Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 22 1 2 15 16 17 18 19 21 22
Piostar #5005884 01/11/2011 05:13
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
chyba nie chcecie jednym incydentem przekreślać całego środowiska laugh laugh laugh

Bonus: Unibet
Kameleon #5006352 01/11/2011 17:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Kameleon
Było, lupus ban

wink

Zawsze mi sie podobała ta przyśpiewka PAOK.


lupus #5006615 01/11/2011 21:16
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Ta Paokara pewnie była już wklejana, ale zawsze jak to widzę to ciary po plecach przechodzą smile


Piostar #5012609 04/11/2011 05:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245

MagiK #5013071 04/11/2011 18:52
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Oprawa jak zawsze najwyższy poziom. Transparent to juz mistrzostwo 10/10.

Choćbyś się umył, psiknął perfumem, jesteś rumunem, jesteś rumunem wink

Piostar #5013561 04/11/2011 22:34
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
"Witam z Anglii

Przepraszam za moją polską używam tłumacza.

Chciałbym pogratulować twojego wsparcia prawdopodobnie najgłośniejsze i najbardziej żarliwych zwolenników widzieliśmy w Anglii przez dziesięć lat.

Nadzieję, że to jest łatwe do zrozumienia"

Piostar #5013751 04/11/2011 23:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Bylem na tym meczu razem z kibicami Wisly, w sumie stadion byl opanowany przez Polakow, trybuny za bramka niby neutralne ale opanowane przez naszych plus 2 inne obok.

Anglicy na neutralnej siedzieli cicho i nie wiedzieli co sie dzieje obok laugh zwlaszcza ze kazdy stal a oni zawsze siedza na meczach. Widzialem jakiegos angielskiego dziadka ktory chcial zwrot za bilet poniewaz nasi po nim skakali laugh i zaslaniali mecz...

Generalnie Wisla grala u siebie, angole w szoku ze ktos dopinguje druzyne ktora przegrywa.

Szkoda ze Wisla taka slaba, ale troche radosci bylo przy wyrownaniu. Over 3.5 izi, a over 1.5 na wisle prawie wszedl - zwlaszcza szkoda tego slupka.

Bilety na Wisle po 10funtow, tanszych w Anglii nie widzialem.

Piostar #5014445 05/11/2011 03:22
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488

shocked

Piostar #5014457 05/11/2011 03:31
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Experto slupek slupkiem ale Kirma w 1 polowce kojarzysz? obronca mu sie wywrocil juz w polu karnym i jakby poszedl na lewą noge to tylko bramkarz bylby przed nim, a gosc poszedl na prawo laugh laugh

Piostar #5014737 05/11/2011 05:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Za druga bramka siedzialem, ale faktycznie bylo widac timing mial fatalny z tym zwodem.

connor #5014817 05/11/2011 07:22
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Wisła Krakow Stamford Bridge stadium


Baqu #5015013 05/11/2011 16:11
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Wczorajsza oprawa Polonii:

http://ksppolonia.pl/web/aktualnosc,6425-foto:_160_zdjec_z_meczu_przeciwko_lechowi.html?typ=galeria&id=387

aplauz

Kameleon #5015045 05/11/2011 16:34
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Wojciechowski legendą Polonii blush

"Kibice zrobili kawał fantastycznej roboty. Nie znam drugich takich w całym kraju" - mówi o oprawie na 100-lecie klubu prezes Polonii Warszawa, Józef Wojciechowski


Sponsor zadowolony, że umieszczono go na kartach historii swojego klubu.

Piostar #5015049 05/11/2011 16:37
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Nie to aby się czepiał (oprawa wykonana bardzo dobrze) ale chodzi mi o wątek Wojciechowskiego na tej oprawie, i właśnie to skłania mnie ku myśleniu,że to on był głównym sponsorem tejże oprawy. Tak więc troszkę to ujmuje całej pracy jaką (o ile to oni a nie jakaś zewnętrzna firma) włożyli poloniści w zrobienie tejże oprawy.

Tak poza tematem opraw - niestety dla mnie kibice Polonii są na równi z kibicami Podbeskidzia. Po prostu taka niższa półka.
Pozdrawiam.

Kameleon #5015907 05/11/2011 22:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by Kameleon
Wczorajsza oprawa Polonii:

http://ksppolonia.pl/web/aktualnosc,6425-foto:_160_zdjec_z_meczu_przeciwko_lechowi.html?typ=galeria&id=387

aplauz

[Linked Image]

Piostar #5017817 06/11/2011 18:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Polonia pod stadionem

[Linked Image]

[Linked Image]

Piostar #5018054 06/11/2011 20:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
kibice Polonii kibicujący Groclinowi pfff laugh

Marcel #5018091 06/11/2011 20:29
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Marcel
kibice Polonii kibicujący Groclinowi pfff laugh
Ciekawe czy też cię tak to śmieszy jak w Gdańsku i Lublinie kibicują Olimpii Poznań, Polonii Gdańsk albo Spartakusowi Szarawola ;p Zresztą mało brakło a wóz Drzymały by przed Oporowską zaparkował gdyby nie hipoteka. Ciekawe czy wtedy też byś się tak śmiał bo przez te 20 dni między umową o fuzji a jej zerwaniem to Śląsk był już z Groclinem ;p

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
race nie na mieście, nie na stadionie, ale pod- faktycznie kozak wink

mat2000 #5018509 06/11/2011 22:28
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
cała Polska w cieniu Śląska piwo
no to następny komplecik na Wisłę pewny smile

Strona 17 z 22 1 2 15 16 17 18 19 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, aker, Sensei, forty, 11kera11, ANZELMO, rafal08, betowiec), 2,804 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1