|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
a ja w srode mialem pieniadze u nich na koncie dali bonus obrocilem co mialem obrocic niedziela wieczor wyplata i dzisiaj kasa na koncie bez skanow itp. bardzo dobry buk!!!!1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
I o co było tyle szumu...:) Wycofali kasę z PP a przy okazji otrzymali kilkuset nowych polskich graczy to od razu konto w banku odżyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
ja takze raz dwa kaske otrzymałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Piszecie ze kaska dochodzi bez tego PL, przed nr rachunku, a jezeli juz mialem to PL i zlecilem wyplate czy tez kasa powinna dojsc? ma to jakies znaczenie to PL w ogole wie ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
[i]Co prawda jestem klientem unibetu od dawna ale to co tu czytałem mnie przerażało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jednak u mnie dalej unibet jest dobrym i solidnym bukiem.
Wypłata zlecona w niedzielę wieczorem - dzisiaj jest na koncie
Plus dla Unibetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
[i]Co prawda jestem klientem unibetu od dawna ale to co tu czytałem mnie przerażało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jednak u mnie dalej unibet jest dobrym i solidnym bukiem.
Wypłata zlecona w niedzielę wieczorem - dzisiaj jest na koncie
Plus dla Unibetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Miło to słyszeć bo ja zleciłem w poniedziałek rano to pewnie dziś albo jutro już <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To moja druga wypłata i jak narazie nie narzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak trzymać
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
[i]Co prawda jestem klientem unibetu od dawna ale to co tu czytałem mnie przerażało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jednak u mnie dalej unibet jest dobrym i solidnym bukiem.
Wypłata zlecona w niedzielę wieczorem - dzisiaj jest na koncie
Plus dla Unibetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Miło to słyszeć bo ja zleciłem w poniedziałek rano to pewnie dziś albo jutro już <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To moja druga wypłata i jak narazie nie narzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak trzymać Dzisiejszego dnia o godzinie 17:15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> z Unibetu tam gdzie być powinna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
[i]My$zk@ - nie było innej możliwości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Unibet jest ok!
BTW: Wysłałem znajomemu mail polecający i on zarejestrował się w czasie trwania promocji, depozytu dokonał nie dawno i nie dopisali mi bonusu? Czy są szanse na przyznanie mu bonusu? Napisaliśmy obaj już maila. Jak myślicie dopiszą? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka