Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#498062 14/02/2006 22:23
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Panie Macieju, czy bonus za rozegrane raked hands ma jakieś restrykcje, tzn czy trzeba go jakoś obracać lub coś w tym stylu? W regulaminie nic na ten temat nie widze.

Bonus: Unibet
#498063 15/02/2006 01:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 907
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 907
Czy przy obrocie bonusa musi to byc trzy razy stawka 100*kurs, czy moze byc np. trzy razy po 150*kurs ???

#498064 15/02/2006 08:48
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Cześć,

Andrzej5 - jeżeli dostałeś już bonus nie musisz nim obracać, możesz go wypłacić.

Prezesimo - obrót możesz wykonać wnosząc na przykład 30 zakładów po 10 PLN, nie ma ograniczeń dotyczących wnoszonych stawek, liczy się łączna kwota na zakłady.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#498065 15/02/2006 09:04
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Co prawda jeszcze nie dostałem, ale dostałem odpowiedź, że dzisiaj "ma być" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#498066 15/02/2006 21:30
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Mam jeszcze jedno pytanie Panie Macieju. Biore udział w promcji olimpijskiej. Wpłaciłem 100zł, czy podlega ono jakiemuś obrotowi przed wypłatą? Bo rozumiem, że ewentualny bonus za złoto tak?

#498067 15/02/2006 22:50
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Jak juz skorzystałem z jednej wypłaty w miesiącu....i jak teraz wyplace drugi raz kase ile wyniesie prowizja?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> pytanie do pana Macieja ...a może ktoś z forumowiczów wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#498068 15/02/2006 23:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Quote
Jak juz skorzystałem z jednej wypłaty w miesiącu....i jak teraz wyplace drugi raz kase ile wyniesie prowizja?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> pytanie do pana Macieja ...a może ktoś z forumowiczów wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
sporo... bo 20 EUR

Opłaty i koszty wypłaty
Raz w miesiącu (miesiąc liczony od ostatniej wypłaty) klient ma prawo do jednej darmowej wypłaty za pomocą przelewu (pokrywamy koszty przelewu). Minimum wypłaty wynosi 20 EUR lub równowartość w innej walucie (w tym w PLN). W przypadku drugiej lub kolejnej wypłaty w miesiącu klient zobowiązany jest do poniesienia kosztów przelewu (20 EUR). Przy wypłacie przelewem środki wychodzą od nas, z banku w Londynie w walucie EUR i są przewalutowane przez bank klienta przy odbiorze środków według bieżącego kursu na PLN

A nie lepiej przelać środki na Moneybookers ub Neteller - wynika z tego że nie pobierają żadnych opłat !

#498069 16/02/2006 07:46
Dołączył: Jan 2006
Posty: 24
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 24
Nie wiecie kiedy zostaną zakończone prace związane z aktualizacją danych?

#498070 16/02/2006 13:15
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Jak ktoś ma kartę - np. byle jaką kartę kredytową to polecam ten rodzaj wypłaty. Można robić wypłatę i codziennie - bez dodatkowych opłat. I pieniądze jakby szybciej idą - kasę na karcie mam przeważnie na drugi dzień po zatwierdzeniu wypłaty.
Nie polecam tylko karty Inteligo z wiadomych względów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#498071 16/02/2006 15:17
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
czy do obrotu bonusem trzeba obrócić pełne 3x30usd ???
Bo ja zagrałem 2 zakłady 25 + 5 .... to się liczy do obrotu jako 30 ??

#498072 16/02/2006 15:19
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
Quote
czy do obrotu bonusem trzeba obrócić pełne 3x30usd ???
Bo ja zagrałem 2 zakłady 25 + 5 .... to się liczy do obrotu jako 30 ??
tak
SUMA = 30

#498073 16/02/2006 15:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Wyswietla sie gdzies czy juz obrocilem bonus??

#498074 16/02/2006 17:40
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Kiedyś jak obracalem bonus w expekt.com napisali mi na maila ze musze mieć stawke minimum 600 zł. Ktoś tu napisal ze musi być 300... chyba nie za bradzo :|.

Przecierz 100 (bonusowe)x3 + 100 własne = 400.

Moze ktoś ostatecznie napisać jaką trzeba mieć stawke zeby móc wypłacić ?

#498075 16/02/2006 18:43
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
W expekcie jest 3 x kwota czyli 3 x 200 zl = 600
Natomiast w SB jest chyba tylko bonus x 3 = 300

#498076 16/02/2006 18:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Czy wam naprawde chce sie wplacac kase tylko dla tego bonusu 100 czy 200? Nie lepiej troche pograc normalnie, zarobic i dopiero wyplacic?Przy normalnym obstawianiu to obrocenie bonusa jest kwestia maks tygodnia

#498077 16/02/2006 21:49
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Nie jestem jakimś zaawansowanym typerem, i nie gardze 100 zł... A pozatym dokładnie to co mówisz: mozna obrócić w tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no mi to moze troszke dluzej zajmnie.

#498078 16/02/2006 22:04
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
Quote
Jak ktoś ma kartę - np. byle jaką kartę kredytową to polecam ten rodzaj wypłaty. Można robić wypłatę i codziennie - bez dodatkowych opłat. I pieniądze jakby szybciej idą - kasę na karcie mam przeważnie na drugi dzień po zatwierdzeniu wypłaty.
Nie polecam tylko karty Inteligo z wiadomych względów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Możesz mi napisać czemu nie polecasz karty inteligo?
Bardzo był bym wdzięczny.
pozdro

#498079 16/02/2006 22:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Quote
Jak ktoś ma kartę - np. byle jaką kartę kredytową to polecam ten rodzaj wypłaty. Można robić wypłatę i codziennie - bez dodatkowych opłat. I pieniądze jakby szybciej idą - kasę na karcie mam przeważnie na drugi dzień po zatwierdzeniu wypłaty.
Nie polecam tylko karty Inteligo z wiadomych względów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Możesz mi napisać czemu nie polecasz karty inteligo?
Bardzo był bym wdzięczny.
pozdro
koledze na pewno chodziło o te magiczne 30 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (w sobotę mija mi od wpłaty z betoto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), ale te blokady są chyba tylko od buków nie mających konta polskiego banku, bo z expa np. mi nie blokują jak wypłacam

#498080 17/02/2006 12:23
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Czy moge wypłacić kase na moneybookers...jak wpłacałem kase przelewem w sportingbecie ??? Prosze o odpowiedz to ważne..... i jak długo trwa taka transkacja??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#498081 17/02/2006 12:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
mam pytanie czy ktos ma taki sam problem od wczoraj wchodzac na strone pojawia mi sie takie cos
Aktualizacja danych

Szanowny użytkowniku z powodu aktualizacji systemu usługi Sportingbet będą niedostępne przez krótki okres czasu.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane aktualizacją systemu

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, Akhu, $-man, Sensei, rymoholik, forty, 11kera11, rafal08, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1