Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
#50085 18/12/2003 23:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kod swift Kredyt Banku--------KRDBPLPW

Bonus: Unibet
#50086 18/12/2003 23:54
Dołączył: May 2002
Posty: 293
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 293
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#50087 18/12/2003 23:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Expekt to gowniana firma i wszystko poprostu-FInisz.Gowniarze poczekajmy co bedzie dalej

#50088 19/12/2003 00:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
expekt specjalnie w ch*ja leci zeby doczekac do 23 grudnia (czyli konca "promocji").Mozecie zapomniec o obstawianiu w najbliszy weekend(w ekspekcie),moge sie zalozyc ze ich strona nie bedzie chodzic co najmniej do poniedzialku-(sa chetni?).Jak mozna sciemniac ze poprawia sie system przez 4 dni????????(a zobaczycie ze zajmie im to o wiele dluzej).

TO BEDZIE DALEJ.
ludzie, przestancie sie ludzic...
jakby chodziło o promocję, to przecież mogą ją zakończyć przed 23 grudnia i nie muszą uciekać się do takich zachowań

#50089 19/12/2003 00:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
expekt.com zagadka XXI wieku...

#50090 19/12/2003 00:24
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał artnow:
[qb]ludzie, przestancie sie ludzic...[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#50091 19/12/2003 00:31
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Przypuśćmy, expekt ma rzeczywiście problemy techniczne i za kilka dni bedzie działał...tylko, że przez te kilka dni i tak ich niewielka wiarygodność została mocno podważona. Więc co sie stanie gdy część ludzi mających u nich kasę zacznie na raz wszystko wypłacać (ja tak zrobię - jeśli to gówno kiedyś ruszy) - Expekt znowu padnie z prostej przyczyny: wszyscy wypłacają nikt nie wpłaca, więc równowaga finansowa firmy zostanie mocno naruszona (chyba, że kasy już dawno nie ma, więc nie ma mowy o jakiejkolwiek równowadze).
Ktoś mówi, że expekt może paść z powodu braków ostatnio niespodzianek...bzdura...czyli myślicie, że tylko w expekcie są niespodzianki a u innych buków nie ma?

#50092 19/12/2003 00:36
Dołączył: Sep 2003
Posty: 45
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 45
no to wyplacaj. dlaczego kazdy kto chce wyplacic pieniadze musi o tym zameldowac swiatu ? a wyplacaj, sam program partnerski im wystarczy bo setki, tysiace naganiaczy pracuja lepiej niz jakakolwiek reklama. prawde mowiac mogliby byc badziewiem a ludzie i tak beda sie zapisywac. zobaczcie ile jest stron stworzonych tylko po to, aby naklonic ludzi do zarejestrowania sie na expekt. to czy 5,10,100 osob sie wypisze to wiele nie zmieni bo na ich miejsce bedzie stado newbie, ktorzy dla takiego buka sa duzo lepszymi klientami bo szybko przepuszcza swoje pieniadze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#50093 19/12/2003 00:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Gdyby zbankrutowali nie próbowaliby wczoraj wznowić działania. Pomyślcie !!!

#50094 19/12/2003 00:56
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Poprostu teraz nagrywają program z informatykami do programu "USTERKA" i sprawdzaja ludzi z expekt.com...

#50095 19/12/2003 00:59
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14
A moim zdaniem, to dlatego, że nasze chłopaczki Maltę ograli....i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#50096 19/12/2003 01:00
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
Quote
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor:
[qb]Z ostatniej chwili:
według dobrze poinformowanych osób - firma bukmacherska Expekt zawiesza działalność na czas nieokreślony. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
heh jedna wypowiedz dla jaj a zaraz pol forum boi sie o swoja kase w expie, heh arcy chyba sam nei przypuszczales ze to tak zadziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a co informacji expektu ze juz niedlugo beda dostepni to co innego maja pisac!? moze ze sobie nie radza z wlasnym systemem i nie maja pojecia kiedy naprawia wszystko!?

#50097 19/12/2003 01:01
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
czy ktoś może wie kiedy będzie można zagrać w expekcie, to juz przestaje być zabawne, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#50098 19/12/2003 01:03
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Quote
Oryginalnie wysłał arizona:
[qb]czy ktoś może wie kiedy będzie można zagrać w expekcie, to juz przestaje być zabawne, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Tak wiem ale niepowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#50099 19/12/2003 01:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A ja ogłaszam nowa promocje !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kto sie zarejestruje z mojej stronki w expekcie to dostanie ta kasa ktora chyba juz przepadla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .Piszecie o Expekcie złe słowa a ja moge ich pochwalic za program partnerski.Bynajmnej dobrze płaca bo Betandwin to płaci tak ze juz na koncie mam -48 euro(az boje sie wplacac kase bo debecik trza bedzie splacac)

#50100 19/12/2003 01:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Moze mają bilans czy cos w tym rodzaju, może jakaś "afera hazardowa" i im grzebią w kompach , może fiskus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#50101 19/12/2003 01:06
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Drogi Użytkowniku,
Aktualnie ulepszamy nasze oprogramowanie i spodziewamy się udostępnić serwis do godz. 23.00 CET

Best Regards
Expekt.com Ltd

He He <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#50102 19/12/2003 01:11
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Mnie się wydaje, że chyba jakaś awaria jest bardzo prawdopodobna. Wczoraj tj. 2003.12.17 o godzinie 23:24 przysłali mi na adres mailowy wygrany kupon z 2003.12.16 mecz Celta Vigo - Espanyol. Próbują chyba coś robić, poczekamy zobaczymy co przyniesie jutro. Najlepiej mieć więcej kont wtedy można stawiać gdzie indziej, ja mam w gamebookers i polec wszystkim tę firmę.

Pozdrawiam wszystkich grających TomiKopi

#50103 19/12/2003 01:11
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
wcześniej było coś mówione o 20 teraz 3 godziny później a za pare godzin bedzie nowy dzień i tak w nieskończoność będą przedłużać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#50104 19/12/2003 01:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mregal skad masz ta wiadomosc ze do 23:00.
Ja u siebie caly czas mam ze do 21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1