|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Panie Macieju, czy bonus za rozegrane raked hands ma jakieś restrykcje, tzn czy trzeba go jakoś obracać lub coś w tym stylu? W regulaminie nic na ten temat nie widze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 907
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 907 |
Czy przy obrocie bonusa musi to byc trzy razy stawka 100*kurs, czy moze byc np. trzy razy po 150*kurs ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102 |
Cześć,
Andrzej5 - jeżeli dostałeś już bonus nie musisz nim obracać, możesz go wypłacić.
Prezesimo - obrót możesz wykonać wnosząc na przykład 30 zakładów po 10 PLN, nie ma ograniczeń dotyczących wnoszonych stawek, liczy się łączna kwota na zakłady.
Pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Co prawda jeszcze nie dostałem, ale dostałem odpowiedź, że dzisiaj "ma być" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Mam jeszcze jedno pytanie Panie Macieju. Biore udział w promcji olimpijskiej. Wpłaciłem 100zł, czy podlega ono jakiemuś obrotowi przed wypłatą? Bo rozumiem, że ewentualny bonus za złoto tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Jak juz skorzystałem z jednej wypłaty w miesiącu....i jak teraz wyplace drugi raz kase ile wyniesie prowizja?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> pytanie do pana Macieja ...a może ktoś z forumowiczów wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Jak juz skorzystałem z jednej wypłaty w miesiącu....i jak teraz wyplace drugi raz kase ile wyniesie prowizja?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> pytanie do pana Macieja ...a może ktoś z forumowiczów wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> sporo... bo 20 EUR Opłaty i koszty wypłaty Raz w miesiącu (miesiąc liczony od ostatniej wypłaty) klient ma prawo do jednej darmowej wypłaty za pomocą przelewu (pokrywamy koszty przelewu). Minimum wypłaty wynosi 20 EUR lub równowartość w innej walucie (w tym w PLN). W przypadku drugiej lub kolejnej wypłaty w miesiącu klient zobowiązany jest do poniesienia kosztów przelewu (20 EUR). Przy wypłacie przelewem środki wychodzą od nas, z banku w Londynie w walucie EUR i są przewalutowane przez bank klienta przy odbiorze środków według bieżącego kursu na PLN A nie lepiej przelać środki na Moneybookers ub Neteller - wynika z tego że nie pobierają żadnych opłat !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 24 |
Nie wiecie kiedy zostaną zakończone prace związane z aktualizacją danych?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Jak ktoś ma kartę - np. byle jaką kartę kredytową to polecam ten rodzaj wypłaty. Można robić wypłatę i codziennie - bez dodatkowych opłat. I pieniądze jakby szybciej idą - kasę na karcie mam przeważnie na drugi dzień po zatwierdzeniu wypłaty. Nie polecam tylko karty Inteligo z wiadomych względów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
czy do obrotu bonusem trzeba obrócić pełne 3x30usd ??? Bo ja zagrałem 2 zakłady 25 + 5 .... to się liczy do obrotu jako 30 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269 |
czy do obrotu bonusem trzeba obrócić pełne 3x30usd ??? Bo ja zagrałem 2 zakłady 25 + 5 .... to się liczy do obrotu jako 30 ?? tak SUMA = 30
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Wyswietla sie gdzies czy juz obrocilem bonus??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Kiedyś jak obracalem bonus w expekt.com napisali mi na maila ze musze mieć stawke minimum 600 zł. Ktoś tu napisal ze musi być 300... chyba nie za bradzo :|.
Przecierz 100 (bonusowe)x3 + 100 własne = 400.
Moze ktoś ostatecznie napisać jaką trzeba mieć stawke zeby móc wypłacić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269 |
W expekcie jest 3 x kwota czyli 3 x 200 zl = 600 Natomiast w SB jest chyba tylko bonus x 3 = 300
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Czy wam naprawde chce sie wplacac kase tylko dla tego bonusu 100 czy 200? Nie lepiej troche pograc normalnie, zarobic i dopiero wyplacic?Przy normalnym obstawianiu to obrocenie bonusa jest kwestia maks tygodnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Nie jestem jakimś zaawansowanym typerem, i nie gardze 100 zł... A pozatym dokładnie to co mówisz: mozna obrócić w tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no mi to moze troszke dluzej zajmnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124 |
Jak ktoś ma kartę - np. byle jaką kartę kredytową to polecam ten rodzaj wypłaty. Można robić wypłatę i codziennie - bez dodatkowych opłat. I pieniądze jakby szybciej idą - kasę na karcie mam przeważnie na drugi dzień po zatwierdzeniu wypłaty. Nie polecam tylko karty Inteligo z wiadomych względów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Możesz mi napisać czemu nie polecasz karty inteligo? Bardzo był bym wdzięczny. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Jak ktoś ma kartę - np. byle jaką kartę kredytową to polecam ten rodzaj wypłaty. Można robić wypłatę i codziennie - bez dodatkowych opłat. I pieniądze jakby szybciej idą - kasę na karcie mam przeważnie na drugi dzień po zatwierdzeniu wypłaty. Nie polecam tylko karty Inteligo z wiadomych względów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Możesz mi napisać czemu nie polecasz karty inteligo? Bardzo był bym wdzięczny. pozdro koledze na pewno chodziło o te magiczne 30 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (w sobotę mija mi od wpłaty z betoto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), ale te blokady są chyba tylko od buków nie mających konta polskiego banku, bo z expa np. mi nie blokują jak wypłacam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Czy moge wypłacić kase na moneybookers...jak wpłacałem kase przelewem w sportingbecie ??? Prosze o odpowiedz to ważne..... i jak długo trwa taka transkacja??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
mam pytanie czy ktos ma taki sam problem od wczoraj wchodzac na strone pojawia mi sie takie cos Aktualizacja danych
Szanowny użytkowniku z powodu aktualizacji systemu usługi Sportingbet będą niedostępne przez krótki okres czasu.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane aktualizacją systemu
|
|
|
Link skopiowany do schowka