Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
#497894 04/02/2006 20:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Witam
Mam pytanie - czy ta promocja 200=400 bedzie wazna jezeli jutro dokonam depozytu? (pisza ze konczy sie 5tego...) liczy sie dnia wplaty depozytu? moge obrot robic po 5tym?
Jezeli wplace karta inteligo to musze wyplacic ta sama droga? czy moge na konto bankowe tak jak w Expekcie to bylo?

Z gory dzieki za odp

Bonus: Unibet
#497895 04/02/2006 21:02
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Witam
Mam pytanie - czy ta promocja 200=400 bedzie wazna jezeli jutro dokonam depozytu? (pisza ze konczy sie 5tego...) liczy sie dnia wplaty depozytu? moge obrot robic po 5tym?
Jezeli wplace karta inteligo to musze wyplacic ta sama droga? czy moge na konto bankowe tak jak w Expekcie to bylo?

Z gory dzieki za odp
Dziś sobie wlej kartą i będziesz miał 4 stówki na granie w niedzielę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

#497896 04/02/2006 21:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Quote
Witam
Mam pytanie - czy ta promocja 200=400 bedzie wazna jezeli jutro dokonam depozytu? (pisza ze konczy sie 5tego...) liczy sie dnia wplaty depozytu? moge obrot robic po 5tym?
Jezeli wplace karta inteligo to musze wyplacic ta sama droga? czy moge na konto bankowe tak jak w Expekcie to bylo?

Z gory dzieki za odp
Dziś sobie wlej kartą i będziesz miał 4 stówki na granie w niedzielę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

Dzięki, ale jak dostane te dodatkowe 200PLN to moge je sobie obracac po 5tym ? nie chce na sile szukac czegos an obrot:) i jeszcze raz ponawiam pytanie - jak wplacam akrtą moge wyplacac na konto bankowe????czy zwrot na karte? To mnie najbardziej meczy:(

#497897 04/02/2006 21:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
możesz wypłącaćna konto bankowe, a obrót możesz zacząć nawet 20 lutego albo i pozniej

#497898 05/02/2006 15:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Jedna sprawa mnie ejszcze nurtuje. Widze tu rozne opinie, Ktos napisal ze SAM bonus nalezy obrocic 3x po 200zł, inna osoba pisze ze nalezy oprocz tego obrocic raz depozytem jeszcze.

Druga sprawa- co komentarz to inny odnosnie skanow, czy przy wyplacie na konto bankowe musze im te skany wysylac czy nie? czy ktos dostal kase bez skanow? bo nie chce na darmo im slac.

Prosze o konkretna odpowiedz

#497899 05/02/2006 15:07
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Jak probowalem zlecic wyplate nie obrociwszy lacznie za 600zl to sie nie dalo, dzis mam lacznie obrocone za 602 i wyplate udalo sie wyokonac, wiec yba wystarczy sam bonus x3.

Nie mam zamiaru im nic wysylac, jesli o nic nie beda prosic lub jesli kasa do konca tygodnia nie pojawi sie na koncie.

Jak tylko dostane hajs to dam znac, dodam iz jest to moja pierwsza wyplata

#497900 05/02/2006 15:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Jedna sprawa mnie ejszcze nurtuje. Widze tu rozne opinie, Ktos napisal ze SAM bonus nalezy obrocic 3x po 200zł, inna osoba pisze ze nalezy oprocz tego obrocic raz depozytem jeszcze.

Druga sprawa- co komentarz to inny odnosnie skanow, czy przy wyplacie na konto bankowe musze im te skany wysylac czy nie? czy ktos dostal kase bez skanow? bo nie chce na darmo im slac.

Prosze o konkretna odpowiedz
Tak jak pisałem pare postów powyżej: zlecałem wypłate i NIE chcieli żadnego skanu dowodu ani wyciągu z konta bankowego, a pieniązki po 5 dniach roboczych znalazły sie tam gdzie być powinny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#497901 05/02/2006 18:39
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
chce wyplacic z unibetu. mam konto inteligo. jaki podajecie adres banku?

