|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Parę dni temu miałem na jednym koncie trzy bilety dostępne a na pozostałych dwa. Dzisiaj już wszędzie to samo 7,8,15,23,24
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Kijów, Donieck, Kijów, Donieck .... kiedy będzie Gdańsk? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
-error]Kijów, Donieck, Kijów, Donieck .... kiedy będzie Gdańsk?  a masz juz jakis z Gdanska?, moge sie 1 biletem wymienic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
-error]Kijów, Donieck, Kijów, Donieck .... kiedy będzie Gdańsk?  mam to samo  tyle ze liczba sie zwieksza najpierw jeden mecz, wczoraj trzy a dzis 5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
-error]Kijów, Donieck, Kijów, Donieck .... kiedy będzie Gdańsk?  a masz juz jakis z Gdanska?, moge sie 1 biletem wymienic  Nic nie mam  Naiwny aplikowałem tylko z jednego konta haha  Koleś z pracy ma 4x4 na Gdańsk, cfaniak 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
-error] -error]Kijów, Donieck, Kijów, Donieck .... kiedy będzie Gdańsk?  a masz juz jakis z Gdanska?, moge sie 1 biletem wymienic  Nic nie mam  Naiwny aplikowałem tylko z jednego konta haha  Koleś z pracy ma 4x4 na Gdańsk, cfaniak  Ja mam na C1-C3 4 bilety w Gdansku i 2 konta mialem. 2 Bilety bede sprzedawal, ale jak bedzie opcja wymiany na inny bilet w Gdansku to chetnie sie wymienie, planuje 2 tygodniowy urlop w tym czasie w Gdansku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627 |
Mi kilka dni temu wyskoczyło w ch.. meczyków w PL, min półfinał w wawie, ćwierćfinał w wawie i gdańsku i parę meczy grupowych. Dzień po zostały tylko grupowe i ćwierćfinały w Gdańsku. Teraz się loguję, patrzę i... znowu półfinał, ćwierćfinały i cała reszta  Niestety brak funduszy na teraz więc łyknąłem tylko 4 bilety na półfinał ale te najtańsze+2kat na quater w wawie. Ćwierćfinał w Gdańsku musiałem odpuścić  Ale normalna debetowa maestro z Aliora daje izi radę  Naście sekund i transaction succesfull :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
taaaa ja sie loguje i mam nawet na.... final i to w warszawie  do tego cwiercfinaly w gdansku i w wawie + wszystkie bilety na mecze Polakow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627 |
Masz screeny jak nie wierzysz http://tiny.pl/h1j36 i http://tiny.pl/h1j3b Trochę uboższa oferta jest na koncie mojego ojca. Łącznie kupione (razem z poprzednimi) za 15k PLN. Liczę na 30k w czerwcu. Oczywiście 15k to koszty dojazdu do klienta,aby bilety nie zagubiły się na poczcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
I przez taką pizdę ja meczu nie zobaczę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627 |
Spokojnie, jak nie będzie klientów to się poświęcę i puszczę z transportem gratis czytaj po cenie nominalnej..no ale jeśli będzie popyt... To jak totolotek - trafiasz albo nie. Dodatkowo premiuje solidnych - było w ch... ludzi krzaków którzy pozamawiali wszystko aby sprzedać konto nieopłacone na alledrogo itp i się zawiedli - więc bilety do puli i do ponownego obrotu. I pewnie system dawał te najlepsze tym, którzy od razu zapłacili w I turze - imho słusznie. Liczy się kasa a nie że ktoś jest fanem ale jest biedny i chce płacić na raty itp. Nie po to rodzina UEFA ryzykuje zdrowiem bo może wylać się kawa gdy siedzą za mahonowymi biurkami, aby ktoś śmiał podważać ich decyzje. Liczy się pewna kasa i kilkaset procent zysku bez żadnej kontroli. I to nie przez wieleee lat nie zmieni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Nie płacz Leon... już za kilka miesięcy sam się pośmiejesz z tych wszystkich "inwestorów" jak Cię będą pod stadionem błagać żebyś kupił od nich bilet za pół ceny, byle tylko im się cokolwiek zwróciło  Już sam fakt obecności tak pokaźnej puli biletów na portalu biletowym UEFA świadczy o tym jakie to zajebiste branie te bilety mają. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 153 |
