Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 20 1 2 13 14 15 16 17 19 20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Parę dni temu miałem na jednym koncie trzy bilety dostępne a na pozostałych dwa.
Dzisiaj już wszędzie to samo 7,8,15,23,24

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Kijów, Donieck, Kijów, Donieck .... kiedy będzie Gdańsk? boli

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by [T
-error]Kijów, Donieck, Kijów, Donieck .... kiedy będzie Gdańsk? boli

a masz juz jakis z Gdanska?, moge sie 1 biletem wymienic wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by [T
-error]Kijów, Donieck, Kijów, Donieck .... kiedy będzie Gdańsk? boli

mam to samo laugh
tyle ze liczba sie zwieksza najpierw jeden mecz, wczoraj trzy a dzis 5 tongue

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by jadanek
Originally Posted by [T
-error]Kijów, Donieck, Kijów, Donieck .... kiedy będzie Gdańsk? boli

a masz juz jakis z Gdanska?, moge sie 1 biletem wymienic wink

Nic nie mam frown

Naiwny aplikowałem tylko z jednego konta haha laugh
Koleś z pracy ma 4x4 na Gdańsk, cfaniak frown

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by [T
-error]
Originally Posted by jadanek
Originally Posted by [T
-error]Kijów, Donieck, Kijów, Donieck .... kiedy będzie Gdańsk? boli

a masz juz jakis z Gdanska?, moge sie 1 biletem wymienic wink

Nic nie mam frown

Naiwny aplikowałem tylko z jednego konta haha laugh
Koleś z pracy ma 4x4 na Gdańsk, cfaniak frown

Ja mam na C1-C3 4 bilety w Gdansku i 2 konta mialem. 2 Bilety bede sprzedawal, ale jak bedzie opcja wymiany na inny bilet w Gdansku to chetnie sie wymienie, planuje 2 tygodniowy urlop w tym czasie w Gdansku wink

Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
Mi kilka dni temu wyskoczyło w ch.. meczyków w PL, min półfinał w wawie, ćwierćfinał w wawie i gdańsku i parę meczy grupowych. Dzień po zostały tylko grupowe i ćwierćfinały w Gdańsku. Teraz się loguję, patrzę i... znowu półfinał, ćwierćfinały i cała reszta smile Niestety brak funduszy na teraz więc łyknąłem tylko 4 bilety na półfinał ale te najtańsze+2kat na quater w wawie. Ćwierćfinał w Gdańsku musiałem odpuścić frown
Ale normalna debetowa maestro z Aliora daje izi radę wink Naście sekund i transaction succesfull :>

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
taaaa ja sie loguje i mam nawet na.... final i to w warszawie laugh

do tego cwiercfinaly w gdansku i w wawie + wszystkie bilety na mecze Polakow grin

Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
Masz screeny jak nie wierzysz http://tiny.pl/h1j36 i http://tiny.pl/h1j3b Trochę uboższa oferta jest na koncie mojego ojca.
Łącznie kupione (razem z poprzednimi) za 15k PLN.
Liczę na 30k w czerwcu.
Oczywiście 15k to koszty dojazdu do klienta,aby bilety nie zagubiły się na poczcie smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
I przez taką pizdę ja meczu nie zobaczę frown

Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
Spokojnie, jak nie będzie klientów to się poświęcę i puszczę z transportem gratis czytaj po cenie nominalnej..no ale jeśli będzie popyt...
To jak totolotek - trafiasz albo nie.
Dodatkowo premiuje solidnych - było w ch... ludzi krzaków którzy pozamawiali wszystko aby sprzedać konto nieopłacone na alledrogo itp i się zawiedli - więc bilety do puli i do ponownego obrotu.
I pewnie system dawał te najlepsze tym, którzy od razu zapłacili w I turze - imho słusznie.
Liczy się kasa a nie że ktoś jest fanem ale jest biedny i chce płacić na raty itp.
Nie po to rodzina UEFA ryzykuje zdrowiem bo może wylać się kawa gdy siedzą za mahonowymi biurkami, aby ktoś śmiał podważać ich decyzje. Liczy się pewna kasa i kilkaset procent zysku bez żadnej kontroli. I to nie przez wieleee lat nie zmieni smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nie płacz Leon... już za kilka miesięcy sam się pośmiejesz z tych wszystkich "inwestorów" jak Cię będą pod stadionem błagać żebyś kupił od nich bilet za pół ceny, byle tylko im się cokolwiek zwróciło laugh

Już sam fakt obecności tak pokaźnej puli biletów na portalu biletowym UEFA świadczy o tym jakie to zajebiste branie te bilety mają. papa

Dołączył: Aug 2006
Posty: 153
S
spN Offline
member
member
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 153
No ja przed chwila zakupiłem 4 bilety na polfinal w warszawie i nie mam zamiaru ich sprzedawac.

