Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
#49985 17/12/2003 22:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
SIEMA

Dlaczego w Polskich Bukach takich jak Expekt Unibet nie toleruja kart visa elektron w zagranicznych tolerują a moze znacie jakies Polskie dobre buki kture te karte akceptują??

Bonus: Unibet
#49986 17/12/2003 22:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
ciekawe jak długo będą z nimi problemy, jak już sie zalogowałem to nie moge nic zrobić ani wypłacic ani postawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#49987 17/12/2003 23:00
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
Quote
Oryginalnie wysłał satek5:
[qb]2. Po aktywacji wpłaty na koncie gracza, przyłącz się do konkursu Świąteczny Challange klikając w link konkurs,

po prawej stronie naszego serwisu

eej nie moge tego znales robil juz ktos to jak tak to niech mi powie[/qb]
po prawej stronie jest odnośnik "konkurs" (napisany czarnymi literami), w tym samym słupku gdzie są min. najpopularniejsze, zostało mało czasu,itp. wybierasz potem
'weź udział w konkursie' a nstępnie 'Świąteczny Challenge'

#49988 17/12/2003 23:01
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
ok dzieki ale i tak nie zrobie bo nie dziala a mam pewniaczka za 2 15 ****a mac!!!!

#49989 17/12/2003 23:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129
A
member
member
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129
Mam prosbe powiedzcie mi ile idzie kasa do expektu??Dzisiaj wysłałem i kiedy bede miał tam na koncie w expekcie??
Z góry dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49990 17/12/2003 23:06
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
nocką powinno być chyba wszystko już ok, już i tak pogodziłem się że piłki dziś nie obstawie, ale mam nadzieje że chociaż NBA i NHL puszcze

#49991 17/12/2003 23:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ja mam pewniaka za 2.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49992 17/12/2003 23:06
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
jak poczta to ze 3 4 dni jak przelew wyslales rano to na nastepny dzien wieczorem!!1

#49993 17/12/2003 23:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Arys-Rybnik:
[qb]Mam prosbe powiedzcie mi ile idzie kasa do expektu??Dzisiaj wysłałem i kiedy bede miał tam na koncie w expekcie??
Z góry dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Jeżeli z mbanku to 1 dzień - zwykle akutalizują po 19

#49994 17/12/2003 23:09
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
Quote
Oryginalnie wysłał Arys-Rybnik:
[qb]Mam prosbe powiedzcie mi ile idzie kasa do expektu??Dzisiaj wysłałem i kiedy bede miał tam na koncie w expekcie??
Z góry dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
u mnie jak wysyłałem przelewem w PKO, to kasa była tego samego dnia, maxymalnie następnego. ostatnio wysłałem im skan przelewu to miałem kase po 3 godzinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#49995 17/12/2003 23:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
Quote
Oryginalnie wysłał Arys-Rybnik:
[qb]Mam prosbe powiedzcie mi ile idzie kasa do expektu??Dzisiaj wysłałem i kiedy bede miał tam na koncie w expekcie??
Z góry dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
JA ZAWSZE WYSYŁAM DO 10 RANO TO WIECZORKIEM JUZ MAM KASKENA KONCIE GRACZA

#49996 17/12/2003 23:34
Dołączył: Aug 2003
Posty: 15
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 15
Chłopaki działa? U mnie o 19.35:
"Nie można wyświetlić strony
Strona, której szukasz, jest w tej chwili niedostępna. Witryna sieci Web może mieć problemy techniczne lub może być potrzebna zmiana ustawień przeglądarki."
Fuck.

#49997 17/12/2003 23:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Mi przez kilka chwil chodził bez zarzutu. Wszedłem, obstawiłem, sprawdziłem - niestety jeszcze nie zaksięgowali wczorajszych meczy.
Mam nadzieję, że do jutra będzie już wszystko ok.

#49998 17/12/2003 23:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
Quote
Oryginalnie wysłał Greg1906:
[qb]Chłopaki działa? U mnie o 19.35:
"Nie można wyświetlić strony
Strona, której szukasz, jest w tej chwili niedostępna. Witryna sieci Web może mieć problemy techniczne lub może być potrzebna zmiana ustawień przeglądarki."
Fuck.[/qb]
U MNIE NIE DZIAŁA, MA KTOŚ MOŻE JAKIEŚ INFO Z SUPORTU? :rolleyes:

#49999 17/12/2003 23:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał tomczak7:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Greg1906:
[qb]Chłopaki działa? U mnie o 19.35:
"Nie można wyświetlić strony
Strona, której szukasz, jest w tej chwili niedostępna. Witryna sieci Web może mieć problemy techniczne lub może być potrzebna zmiana ustawień przeglądarki."
Fuck.[/qb]
U MNIE NIE DZIAŁA, MA KTOŚ MOŻE JAKIEŚ INFO Z SUPORTU? :rolleyes: [/qb]
Ja mam:

Witamy Serdecznie,

Wesolych Swiat!

Support
Expekt.com Ltd

#50000 17/12/2003 23:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
The connection was refused when attempting to connect www.expect.com. [expect.com.] Słusznie Panowie, przeczekać burzę i uruchomić serwis jak dzieci pójdą spać ;-)

#50001 17/12/2003 23:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał bzium:
[qb]The connection was refused when attempting to connect www.expect.com. [expect.com.] Słusznie Panowie, przeczekać burzę i uruchomić serwis jak dzieci pójdą spać ;-)[/qb]
To niech dzieci idą już spać, bo mój mecz zaczyna się o 20.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#50002 17/12/2003 23:44
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
U mnie Qrwa nie działa ,s****ysyny za****ne.

#50003 17/12/2003 23:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
Quote
Oryginalnie wysłał bzium:
[qb]The connection was refused when attempting to connect www.expect.com. [expect.com.] Słusznie Panowie, przeczekać burzę i uruchomić serwis jak dzieci pójdą spać ;-)[/qb]
TYLKO CZY BEDA KURSY NA NBA I NHL BO COS PO 19 UDAŁO MI SIE DOSTAC DO KUSÓW I JESZCZE ICH NIE BYŁO.

#50004 17/12/2003 23:47
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
widze ze to co sie dzieje z expekt to jakas masakra , moze jest to spowodowane ta promocja??niechca sie narazic juz na wieksze straty i uniemozliwiaja rejestracje i gre w tym konkursie swiatecznym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , jezeli tak to czekac do wigilii trza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, kamel, rafal08, burbon, rymoholik, aker, betowiec, Sensei, forty, alfa, Lukasz111, bukma, 11kera11), 3,286 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1