Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
#497914 07/02/2006 17:30
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
a ja w srode mialem pieniadze u nich na koncie dali bonus obrocilem co mialem obrocic niedziela wieczor wyplata i dzisiaj kasa na koncie bez skanow itp. bardzo dobry buk!!!!1

Bonus: Unibet
#497915 07/02/2006 17:32
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
I o co było tyle szumu...:)
Wycofali kasę z PP a przy okazji otrzymali kilkuset nowych polskich graczy to od razu konto w banku odżyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#497916 08/02/2006 00:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
ja takze raz dwa kaske otrzymałem

#497917 08/02/2006 12:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Piszecie ze kaska dochodzi bez tego PL, przed nr rachunku, a jezeli juz mialem to PL i zlecilem wyplate czy tez kasa powinna dojsc? ma to jakies znaczenie to PL w ogole wie ktos?

#497918 08/02/2006 13:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
[i]Co prawda jestem klientem unibetu od dawna ale to co tu czytałem mnie przerażało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jednak u mnie dalej unibet jest dobrym i solidnym bukiem.

Wypłata zlecona w niedzielę wieczorem - dzisiaj jest na koncie

Plus dla Unibetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#497919 08/02/2006 14:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
[i]Co prawda jestem klientem unibetu od dawna ale to co tu czytałem mnie przerażało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jednak u mnie dalej unibet jest dobrym i solidnym bukiem.

Wypłata zlecona w niedzielę wieczorem - dzisiaj jest na koncie

Plus dla Unibetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Miło to słyszeć bo ja zleciłem w poniedziałek rano to pewnie dziś albo jutro już <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To moja druga wypłata i jak narazie nie narzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tak trzymać

#497920 08/02/2006 16:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Quote
[i]Co prawda jestem klientem unibetu od dawna ale to co tu czytałem mnie przerażało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jednak u mnie dalej unibet jest dobrym i solidnym bukiem.

Wypłata zlecona w niedzielę wieczorem - dzisiaj jest na koncie

Plus dla Unibetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Miło to słyszeć bo ja zleciłem w poniedziałek rano to pewnie dziś albo jutro już <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To moja druga wypłata i jak narazie nie narzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tak trzymać
Dzisiejszego dnia o godzinie 17:15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> z Unibetu tam gdzie być powinna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#497921 08/02/2006 18:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
[i]My$zk@ - nie było innej możliwości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Unibet jest ok!

BTW: Wysłałem znajomemu mail polecający i on zarejestrował się w czasie trwania promocji, depozytu dokonał nie dawno i nie dopisali mi bonusu? Czy są szanse na przyznanie mu bonusu? Napisaliśmy obaj już maila. Jak myślicie dopiszą? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka), 2,806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,220
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1