spN #4995850 27/10/2011 05:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Oooo odkąd sprawdzam dostępne bilety (od ok. 2 tygodni po kilka razy dziennie) właśnie po raz pierwszy mam możliwość zakupu meczu w Polsce - półfinału w Warszawie shocked

Tyle, że na ten mecz to akurat już bilet mam (wylosowałem w pierwszej turze Venue Series Knockaut Stage - Warszawa), a w inwestowanie się nie bawię... kupić komuś za cenę nominalną?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Czyli na kazdym koncie inne, ja w tej chwili mam mozliwosc kupna biletow na mecze Ukrainy

tomo #4995908 27/10/2011 07:34
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
Originally Posted by tomo
Nie płacz Leon... już za kilka miesięcy sam się pośmiejesz z tych wszystkich "inwestorów" jak Cię będą pod stadionem błagać żebyś kupił od nich bilet za pół ceny, byle tylko im się cokolwiek zwróciło laugh

Już sam fakt obecności tak pokaźnej puli biletów na portalu biletowym UEFA świadczy o tym jakie to zajebiste branie te bilety mają. papa

Niesamowite, niebywałe laugh

Na każdym Euro była przebitka 2-4 krotna w zależności od rangi meczu. Zawsze na Zachodzie Europy więc bilety droższe 2-3krotnie od tych co są teraz. PL ma obecnie duużo tanich połączeń lotniczych z Europą i bonus że nie trzeba paszportu.
Myślisz że anglik nie da za mecz ENG-FRA ENG-GER czy jakikolwiek inny klasyk (a jak nigdy wszystkie tuzy się zakwalifikowały więc będą w sumie same klasyki) 2krotności biletu, lekko licząc wink ?
Myślisz że jak w odpowiednim gronie dam info że mam komplet 4biletów I kat na półfinał to nie znajdą się chętni zorganizowani smile ?
IMHO 60% szans na gruby hajs, 30% na przyzwoity zysk i 10% ryzyka na sam zwrot+wdzięczność qmpli że im po tyle sprzedałem (ale to się tyczy meczu typu Estonia-Czarnogóra a na ogół będą klasyki)
Także rozumiem że mnie zniechęcacie bo nic nie trafiliście ale w tym wypadku wyjdę na swoje smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
ja miałem możliwość kupna biletów na 4 mecze na Ukraine,z głupa się zalogowałem i doszedł 5 1/2 w Warszawie 1 kat.
miałem wziąć 4 szt. ale nie spłaciłbym karty szybko bo to 5000 prawie
wiec wziołem tylko 2
do tego mam 4szt. 3 kat. na ten sam mecz
2 na pewno zostawiam,może więcej,2 na pewno sprzedam,żeby zarobic na zakup biletów na mecze Polaków,które już chodzą z 3-4 krotną przebitką,a cena wszystkich biletów bedzie rosła,po losowaniu grup(mecz otwarcia Polska-Niemcy/Anglia wink

ps.na euro 2008 1/4 1/2 chodziły po 2,500-4000 e,myślicie że bilety na 1/2 (Hiszpania,Niemcy,Holandia+Anglia,Włochy,Francja)nie będzie chętnych na bilet za 4000-5000 zł(1000-1500e)
ja w 2001 roku za bilet na Polska-Norwegia dałem 600zł,
to nie mecz np. Szwecja-Ukraina w grupie tylko np może to być Hiszpania-Niemcy czy Holandia-Anglia

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
aaa kufa mnie sie pojawil 1/4 w wawie, ale cos spier....., zamknelo mi przegladarke, a teraz juz nie moge sie zalogowac mad


WE ARE SORRY!

There has been an unexpected error. Please return to the UEFA EURO 2012 ticket portal and start again.

« Return to the UEFA EURO 2012 ticket portal


jesli ktos tu jeszcze jest, to niech czeknie czy moze sie zalogowac.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
Da się zalogować.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 134
member
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134
Originally Posted by dewejko
Myślisz że jak w odpowiednim gronie dam info że mam komplet 4biletów I kat na półfinał to nie znajdą się chętni zorganizowani smile ?

Na rozgrywki pucharowe wbrew pozorem ciężej niż na grupowe. Znaczy się większe ryzyko. Bo klienta szukasz na ostatnią chwilę, bo nie wiesz kto zagra w tym półfinale.

Natomiast grupy będą wcześniej ustalone, więc łatwiej kogoś znaleźć.
Ale sama sprzedaż to nie wszystko.
Mam pakiety na mecze w Poznaniu i chcę nie tylko zaproponować bilety, ale np. załatwienie tanich noclegów, jakieś zwiedzanie czy pomoc językową. I liczę że jakiś cywilizowany kraj w Poznaniu zagra, co by problemów nie było cool
Lepsza oferta = to i większa szansa sprzedania. Oczywiście po cenie nominalnej ;-)


Strona 15 z 20 1 2 13 14 15 16 17 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, bukma, alfa, burbon, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec), 2,846 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1