#497902 05/02/2006 19:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
chce wyplacic z unibetu. mam konto inteligo. jaki podajecie adres banku?

Inteligo

ul.Wspólna 47/49
00-684 Warszawa
woj. Mazowieckie

SWIFT-BPKOPLPW

IBAN (26 cyfr)- tu wpisujesz pełny numer konta


i zawsze dochodzi cash <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#497903 05/02/2006 19:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
dzieki

#497904 06/02/2006 01:08
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34
Swietny unibet, po prawie 3 tygodniach (!) i 3 mailach z pytaniami o powod braku wyplaty, odpisal, zebym wyslal scan dowodu i wyciag z konta ! Kurwica czasem ludzi bierze...

#497905 06/02/2006 01:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Swietny unibet, po prawie 3 tygodniach (!) i 3 mailach z pytaniami o powod braku wyplaty, odpisal, zebym wyslal scan dowodu i wyciag z konta ! Kurwica czasem ludzi bierze...

Pierwszy raz wyplacales? korzytsales z promocji karnawalowej czy polec przyjaciela?
czy ktos kto wyplacal od nich niedawno pierwszy raz musial wysylac skany? bo nic nie pisza ze tego wymagaja...

#497906 06/02/2006 11:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Quote
Swietny unibet, po prawie 3 tygodniach (!) i 3 mailach z pytaniami o powod braku wyplaty, odpisal, zebym wyslal scan dowodu i wyciag z konta ! Kurwica czasem ludzi bierze...

Pierwszy raz wyplacales? korzytsales z promocji karnawalowej czy polec przyjaciela?
czy ktos kto wyplacal od nich niedawno pierwszy raz musial wysylac skany? bo nic nie pisza ze tego wymagaja...

Waznepytanie, przy wyplacie z Unibet musze przed 26cyfrowym nr konta wpisac PL? bo slyszalem ze kasa idzie z PL ale i bez tego tez? Jak to jest u was?

#497907 06/02/2006 13:38
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Piszecie tutaj, że Unibet żąda skanów dowodu i wyciągu z banku.... Dowód jeszcze rozumię, stosują to inne firmy bukmacherskie, ale dlaczego żądają wyciągu z konta?? Przecież jakaś ochrona danych osobowych obowiązuje i nie każdy może sobie życzyć tego aby obcy ludzie mieli wgląd do tego ile ma na koncie bankowym pieniędzy...

#497908 06/02/2006 13:49
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
A ja nic nie rozumiem, czyżbym miał jakąś taryfę w Unibecie? Ostatnio się tak złożyło, że i wypłacałem i wpłacałem i czas jednego i drugiego zamknął się w 3 dniach.
To samo jest ze skanami dowodów. Powiem tak: ode mnie tego nikt nie żądał. Mam u nich konto od jakichś 3, 4 lat i nic takiego nie chcieli.

ryf co do tego PL to ja tego nie podaję. A wyciąg z banku?? Hehe no cóż, może mają cię za jakiegoś "wielkiego szu".

#497909 06/02/2006 13:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Ode mnie teżnigdy unibet nie żądał skanów ni nic... Napisałem przecież że czytając ten temat widaćże teraz chcąod nowych nawet wyciąg z banku... Dziwna sprawa troche.

#497910 06/02/2006 17:41
Dołączył: Jan 2006
Posty: 7
U
stranger
stranger
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 7
W piątek zleciłem wypłate na konto Inteligo (spora sumka się uzbierała po remisie Minesoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzisiaj kasa była już w banku. Wypłacałem nie pierwszy raz i mam nadzieje nie ostatni z Unibetu. Spodziewałem się że przelew troche potrwa a tu taka miła niespodzianka. Gram u nich już kilka lat, z tego co pamiętam to nie wysyłałem im nigdy scanu dowodu a chyba tylko scan karty którą do nich wpłacam.