No ja przed chwila zakupiłem 4 bilety na polfinal w warszawie i nie mam zamiaru ich sprzedawac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Oooo odkąd sprawdzam dostępne bilety (od ok. 2 tygodni po kilka razy dziennie) właśnie po raz pierwszy mam możliwość zakupu meczu w Polsce - półfinału w Warszawie  Tyle, że na ten mecz to akurat już bilet mam (wylosowałem w pierwszej turze Venue Series Knockaut Stage - Warszawa), a w inwestowanie się nie bawię... kupić komuś za cenę nominalną?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Czyli na kazdym koncie inne, ja w tej chwili mam mozliwosc kupna biletow na mecze Ukrainy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627 |
Nie płacz Leon... już za kilka miesięcy sam się pośmiejesz z tych wszystkich "inwestorów" jak Cię będą pod stadionem błagać żebyś kupił od nich bilet za pół ceny, byle tylko im się cokolwiek zwróciło  Już sam fakt obecności tak pokaźnej puli biletów na portalu biletowym UEFA świadczy o tym jakie to zajebiste branie te bilety mają.  Niesamowite, niebywałe  Na każdym Euro była przebitka 2-4 krotna w zależności od rangi meczu. Zawsze na Zachodzie Europy więc bilety droższe 2-3krotnie od tych co są teraz. PL ma obecnie duużo tanich połączeń lotniczych z Europą i bonus że nie trzeba paszportu. Myślisz że anglik nie da za mecz ENG-FRA ENG-GER czy jakikolwiek inny klasyk (a jak nigdy wszystkie tuzy się zakwalifikowały więc będą w sumie same klasyki) 2krotności biletu, lekko licząc  ? Myślisz że jak w odpowiednim gronie dam info że mam komplet 4biletów I kat na półfinał to nie znajdą się chętni zorganizowani  ? IMHO 60% szans na gruby hajs, 30% na przyzwoity zysk i 10% ryzyka na sam zwrot+wdzięczność qmpli że im po tyle sprzedałem (ale to się tyczy meczu typu Estonia-Czarnogóra a na ogół będą klasyki) Także rozumiem że mnie zniechęcacie bo nic nie trafiliście ale w tym wypadku wyjdę na swoje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701 |
ja miałem możliwość kupna biletów na 4 mecze na Ukraine,z głupa się zalogowałem i doszedł 5 1/2 w Warszawie 1 kat. miałem wziąć 4 szt. ale nie spłaciłbym karty szybko bo to 5000 prawie wiec wziołem tylko 2 do tego mam 4szt. 3 kat. na ten sam mecz 2 na pewno zostawiam,może więcej,2 na pewno sprzedam,żeby zarobic na zakup biletów na mecze Polaków,które już chodzą z 3-4 krotną przebitką,a cena wszystkich biletów bedzie rosła,po losowaniu grup(mecz otwarcia Polska-Niemcy/Anglia  ps.na euro 2008 1/4 1/2 chodziły po 2,500-4000 e,myślicie że bilety na 1/2 (Hiszpania,Niemcy,Holandia+Anglia,Włochy,Francja)nie będzie chętnych na bilet za 4000-5000 zł(1000-1500e) ja w 2001 roku za bilet na Polska-Norwegia dałem 600zł, to nie mecz np. Szwecja-Ukraina w grupie tylko np może to być Hiszpania-Niemcy czy Holandia-Anglia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
aaa kufa mnie sie pojawil 1/4 w wawie, ale cos spier....., zamknelo mi przegladarke, a teraz juz nie moge sie zalogowac WE ARE SORRY! There has been an unexpected error. Please return to the UEFA EURO 2012 ticket portal and start again. « Return to the UEFA EURO 2012 ticket portal jesli ktos tu jeszcze jest, to niech czeknie czy moze sie zalogowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134 |
Myślisz że jak w odpowiednim gronie dam info że mam komplet 4biletów I kat na półfinał to nie znajdą się chętni zorganizowani  ? Na rozgrywki pucharowe wbrew pozorem ciężej niż na grupowe. Znaczy się większe ryzyko. Bo klienta szukasz na ostatnią chwilę, bo nie wiesz kto zagra w tym półfinale. Natomiast grupy będą wcześniej ustalone, więc łatwiej kogoś znaleźć. Ale sama sprzedaż to nie wszystko. Mam pakiety na mecze w Poznaniu i chcę nie tylko zaproponować bilety, ale np. załatwienie tanich noclegów, jakieś zwiedzanie czy pomoc językową. I liczę że jakiś cywilizowany kraj w Poznaniu zagra, co by problemów nie było  Lepsza oferta = to i większa szansa sprzedania. Oczywiście po cenie nominalnej ;-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|