Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20
norsk #4995999 27/10/2011 16:02
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
Jest udało się kupić bilety na mecze w Poznaniu i Wrocławiu hura

Teraz z wielką satysfakcją będę patrzył na mordki "inwestorów" pod stadionami, niech tylko któryś spróbuje zaproponować mi kupno biletu laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134
member
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134
Pod stadionem sprzedają już desperaci ;-) Więc na pewno będziesz miał tę satysfakcję smile

Natomiast spoglądając na wielką Twoją radość po kupnie, podobną będą mieli Ci, co kupią nawet i pod stadionem ;-)


connor #4996050 27/10/2011 16:52
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
Originally Posted by Experto
Te bilety masz co nie?


mecze: 7,8,15,24,28

a ja mam jeszcze 27, 29

Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
Originally Posted by dewejko
Mi kilka dni temu wyskoczyło w ch.. meczyków w PL, min półfinał w wawie, ćwierćfinał w wawie i gdańsku i parę meczy grupowych. Dzień po zostały tylko grupowe i ćwierćfinały w Gdańsku. Teraz się loguję, patrzę i... znowu półfinał, ćwierćfinały i cała reszta smile Niestety brak funduszy na teraz więc łyknąłem tylko 4 bilety na półfinał ale te najtańsze+2kat na quater w wawie. Ćwierćfinał w Gdańsku musiałem odpuścić frown
Ale normalna debetowa maestro z Aliora daje izi radę wink Naście sekund i transaction succesfull :>
Ty to masz farta nie dośc ze wykupione tyle biletów to jesazcze teraz Ci proponują, może ten poj...ny system uefy jest taki że proponują tym co tyle zakupili, chory system tak czy siak.. nic tylko gratulować szczęsciarzon takim jak Ty , pozdro

tomo #4996068 27/10/2011 16:59
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
Originally Posted by tomo
Oooo odkąd sprawdzam dostępne bilety (od ok. 2 tygodni po kilka razy dziennie) właśnie po raz pierwszy mam możliwość zakupu meczu w Polsce - półfinału w Warszawie shocked

Tyle, że na ten mecz to akurat już bilet mam (wylosowałem w pierwszej turze Venue Series Knockaut Stage - Warszawa), a w inwestowanie się nie bawię... kupić komuś za cenę nominalną?

w jakiej cenie masz te bilety...?napisz na [email protected] dogadamy sie jakoś....

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Skoro tyle biletow jest jeszcze dostepnych przez UEFA to ta impreza ma najmnijsze zainteresowanie w historii grin

Co by nie mowic z punktu widzenia zachodu sa to malo atrakcyjne kraje na wyjazd wiec nie ma sie co dziwic ze glownie Polacy wykupija bilety, problem bedzie co zrobic z biletami trzeba bedzie prosic znajomych aby kupili po cenie nominalnej.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ooo a w tej chwili pojawił się Mecz 18 A2-A3 w Warszawie także jak ktoś zainteresowany to niech się szybko loguje i kupuje.

Ja odpuszczam bo nasi w tym samym czasie grają swój mecz "o honor" we Wrocławiu i na tym meczu zdecydowanie chętniej bym się skupił tongue


Generalnie widać, że te bilety na mecze w Polsce (nawet te najatrakcyjniejsze jak 1/2 w Warszawie) się co jakiś czas pojawiają i warto sprawdzać swoje konto po kilka razy dziennie.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Myślę, że nawet po losowaniu grup się uda tam coś izi złapać, więc na razie się wstrzymuje z zakupem.

Prędzej czy później dewejki co mają kilkanaście biletów zaczną panikować smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
Tylko ja mam caly czas na Ukraine? ;(

Co do "Inwestorów" to tak kolorowo nie bedzie jak co niektorzy sobie to wyobrazaja. Z doswiadczenia z poprzednich imprez wiem ze na mecze w ktorym nie gra gospodarz dostanie biletu pod stadionem nie nalezy do wiekszych problemow. I w 2006 (Pol-Ekw) i w 2008 (Pol-CHO) mozna bylo kupic bilet pod stadioenm w cenie nominalnej

tomo #4996429 27/10/2011 20:59
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
ciekawe czemu wszystkim cos nowego się pojawia a mi na 5 kontach nic/// tylko ta ukraina..
Originally Posted by tomo
Ooo a w tej chwili pojawił się Mecz 18 A2-A3 w Warszawie także jak ktoś zainteresowany to niech się szybko loguje i kupuje.

Ja odpuszczam bo nasi w tym samym czasie grają swój mecz "o honor" we Wrocławiu i na tym meczu zdecydowanie chętniej bym się skupił tongue


Generalnie widać, że te bilety na mecze w Polsce (nawet te najatrakcyjniejsze jak 1/2 w Warszawie) się co jakiś czas pojawiają i warto sprawdzać swoje konto po kilka razy dziennie.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Ja dzis pilnuje konta. Rzeczywiscie pojawiaja sie co jakis czas nowe oferty. Dzis przez moment byly 2 bilety na polfinal na Ukrainie i 1/4 tez Ukraina. Ale to byla chwila i ktos je kupil.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Pewnie jeszcze 2 grudnia po losowaniu grup będzie się pojawiało sporo biletów smile

Bzyku #4996487 27/10/2011 21:40
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Mam pytanie czy ktos kupowal na forum bilet dla osoby niepelnosprawnej i czy dostal jakies powiadomienie na email z prosba o przeslanie orzeczenia o niepelnosprawnosci? Bo ja sie dzisiaj dowiedzialem, ze mi anulowali zaplacone bilety na Wroclaw bo niby UEFA przeslalo mi 4 emaile z prosba o orzeczenie.. Przeszukalem cala skyrzynke i nic nie wyslali zadnego emaila. Cisnienie skacze jaki maja oni bajzel i na to wychodzi ze bilety przepadly frown

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
Na skrzynke na onecie mi nie dochodzily zadne emaile od UEFY nie bylo ich nigdzie ani w odebranych ani w spamie

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Poczty na polskich serwerach to jedno wielkie gówno, na które dochodzi tylko niewielka część maili z zagranicy.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
ja sprawdzam codziennie od dwoch tygodni w tej chwili mecz 7 i 24 na ukrainie, czasem sie zmieniały ale jeszcze nigdy nie miałem w Polsce frown

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by Ezquerro
ja sprawdzam codziennie od dwoch tygodni w tej chwili mecz 7 i 24 na ukrainie, czasem sie zmieniały ale jeszcze nigdy nie miałem w Polsce frown

Kur... mam tak samo, nie wiem o co kamą frown

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Wyglada na to ze jest podzial na dwie grupy, akurat jestem tez w grupie ukrainskiej laugh

connor #4996689 27/10/2011 23:11
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by Experto
Wyglada na to ze jest podzial na dwie grupy, akurat jestem tez w grupie ukrainskiej laugh

Na chui ci Experto jeszcze tych biletów? Masz już tryliard dziewieńcet :/

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
duza rodzine ma;)

Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, rafal08, aker, kamel, Sensei), 2,788 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,913
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1