Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 22 1 2 12 13 14 15 16 21 22
ELDORADO #4988705 22/10/2011 15:41
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199

Bonus: Unibet
Piostar #4988733 22/10/2011 16:17
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Prawdziwy volksturm.

Cała Polska to jebie RAŚ.

a od tego co "cała Polska śpiewa",to wara volksdeutsche.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by TriumfWoli
Prawdziwy volksturm.

Cała Polska to jebie RAŚ.

a od tego co "cała Polska śpiewa",to wara volksdeutsche.

piwo
tacy autonomiczni chcecie być a tu sobie przypomnieliście nagle o Polsce ?
do stolicy się wybieracie 11 listopada ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by przemekwn
do stolicy się wybieracie 11 listopada ?
Ja się wybieram.

Piostar #4989060 22/10/2011 20:21
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
A sztandary macie na 11listopada bo to uroczysta chwila kiedy władzę w Polsce przejął Piłsudski pod czerwonym sztandarem swojej partii PPS. Po 92 latach w Polsce dziwne czasy skrajna prawica świętuje i manifestuje 11 listopada de facto czas triumfu lewicowców a skrajna lewica usiłuje ich zatrzymać. Jaja jak balony.
[Linked Image] [imageshack.us]







Piostar #4989183 22/10/2011 21:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Jadę świętować odzyskanie niepodległości po 123 latach zaborów.
W ten dzień wisi mi Twoja lewica i prawica.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by przemekwn
Jadę świętować odzyskanie niepodległości po 123 latach zaborów.
W ten dzień wisi mi Twoja lewica i prawica.
No to się cały miesiąc spóźnisz:
7 października 1918 – ogłoszenie niepodległości Polski przez Radę Regencyjną.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by przemekwn
Jadę świętować odzyskanie niepodległości po 123 latach zaborów.
W ten dzień wisi mi Twoja lewica i prawica.
No to się cały miesiąc spóźnisz:
7 października 1918 – ogłoszenie niepodległości Polski przez Radę Regencyjną.

nie znasz się smile

Jarek "Piłsudski Orban" Kaczyński kazał 11go iść więc idę

Piostar #4989525 23/10/2011 00:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
oficjalnie od 37 roku święto narodowe, obchodzone rok po tym jak została ogłoszona niepodległość ale wam znowu Piłsudski przeszkadza i może kapitulacja szwabów.
w tym wszystkim chodzi o pamięć

Piostar #4989777 23/10/2011 04:03
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Cała Polska. 11 listopada... rocznica odzyskania niepodległości. Święto narodowe. Powinno być świętowane, bo jeśli nie to, to co ku*a mamy świętować? Dzień dożynek? Czy święto trzech króli których nikt nie zna i o których nigdy nikt nie słyszał poza paroma teologami?

Ale to jest Polska. Tutaj wyborcze gówno promuje wszelkie antypaństwowe postawy zniechęcając do obchodzenia tego święta. Tutaj geje, lesby i pederaści robią wszystko by uniemożliwić obchodzenie tego święta (a co kur.. im do tego?). Tutaj różnej maści odszczepieńcy i lewacy wrzucają swoje trzy grosze obrzydzając święto, które powinno łączyć każdego POLAKA - niezależnie od wyznania, poglądów i czego tam jeszcze.

Polska historia ma to do siebie, że jest naznaczona pasmem narodowych porażek i klęsk. Ale jest ten moment historii, kiedy po 123 latach niewoli odzyskaliśmy niepodległość, która trwa do dzisiaj (przynajmniej teoretycznie, bo trudno okupację komunistyczną uznać za pełną niepodległość).

Co nam przeszkadza chociaż ten jeden dzień świętować? Ano różnej maści dziwaki, kretyni, idioci i debile. Aż się chce tu użyć jeszcze mocniejszych słów.
Oni obrzydzają nam święto państwowe. Każdy naród ma chwile w swojej historii, które czci i świętuje. U nas wychodzi na to, że nie mamy takich chwil bo jakieś pedały i imbecyle próbują nam wmawiać, że to święto im bardzo przeszkadza.