#497911 07/02/2006 15:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Quote
W piątek zleciłem wypłate na konto Inteligo (spora sumka się uzbierała po remisie Minesoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzisiaj kasa była już w banku. Wypłacałem nie pierwszy raz i mam nadzieje nie ostatni z Unibetu. Spodziewałem się że przelew troche potrwa a tu taka miła niespodzianka. Gram u nich już kilka lat, z tego co pamiętam to nie wysyłałem im nigdy scanu dowodu a chyba tylko scan karty którą do nich wpłacam.
ja wypłacałem w niedziele wieczorem pierwszy raz. dzisiaj patrze z ciekawości bo myslalem ze jak wogole przyjdzie to okolo piatku a tu okazuje sie ze pieniazki juz sa. bez zadnych skanow i pierdol. plusik dla unibetu

#497912 07/02/2006 15:41
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Quote
Quote
W piątek zleciłem wypłate na konto Inteligo (spora sumka się uzbierała po remisie Minesoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzisiaj kasa była już w banku. Wypłacałem nie pierwszy raz i mam nadzieje nie ostatni z Unibetu. Spodziewałem się że przelew troche potrwa a tu taka miła niespodzianka. Gram u nich już kilka lat, z tego co pamiętam to nie wysyłałem im nigdy scanu dowodu a chyba tylko scan karty którą do nich wpłacam.
ja wypłacałem w niedziele wieczorem pierwszy raz. dzisiaj patrze z ciekawości bo myslalem ze jak wogole przyjdzie to okolo piatku a tu okazuje sie ze pieniazki juz sa. bez zadnych skanow i pierdol. plusik dla unibetu


Ooo qwa ja mam tak samo jak Ty! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wyplacilem w niedziele wieczorem, nie wysylalem zadnych skanow ani screenow, kompletnie NIC! Jak wrocilem kolo 15 dzis to jeszcze hajsu nie bylo, ale po Twoim poscie postanowilem sprawdzic czy moze ja tez mam... I jest! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wypas, ode mnie Unibet takze ma plusik! Szybka wplata i jeszcze szybsza wyplata, bonus dopisany automagicznie bez zadnych maili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A juz sie zaczynalem bac czytajac te komentarze wszystkie, moze cos przeskrobaliscie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#497913 07/02/2006 15:46
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Quote
Quote
Quote
W piątek zleciłem wypłate na konto Inteligo (spora sumka się uzbierała po remisie Minesoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzisiaj kasa była już w banku. Wypłacałem nie pierwszy raz i mam nadzieje nie ostatni z Unibetu. Spodziewałem się że przelew troche potrwa a tu taka miła niespodzianka. Gram u nich już kilka lat, z tego co pamiętam to nie wysyłałem im nigdy scanu dowodu a chyba tylko scan karty którą do nich wpłacam.
ja wypłacałem w niedziele wieczorem pierwszy raz. dzisiaj patrze z ciekawości bo myslalem ze jak wogole przyjdzie to okolo piatku a tu okazuje sie ze pieniazki juz sa. bez zadnych skanow i pierdol. plusik dla unibetu


Ooo qwa ja mam tak samo jak Ty! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wyplacilem w niedziele wieczorem, nie wysylalem zadnych skanow ani screenow, kompletnie NIC! Jak wrocilem kolo 15 dzis to jeszcze hajsu nie bylo, ale po Twoim poscie postanowilem sprawdzic czy moze ja tez mam... I jest! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wypas, ode mnie Unibet takze ma plusik! Szybka wplata i jeszcze szybsza wyplata, bonus dopisany automagicznie bez zadnych maili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A juz sie zaczynalem bac czytajac te komentarze wszystkie, moze cos przeskrobaliscie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
he, ja tez sie troszke obawialem, moze odzyskali plynność finansową

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1