al:"> al:">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
#49866 17/12/2003 17:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
a kto zgadnie kidy otworzy sie expekt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Bonus: Unibet
#49867 17/12/2003 17:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
Quote
Oryginalnie wysłał wiechu.s:
[qb]a kto zgadnie kidy otworzy sie expekt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Kiedyś napewno (chyba)

Słabych mają tych informatyków jak to tak długo trwa!

#49868 17/12/2003 17:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Co ciekawe wczoraj działal https://www.expekt.com i jesli ktos byl szybki to mogl postawic. Wiec o co chodzi, czy strona dzialala tylko dla wybrancow?

NIE! Serwis działa i ma się w najlepsze, ale widząc swoje straty we weekend + zainteresowanie promocją świąteczną postanowili sobie postawić jakąś maskę i tyle... Bo jeśli wczoraj cała machina pod httpsa działałą to o co chodzi? gdzie te reformy? Co więcej - kursy na 1. bundeslige [bayern itd.] zniknely o godzinei 19.50...

O S Z U Ś C I

#49869 17/12/2003 17:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Chlopaki mam pytanko podajcie mi jakas stronke czy linka zebym mogl zamowic sobie smsa z wybranej ligi bo expekt nie dziala jak wiecie .
a dokladnie interesuja mnie 2 mecze z 2 bundesligi

#49870 17/12/2003 18:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
Quote
Oryginalnie wysłał kondzik:
[qb]Chlopaki mam pytanko podajcie mi jakas stronke czy linka zebym mogl zamowic sobie smsa z wybranej ligi bo expekt nie dziala jak wiecie .
a dokladnie interesuja mnie 2 mecze z 2 bundesligi[/qb]
Napisz na priva i daj numer twojej komorki to ci wysle smsa z neta !

#49871 17/12/2003 18:08
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Przecież to jest już szczyt wszystkiego!

Teraz to oni przeginają...
ja chciałem wypłącic sobie kase przed świętami...

Ciekawe ile jeszcze to potrwa...
Cos mi się wydaje że za dużo kasy stracili albo naprawde robia jakies zmiany z grafiką itd.
sam niewiem...

#49872 17/12/2003 18:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
strona chodzi ale zalogowac sie nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#49873 17/12/2003 18:33
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
Quote
Oryginalnie wysłał Tantal:
[qb]strona chodzi ale zalogowac sie nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
U mnie wcale nie chodzi

Ja marze o logowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49874 17/12/2003 18:33
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
Ch...a dziala caly czas tylko glowna plansza i ze beda przed 12.

#49875 17/12/2003 18:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Quote
Oryginalnie wysłał Tantal:
[qb]strona chodzi ale zalogowac sie nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
U mnie niechodzi.....

#49876 17/12/2003 18:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Temat zalozony 2 dni temu a juz urósl do 6ciu podstron w dwa dni! :eek:

Wniosek: Idźcie marudzic na suport a nie na forum miedzy sobą. Wyzwolcie swoj gniew! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#49877 17/12/2003 18:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kurde-a moze oni zwijaja kase i exspeckt juz nie zadzila.Zmienia nazwe -firme a my wszyscy bedziemy w plecy.Sciagneli multum kasy promocja i co im mozemy zrobic?Pisac maile?Chyba by zwisalo jak by mieli taki plan.Tu naprawde wyglda ze cos jest nie tak.Chociaz to b.duzo firma wszystko jest mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: quote:

#49878 17/12/2003 18:51
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
Poczekajmy do 17:00 i zobaczymy wtedy

#49879 17/12/2003 19:07
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105
I dalej ten pojeb..... expekt nie działa. a wczoraj przez nich nie zarobilem kaski tylko straciłem bo zdążyłem postawić nhl, co mi nie weszło, a jak stawiałem na bayern i oberhausen ( wpisałem kwotę i kliknąłem potwierdź) to w tym momencie mnie wywaliło. raczej szanse na to że ten kupon został potwierdzony są małe. A jeszcze został sposób poinformowania o wyniku- no to 0 szans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .

#49880 17/12/2003 19:45
Dołączył: Nov 2002
Posty: 41
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 41
ja czekam na kasę od czwartku i już tracę nadzieję, że przed świętami ją otrzymam - EXPEKT już drugi raz mnie zawiódł. Dziwi mnie to - tyle kasy włożyłem a oni mi stają okoniem. Ostatnio wpłacałem i wypłącałem aż tu po kilku dniach piszą bym wysłał skan zdjęcia dowodu i karty kretytowej bo nie dają wiary. Zaznaczam, że tydzień wcześniej im to nie przeszkadzało. Wiem teraz jedno, że jeśli ta sprawa szybko sie nie wyjaśni to napewno będę tracił pieniądze gdzie indziej - tam gdzie nie muszę czekać na swoje pieniądze. Jednocześnie to zastanawiające gdy chcę wpłacić (nie teraz bo teraz nic nie działa)do nich to kasę szybko wymiata z konta, gdy zaś jest okoliczność odworotna to trzeba się prosić by łaskawie oddali nasze pieniądze - myślę, że to jest nie fair z ich strony - PANOWIE to nie jest zarabianie wy tracicie klientów o których w tych ciężkich czasach coraz trudniej.- No ale to wasz wybór. Jest takie stare polskie przysłowie i warto by wszyscy o tym pamiętali "JAK KUBA BOGU TAK BÓG KUBIE".

#49881 18/12/2003 00:31
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
Co to jest Voyager i gdzie laduje, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#49882 18/12/2003 19:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zgodnie z ich zpewnienaimi ktore otrzymalem e mailem zeczna dzialac dzis wieczorem , przynajmniej tak pisza

#49883 18/12/2003 19:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Takze przed sekunda dostalem wiadomosc ze serwis bedzie dostepny na pewno dzis wieczorem

#49884 18/12/2003 19:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
Quote
Oryginalnie wysłał Soccer:
[qb]Takze przed sekunda dostalem wiadomosc ze serwis bedzie dostepny na pewno dzis wieczorem[/qb]
Ah tam kur'wa dzis wieczorem?
Dopiero ?

#49885 18/12/2003 20:00
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Postep- w poczcie przyslali mi rozliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> wszystkie kupony ,ktore gralem do momentu krachu w expekcie

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1