Piostar #4990010 23/10/2011 15:26
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A należy czcić zbrodniarzy, którzy wywołali Powstanie Warszawskie? I jeszcze udawać, że było to coś dobrego, a nie totalna klęska i czarna chwila w naszej historii?

Conrad #4990065 23/10/2011 16:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Conrad, troche to spłycasz, ludzie 1-09 o godz 17 zamieraja w miejscu nie dla Bora czy Okulickiego ale ku czci samych powstanców, ludnosci cywilnej i zniszczonego miasta.

Piostar #4990099 23/10/2011 16:50
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To wiadomo, ale tych co wywołali powstanie można tylko nazwać skretyniałymi zbrodniarzami. A robienie z tego dnia jakiejś zwycięskiej fety to już w ogóle głupota.

Piostar #4990109 23/10/2011 17:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
1-08 ;-) / nie bardzo wiem co nazywasz zycieska fetą, same uroczystosci sa mocno stonowane, zajebiste inscenizacje, kupa zniczy, bardziej to przypomina Wszystkich Swietych niz Święto Wojska Polskiego ;-)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
[Linked Image]

Slogan zawisł 300 m od Pepsi Areny na Trasie Łazienkowskiej piwo

Kulturalnie i bez obelg boks

Bzyku #4990658 23/10/2011 20:41
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Bzyku
Cała Polska. 11 listopada... rocznica odzyskania niepodległości. Święto narodowe.
Oni obrzydzają nam święto państwowe. Każdy naród ma chwile w swojej historii, które czci i świętuje. U nas wychodzi na to, że nie mamy takich chwil bo jakieś pedały i imbecyle próbują nam wmawiać, że to święto im bardzo przeszkadza.

Mnie nie przeszkadza 11listopada i daleko mi do lewaków, pedałów i imbecylów ale nie uważam tego dnia za żadne święto uzyskania przez Polskę niepodległości. Kiedyś chodziłem na zebrania organizowane przez Tejkowskiego (niestety dziadek okazał się byłym agentem SB udającym wielkiego narodowca) i tam pewien uczony gość którego trudno posądzić o lewicowość czy pedalstwo dokładnie wyjaśnił mi na czym polega mit 11listopada jako odzyskania niepodległości. 11listopada nic praktycznie ważnego są nie stało jedynie to że przyjechał dzień wcześniej Piłsudski do Warszawy i przekazali mu dowództwo sił zbrojnych a bojówki PPS zaczęły rozbrajać Niemców. Tak naprawdę rocznica odzyskania niepodległości to dzień 7października 1918r albo 28 czerwca 1919r kiedy Dmowski z Paderewskim podpisali traktat wersalski.
Kult wielkiego 11listopada powstał jak ktoś wspomniał wcześniej
w 1937r. czy 20 lat po odzyskaniu niepodległości na całe 2 lata do wybuchu wojny a dzień ten przywrócił Sejm PRL-u w 89r. Czyli de facto komuniści (PZPR+ZSL) ustanowili 11tego listopada dla czasów współczesnych. Dla mnie to święto to to samo co 1maja czy 22 lipca. Piszecie że TVN GW piorą ludziom mózgi a tak samo macie je przeprane mitem o dniu 11listopada i nawet nie wiecie co świętujecie a lewaki nawet nie wiedzą co blokują.
Zresztą nie jest to tylko moje zdanie:
http://korwin-mikke.pl/dziennik_polski/zobacz/co_z_ta_niepodlegloscia_/34396

No ale pewnie ci ludzie to też lewaki, pedały i imbecyle.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Originally Posted by Inzaghi78
[Linked Image]

Slogan zawisł 300 m od Pepsi Areny na Trasie Łazienkowskiej piwo

Kulturalnie i bez obelg boks
mega akcja żydków! Rozwiesili szmate o 4.43 i pstyknęli zdjęcie. Nie widac stadionu czy jakiegos charakterystycznego miejsca w Wawie ale ok to mega sukces.

dewoj #4991157 24/10/2011 00:09
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969

Piostar #4991177 24/10/2011 00:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Było!
Ban.

chim123 #4992014 24/10/2011 21:31
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Materiał sprzed kilku dni , nie wiem czy wszyscy widzieli.


Strona 14 z 22 1 2 12 13 14 15 16 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1