|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366 |
Jest udało się kupić bilety na mecze w Poznaniu i Wrocławiu  Teraz z wielką satysfakcją będę patrzył na mordki "inwestorów" pod stadionami, niech tylko któryś spróbuje zaproponować mi kupno biletu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134 |
Pod stadionem sprzedają już desperaci ;-) Więc na pewno będziesz miał tę satysfakcję Natomiast spoglądając na wielką Twoją radość po kupnie, podobną będą mieli Ci, co kupią nawet i pod stadionem ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
Te bilety masz co nie?
mecze: 7,8,15,24,28 a ja mam jeszcze 27, 29
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
Mi kilka dni temu wyskoczyło w ch.. meczyków w PL, min półfinał w wawie, ćwierćfinał w wawie i gdańsku i parę meczy grupowych. Dzień po zostały tylko grupowe i ćwierćfinały w Gdańsku. Teraz się loguję, patrzę i... znowu półfinał, ćwierćfinały i cała reszta  Niestety brak funduszy na teraz więc łyknąłem tylko 4 bilety na półfinał ale te najtańsze+2kat na quater w wawie. Ćwierćfinał w Gdańsku musiałem odpuścić  Ale normalna debetowa maestro z Aliora daje izi radę  Naście sekund i transaction succesfull :> Ty to masz farta nie dośc ze wykupione tyle biletów to jesazcze teraz Ci proponują, może ten poj...ny system uefy jest taki że proponują tym co tyle zakupili, chory system tak czy siak.. nic tylko gratulować szczęsciarzon takim jak Ty , pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
Oooo odkąd sprawdzam dostępne bilety (od ok. 2 tygodni po kilka razy dziennie) właśnie po raz pierwszy mam możliwość zakupu meczu w Polsce - półfinału w Warszawie  Tyle, że na ten mecz to akurat już bilet mam (wylosowałem w pierwszej turze Venue Series Knockaut Stage - Warszawa), a w inwestowanie się nie bawię... kupić komuś za cenę nominalną? w jakiej cenie masz te bilety...?napisz na [email protected] dogadamy sie jakoś....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Skoro tyle biletow jest jeszcze dostepnych przez UEFA to ta impreza ma najmnijsze zainteresowanie w historii  Co by nie mowic z punktu widzenia zachodu sa to malo atrakcyjne kraje na wyjazd wiec nie ma sie co dziwic ze glownie Polacy wykupija bilety, problem bedzie co zrobic z biletami trzeba bedzie prosic znajomych aby kupili po cenie nominalnej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ooo a w tej chwili pojawił się Mecz 18 A2-A3 w Warszawie także jak ktoś zainteresowany to niech się szybko loguje i kupuje. Ja odpuszczam bo nasi w tym samym czasie grają swój mecz "o honor" we Wrocławiu i na tym meczu zdecydowanie chętniej bym się skupił  Generalnie widać, że te bilety na mecze w Polsce (nawet te najatrakcyjniejsze jak 1/2 w Warszawie) się co jakiś czas pojawiają i warto sprawdzać swoje konto po kilka razy dziennie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Myślę, że nawet po losowaniu grup się uda tam coś izi złapać, więc na razie się wstrzymuje z zakupem. Prędzej czy później dewejki co mają kilkanaście biletów zaczną panikować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
Tylko ja mam caly czas na Ukraine? ;(
Co do "Inwestorów" to tak kolorowo nie bedzie jak co niektorzy sobie to wyobrazaja. Z doswiadczenia z poprzednich imprez wiem ze na mecze w ktorym nie gra gospodarz dostanie biletu pod stadionem nie nalezy do wiekszych problemow. I w 2006 (Pol-Ekw) i w 2008 (Pol-CHO) mozna bylo kupic bilet pod stadioenm w cenie nominalnej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
ciekawe czemu wszystkim cos nowego się pojawia a mi na 5 kontach nic/// tylko ta ukraina.. Ooo a w tej chwili pojawił się Mecz 18 A2-A3 w Warszawie także jak ktoś zainteresowany to niech się szybko loguje i kupuje. Ja odpuszczam bo nasi w tym samym czasie grają swój mecz "o honor" we Wrocławiu i na tym meczu zdecydowanie chętniej bym się skupił  Generalnie widać, że te bilety na mecze w Polsce (nawet te najatrakcyjniejsze jak 1/2 w Warszawie) się co jakiś czas pojawiają i warto sprawdzać swoje konto po kilka razy dziennie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Ja dzis pilnuje konta. Rzeczywiscie pojawiaja sie co jakis czas nowe oferty. Dzis przez moment byly 2 bilety na polfinal na Ukrainie i 1/4 tez Ukraina. Ale to byla chwila i ktos je kupil.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Pewnie jeszcze 2 grudnia po losowaniu grup będzie się pojawiało sporo biletów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115 |
Mam pytanie czy ktos kupowal na forum bilet dla osoby niepelnosprawnej i czy dostal jakies powiadomienie na email z prosba o przeslanie orzeczenia o niepelnosprawnosci? Bo ja sie dzisiaj dowiedzialem, ze mi anulowali zaplacone bilety na Wroclaw bo niby UEFA przeslalo mi 4 emaile z prosba o orzeczenie.. Przeszukalem cala skyrzynke i nic nie wyslali zadnego emaila. Cisnienie skacze jaki maja oni bajzel i na to wychodzi ze bilety przepadly 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
Na skrzynke na onecie mi nie dochodzily zadne emaile od UEFY nie bylo ich nigdzie ani w odebranych ani w spamie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Poczty na polskich serwerach to jedno wielkie gówno, na które dochodzi tylko niewielka część maili z zagranicy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
ja sprawdzam codziennie od dwoch tygodni w tej chwili mecz 7 i 24 na ukrainie, czasem sie zmieniały ale jeszcze nigdy nie miałem w Polsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
ja sprawdzam codziennie od dwoch tygodni w tej chwili mecz 7 i 24 na ukrainie, czasem sie zmieniały ale jeszcze nigdy nie miałem w Polsce  Kur... mam tak samo, nie wiem o co kamą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Wyglada na to ze jest podzial na dwie grupy, akurat jestem tez w grupie ukrainskiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Wyglada na to ze jest podzial na dwie grupy, akurat jestem tez w grupie ukrainskiej  Na chui ci Experto jeszcze tych biletów? Masz już tryliard dziewieńcet :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|