|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Witam Mam pytanie - czy ta promocja 200=400 bedzie wazna jezeli jutro dokonam depozytu? (pisza ze konczy sie 5tego...) liczy sie dnia wplaty depozytu? moge obrot robic po 5tym? Jezeli wplace karta inteligo to musze wyplacic ta sama droga? czy moge na konto bankowe tak jak w Expekcie to bylo?
Z gory dzieki za odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Witam Mam pytanie - czy ta promocja 200=400 bedzie wazna jezeli jutro dokonam depozytu? (pisza ze konczy sie 5tego...) liczy sie dnia wplaty depozytu? moge obrot robic po 5tym? Jezeli wplace karta inteligo to musze wyplacic ta sama droga? czy moge na konto bankowe tak jak w Expekcie to bylo?
Z gory dzieki za odp Dziś sobie wlej kartą i będziesz miał 4 stówki na granie w niedzielę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Witam Mam pytanie - czy ta promocja 200=400 bedzie wazna jezeli jutro dokonam depozytu? (pisza ze konczy sie 5tego...) liczy sie dnia wplaty depozytu? moge obrot robic po 5tym? Jezeli wplace karta inteligo to musze wyplacic ta sama droga? czy moge na konto bankowe tak jak w Expekcie to bylo?
Z gory dzieki za odp Dziś sobie wlej kartą i będziesz miał 4 stówki na granie w niedzielę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Dzięki, ale jak dostane te dodatkowe 200PLN to moge je sobie obracac po 5tym ? nie chce na sile szukac czegos an obrot:) i jeszcze raz ponawiam pytanie - jak wplacam akrtą moge wyplacac na konto bankowe????czy zwrot na karte? To mnie najbardziej meczy:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
możesz wypłącaćna konto bankowe, a obrót możesz zacząć nawet 20 lutego albo i pozniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Jedna sprawa mnie ejszcze nurtuje. Widze tu rozne opinie, Ktos napisal ze SAM bonus nalezy obrocic 3x po 200zł, inna osoba pisze ze nalezy oprocz tego obrocic raz depozytem jeszcze.
Druga sprawa- co komentarz to inny odnosnie skanow, czy przy wyplacie na konto bankowe musze im te skany wysylac czy nie? czy ktos dostal kase bez skanow? bo nie chce na darmo im slac.
Prosze o konkretna odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Jak probowalem zlecic wyplate nie obrociwszy lacznie za 600zl to sie nie dalo, dzis mam lacznie obrocone za 602 i wyplate udalo sie wyokonac, wiec yba wystarczy sam bonus x3.
Nie mam zamiaru im nic wysylac, jesli o nic nie beda prosic lub jesli kasa do konca tygodnia nie pojawi sie na koncie.
Jak tylko dostane hajs to dam znac, dodam iz jest to moja pierwsza wyplata
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Jedna sprawa mnie ejszcze nurtuje. Widze tu rozne opinie, Ktos napisal ze SAM bonus nalezy obrocic 3x po 200zł, inna osoba pisze ze nalezy oprocz tego obrocic raz depozytem jeszcze.
Druga sprawa- co komentarz to inny odnosnie skanow, czy przy wyplacie na konto bankowe musze im te skany wysylac czy nie? czy ktos dostal kase bez skanow? bo nie chce na darmo im slac.
Prosze o konkretna odpowiedz Tak jak pisałem pare postów powyżej: zlecałem wypłate i NIE chcieli żadnego skanu dowodu ani wyciągu z konta bankowego, a pieniązki po 5 dniach roboczych znalazły sie tam gdzie być powinny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
chce wyplacic z unibetu. mam konto inteligo. jaki podajecie adres banku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
chce wyplacic z unibetu. mam konto inteligo. jaki podajecie adres banku? Inteligo
ul.Wspólna 47/49 00-684 Warszawa woj. Mazowieckie
SWIFT-BPKOPLPW
IBAN (26 cyfr)- tu wpisujesz pełny numer konta i zawsze dochodzi cash <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34 |
Swietny unibet, po prawie 3 tygodniach (!) i 3 mailach z pytaniami o powod braku wyplaty, odpisal, zebym wyslal scan dowodu i wyciag z konta ! Kurwica czasem ludzi bierze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Swietny unibet, po prawie 3 tygodniach (!) i 3 mailach z pytaniami o powod braku wyplaty, odpisal, zebym wyslal scan dowodu i wyciag z konta ! Kurwica czasem ludzi bierze... Pierwszy raz wyplacales? korzytsales z promocji karnawalowej czy polec przyjaciela? czy ktos kto wyplacal od nich niedawno pierwszy raz musial wysylac skany? bo nic nie pisza ze tego wymagaja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Swietny unibet, po prawie 3 tygodniach (!) i 3 mailach z pytaniami o powod braku wyplaty, odpisal, zebym wyslal scan dowodu i wyciag z konta ! Kurwica czasem ludzi bierze... Pierwszy raz wyplacales? korzytsales z promocji karnawalowej czy polec przyjaciela? czy ktos kto wyplacal od nich niedawno pierwszy raz musial wysylac skany? bo nic nie pisza ze tego wymagaja... Waznepytanie, przy wyplacie z Unibet musze przed 26cyfrowym nr konta wpisac PL? bo slyszalem ze kasa idzie z PL ale i bez tego tez? Jak to jest u was?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Piszecie tutaj, że Unibet żąda skanów dowodu i wyciągu z banku.... Dowód jeszcze rozumię, stosują to inne firmy bukmacherskie, ale dlaczego żądają wyciągu z konta?? Przecież jakaś ochrona danych osobowych obowiązuje i nie każdy może sobie życzyć tego aby obcy ludzie mieli wgląd do tego ile ma na koncie bankowym pieniędzy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
A ja nic nie rozumiem, czyżbym miał jakąś taryfę w Unibecie? Ostatnio się tak złożyło, że i wypłacałem i wpłacałem i czas jednego i drugiego zamknął się w 3 dniach. To samo jest ze skanami dowodów. Powiem tak: ode mnie tego nikt nie żądał. Mam u nich konto od jakichś 3, 4 lat i nic takiego nie chcieli.
