisal ktos moze do nich w tej sprawie, albo wyplacil juz kase? Jesli tak to za ile lacznie trzeba zagrac, bo nie doczytalem sie konkretnej odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#497811 30/01/2006 13:27
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Quote
A tak wogle to wie juz ktos moze jak wyglada sprawa z obrotem w bonusie karnawalowym? Niektorzy pisali ze depozyt+bonus 3 (czyli 1200), inni ze depozyt 1x i bonus 3x (800), a jeszcze inni ze sam depozyt 3x (600)... Pisal ktos moze do nich w tej sprawie, albo wyplacil juz kase? Jesli tak to za ile lacznie trzeba zagrac, bo nie doczytalem sie konkretnej odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Z doswiadczenia znajomych wiem, ze jesli np. wplaciles 200zl to po dopisaniu bonusa powinienies miec 400zl. Aby moc wyplacic kase trzeba obrocic sam bonus x3. Czyli np. majac to 400zl stawiasz cala sume i w razie wygranej masz juz obrocony x2 (400zl = 2x 200zl, ktore dostales jako bonus). Nastepnie stawiasz 200zl (trzeci raz) i jesli znowu trafisz to bonus uznany jest za obrocony. Niby proste ale z jednego z poprzednich postow wynika, ze obracanie bonusa tylko na 2 zdarzeniach jest przez unibet ''zabronione''.

#497812 30/01/2006 13:29
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
A tak wogle to wie juz ktos moze jak wyglada sprawa z obrotem w bonusie karnawalowym? Niektorzy pisali ze depozyt+bonus 3 (czyli 1200), inni ze depozyt 1x i bonus 3x (800), a jeszcze inni ze sam depozyt 3x (600)... Pisal ktos moze do nich w tej sprawie, albo wyplacil juz kase? Jesli tak to za ile lacznie trzeba zagrac, bo nie doczytalem sie konkretnej odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Na stronie napisane jest "Przed dokonaniem wypłaty bonusem należy obrócić trzykrotnie."- wynika wiec z tego że tylko 3x200 (bonus), ale lepiej dla spokoju zagrać jeszcze 1x200 (wpłata) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

#497813 30/01/2006 13:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
ja podobnie jak jamal_b nie robilem zadnych przekretow...zostalem tylko polecony za co dostalem "stowke" i to wszystko....

zalosni sa...

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11, alfa, Green Arrow, forty, bukma, rymoholik, Akhu, $-man), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1