|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667 |
a kto zgadnie kidy otworzy sie expekt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101 |
Oryginalnie wysłał wiechu.s: [qb]a kto zgadnie kidy otworzy sie expekt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Kiedyś napewno (chyba) Słabych mają tych informatyków jak to tak długo trwa!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Co ciekawe wczoraj działal https://www.expekt.com i jesli ktos byl szybki to mogl postawic. Wiec o co chodzi, czy strona dzialala tylko dla wybrancow?
NIE! Serwis działa i ma się w najlepsze, ale widząc swoje straty we weekend + zainteresowanie promocją świąteczną postanowili sobie postawić jakąś maskę i tyle... Bo jeśli wczoraj cała machina pod httpsa działałą to o co chodzi? gdzie te reformy? Co więcej - kursy na 1. bundeslige [bayern itd.] zniknely o godzinei 19.50...
O S Z U Ś C I
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Chlopaki mam pytanko podajcie mi jakas stronke czy linka zebym mogl zamowic sobie smsa z wybranej ligi bo expekt nie dziala jak wiecie . a dokladnie interesuja mnie 2 mecze z 2 bundesligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101 |
Oryginalnie wysłał kondzik: [qb]Chlopaki mam pytanko podajcie mi jakas stronke czy linka zebym mogl zamowic sobie smsa z wybranej ligi bo expekt nie dziala jak wiecie . a dokladnie interesuja mnie 2 mecze z 2 bundesligi[/qb] Napisz na priva i daj numer twojej komorki to ci wysle smsa z neta !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Przecież to jest już szczyt wszystkiego!
Teraz to oni przeginają... ja chciałem wypłącic sobie kase przed świętami...
Ciekawe ile jeszcze to potrwa... Cos mi się wydaje że za dużo kasy stracili albo naprawde robia jakies zmiany z grafiką itd. sam niewiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26 |
strona chodzi ale zalogowac sie nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101 |
Oryginalnie wysłał Tantal: [qb]strona chodzi ale zalogowac sie nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] U mnie wcale nie chodzi Ja marze o logowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58 |
Ch...a dziala caly czas tylko glowna plansza i ze beda przed 12.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Oryginalnie wysłał Tantal: [qb]strona chodzi ale zalogowac sie nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] U mnie niechodzi.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Temat zalozony 2 dni temu a juz urósl do 6ciu podstron w dwa dni! :eek:
Wniosek: Idźcie marudzic na suport a nie na forum miedzy sobą. Wyzwolcie swoj gniew! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Kurde-a moze oni zwijaja kase i exspeckt juz nie zadzila.Zmienia nazwe -firme a my wszyscy bedziemy w plecy.Sciagneli multum kasy promocja i co im mozemy zrobic?Pisac maile?Chyba by zwisalo jak by mieli taki plan.Tu naprawde wyglda ze cos jest nie tak.Chociaz to b.duzo firma wszystko jest mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: quote:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101 |
Poczekajmy do 17:00 i zobaczymy wtedy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105 |
I dalej ten pojeb..... expekt nie działa. a wczoraj przez nich nie zarobilem kaski tylko straciłem bo zdążyłem postawić nhl, co mi nie weszło, a jak stawiałem na bayern i oberhausen ( wpisałem kwotę i kliknąłem potwierdź) to w tym momencie mnie wywaliło. raczej szanse na to że ten kupon został potwierdzony są małe. A jeszcze został sposób poinformowania o wyniku- no to 0 szans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2002
Posty: 41 |
ja czekam na kasę od czwartku i już tracę nadzieję, że przed świętami ją otrzymam - EXPEKT już drugi raz mnie zawiódł. Dziwi mnie to - tyle kasy włożyłem a oni mi stają okoniem. Ostatnio wpłacałem i wypłącałem aż tu po kilku dniach piszą bym wysłał skan zdjęcia dowodu i karty kretytowej bo nie dają wiary. Zaznaczam, że tydzień wcześniej im to nie przeszkadzało. Wiem teraz jedno, że jeśli ta sprawa szybko sie nie wyjaśni to napewno będę tracił pieniądze gdzie indziej - tam gdzie nie muszę czekać na swoje pieniądze. Jednocześnie to zastanawiające gdy chcę wpłacić (nie teraz bo teraz nic nie działa)do nich to kasę szybko wymiata z konta, gdy zaś jest okoliczność odworotna to trzeba się prosić by łaskawie oddali nasze pieniądze - myślę, że to jest nie fair z ich strony - PANOWIE to nie jest zarabianie wy tracicie klientów o których w tych ciężkich czasach coraz trudniej.- No ale to wasz wybór. Jest takie stare polskie przysłowie i warto by wszyscy o tym pamiętali "JAK KUBA BOGU TAK BÓG KUBIE".
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174 |
Co to jest Voyager i gdzie laduje, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
zgodnie z ich zpewnienaimi ktore otrzymalem e mailem zeczna dzialac dzis wieczorem , przynajmniej tak pisza
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Takze przed sekunda dostalem wiadomosc ze serwis bedzie dostepny na pewno dzis wieczorem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101 |
Oryginalnie wysłał Soccer: [qb]Takze przed sekunda dostalem wiadomosc ze serwis bedzie dostepny na pewno dzis wieczorem[/qb] Ah tam kur'wa dzis wieczorem? Dopiero ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Postep- w poczcie przyslali mi rozliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> wszystkie kupony ,ktore gralem do momentu krachu w expekcie
|
|
|
Link skopiowany do schowka