ryf co do tego PL to ja tego nie podaję. A wyciąg z banku?? Hehe no cóż, może mają cię za jakiegoś "wielkiego szu".
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Ode mnie teżnigdy unibet nie żądał skanów ni nic... Napisałem przecież że czytając ten temat widaćże teraz chcąod nowych nawet wyciąg z banku... Dziwna sprawa troche.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 7 |
W piątek zleciłem wypłate na konto Inteligo (spora sumka się uzbierała po remisie Minesoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzisiaj kasa była już w banku. Wypłacałem nie pierwszy raz i mam nadzieje nie ostatni z Unibetu. Spodziewałem się że przelew troche potrwa a tu taka miła niespodzianka. Gram u nich już kilka lat, z tego co pamiętam to nie wysyłałem im nigdy scanu dowodu a chyba tylko scan karty którą do nich wpłacam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
W piątek zleciłem wypłate na konto Inteligo (spora sumka się uzbierała po remisie Minesoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzisiaj kasa była już w banku. Wypłacałem nie pierwszy raz i mam nadzieje nie ostatni z Unibetu. Spodziewałem się że przelew troche potrwa a tu taka miła niespodzianka. Gram u nich już kilka lat, z tego co pamiętam to nie wysyłałem im nigdy scanu dowodu a chyba tylko scan karty którą do nich wpłacam. ja wypłacałem w niedziele wieczorem pierwszy raz. dzisiaj patrze z ciekawości bo myslalem ze jak wogole przyjdzie to okolo piatku a tu okazuje sie ze pieniazki juz sa. bez zadnych skanow i pierdol. plusik dla unibetu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
W piątek zleciłem wypłate na konto Inteligo (spora sumka się uzbierała po remisie Minesoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzisiaj kasa była już w banku. Wypłacałem nie pierwszy raz i mam nadzieje nie ostatni z Unibetu. Spodziewałem się że przelew troche potrwa a tu taka miła niespodzianka. Gram u nich już kilka lat, z tego co pamiętam to nie wysyłałem im nigdy scanu dowodu a chyba tylko scan karty którą do nich wpłacam. ja wypłacałem w niedziele wieczorem pierwszy raz. dzisiaj patrze z ciekawości bo myslalem ze jak wogole przyjdzie to okolo piatku a tu okazuje sie ze pieniazki juz sa. bez zadnych skanow i pierdol. plusik dla unibetu Ooo qwa ja mam tak samo jak Ty! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wyplacilem w niedziele wieczorem, nie wysylalem zadnych skanow ani screenow, kompletnie NIC! Jak wrocilem kolo 15 dzis to jeszcze hajsu nie bylo, ale po Twoim poscie postanowilem sprawdzic czy moze ja tez mam... I jest! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wypas, ode mnie Unibet takze ma plusik! Szybka wplata i jeszcze szybsza wyplata, bonus dopisany automagicznie bez zadnych maili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A juz sie zaczynalem bac czytajac te komentarze wszystkie, moze cos przeskrobaliscie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
W piątek zleciłem wypłate na konto Inteligo (spora sumka się uzbierała po remisie Minesoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzisiaj kasa była już w banku. Wypłacałem nie pierwszy raz i mam nadzieje nie ostatni z Unibetu. Spodziewałem się że przelew troche potrwa a tu taka miła niespodzianka. Gram u nich już kilka lat, z tego co pamiętam to nie wysyłałem im nigdy scanu dowodu a chyba tylko scan karty którą do nich wpłacam. ja wypłacałem w niedziele wieczorem pierwszy raz. dzisiaj patrze z ciekawości bo myslalem ze jak wogole przyjdzie to okolo piatku a tu okazuje sie ze pieniazki juz sa. bez zadnych skanow i pierdol. plusik dla unibetu Ooo qwa ja mam tak samo jak Ty! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wyplacilem w niedziele wieczorem, nie wysylalem zadnych skanow ani screenow, kompletnie NIC! Jak wrocilem kolo 15 dzis to jeszcze hajsu nie bylo, ale po Twoim poscie postanowilem sprawdzic czy moze ja tez mam... I jest! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wypas, ode mnie Unibet takze ma plusik! Szybka wplata i jeszcze szybsza wyplata, bonus dopisany automagicznie bez zadnych maili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A juz sie zaczynalem bac czytajac te komentarze wszystkie, moze cos przeskrobaliscie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />he, ja tez sie troszke obawialem, moze odzyskali plynność finansową
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|