|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312 |
SIEMA
Dlaczego w Polskich Bukach takich jak Expekt Unibet nie toleruja kart visa elektron w zagranicznych tolerują a moze znacie jakies Polskie dobre buki kture te karte akceptują??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
ciekawe jak długo będą z nimi problemy, jak już sie zalogowałem to nie moge nic zrobić ani wypłacic ani postawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
Oryginalnie wysłał satek5: [qb]2. Po aktywacji wpłaty na koncie gracza, przyłącz się do konkursu Świąteczny Challange klikając w link konkurs,
po prawej stronie naszego serwisu
eej nie moge tego znales robil juz ktos to jak tak to niech mi powie[/qb] po prawej stronie jest odnośnik "konkurs" (napisany czarnymi literami), w tym samym słupku gdzie są min. najpopularniejsze, zostało mało czasu,itp. wybierasz potem 'weź udział w konkursie' a nstępnie 'Świąteczny Challenge'
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557 |
ok dzieki ale i tak nie zrobie bo nie dziala a mam pewniaczka za 2 15 ****a mac!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129 |
Mam prosbe powiedzcie mi ile idzie kasa do expektu??Dzisiaj wysłałem i kiedy bede miał tam na koncie w expekcie?? Z góry dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
nocką powinno być chyba wszystko już ok, już i tak pogodziłem się że piłki dziś nie obstawie, ale mam nadzieje że chociaż NBA i NHL puszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ja mam pewniaka za 2.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557 |
jak poczta to ze 3 4 dni jak przelew wyslales rano to na nastepny dzien wieczorem!!1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał Arys-Rybnik: [qb]Mam prosbe powiedzcie mi ile idzie kasa do expektu??Dzisiaj wysłałem i kiedy bede miał tam na koncie w expekcie?? Z góry dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Jeżeli z mbanku to 1 dzień - zwykle akutalizują po 19
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
Oryginalnie wysłał Arys-Rybnik: [qb]Mam prosbe powiedzcie mi ile idzie kasa do expektu??Dzisiaj wysłałem i kiedy bede miał tam na koncie w expekcie?? Z góry dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] u mnie jak wysyłałem przelewem w PKO, to kasa była tego samego dnia, maxymalnie następnego. ostatnio wysłałem im skan przelewu to miałem kase po 3 godzinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550 |
Oryginalnie wysłał Arys-Rybnik: [qb]Mam prosbe powiedzcie mi ile idzie kasa do expektu??Dzisiaj wysłałem i kiedy bede miał tam na koncie w expekcie?? Z góry dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] JA ZAWSZE WYSYŁAM DO 10 RANO TO WIECZORKIEM JUZ MAM KASKENA KONCIE GRACZA
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2003
Posty: 15 |
Chłopaki działa? U mnie o 19.35: "Nie można wyświetlić strony Strona, której szukasz, jest w tej chwili niedostępna. Witryna sieci Web może mieć problemy techniczne lub może być potrzebna zmiana ustawień przeglądarki." Fuck.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Mi przez kilka chwil chodził bez zarzutu. Wszedłem, obstawiłem, sprawdziłem - niestety jeszcze nie zaksięgowali wczorajszych meczy. Mam nadzieję, że do jutra będzie już wszystko ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550 |
Oryginalnie wysłał Greg1906: [qb]Chłopaki działa? U mnie o 19.35: "Nie można wyświetlić strony Strona, której szukasz, jest w tej chwili niedostępna. Witryna sieci Web może mieć problemy techniczne lub może być potrzebna zmiana ustawień przeglądarki." Fuck.[/qb] U MNIE NIE DZIAŁA, MA KTOŚ MOŻE JAKIEŚ INFO Z SUPORTU? :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał tomczak7: [qb] Oryginalnie wysłał Greg1906: [qb]Chłopaki działa? U mnie o 19.35: "Nie można wyświetlić strony Strona, której szukasz, jest w tej chwili niedostępna. Witryna sieci Web może mieć problemy techniczne lub może być potrzebna zmiana ustawień przeglądarki." Fuck.[/qb] U MNIE NIE DZIAŁA, MA KTOŚ MOŻE JAKIEŚ INFO Z SUPORTU? :rolleyes: [/qb] Ja mam: Witamy Serdecznie, Wesolych Swiat! Support Expekt.com Ltd
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
The connection was refused when attempting to connect www.expect.com. [ expect.com.] Słusznie Panowie, przeczekać burzę i uruchomić serwis jak dzieci pójdą spać ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał bzium: [qb]The connection was refused when attempting to connect www.expect.com. [ expect.com.] Słusznie Panowie, przeczekać burzę i uruchomić serwis jak dzieci pójdą spać ;-)[/qb] To niech dzieci idą już spać, bo mój mecz zaczyna się o 20.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
U mnie Qrwa nie działa ,s****ysyny za****ne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550 |
Oryginalnie wysłał bzium: [qb]The connection was refused when attempting to connect www.expect.com. [ expect.com.] Słusznie Panowie, przeczekać burzę i uruchomić serwis jak dzieci pójdą spać ;-)[/qb] TYLKO CZY BEDA KURSY NA NBA I NHL BO COS PO 19 UDAŁO MI SIE DOSTAC DO KUSÓW I JESZCZE ICH NIE BYŁO.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
widze ze to co sie dzieje z expekt to jakas masakra , moze jest to spowodowane ta promocja??niechca sie narazic juz na wieksze straty i uniemozliwiaja rejestracje i gre w tym konkursie swiatecznym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , jezeli tak to czekac do wigilii trza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka