|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Kod swift Kredyt Banku--------KRDBPLPW
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 293
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 293 |
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Expekt to gowniana firma i wszystko poprostu-FInisz.Gowniarze poczekajmy co bedzie dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
expekt specjalnie w ch*ja leci zeby doczekac do 23 grudnia (czyli konca "promocji").Mozecie zapomniec o obstawianiu w najbliszy weekend(w ekspekcie),moge sie zalozyc ze ich strona nie bedzie chodzic co najmniej do poniedzialku-(sa chetni?).Jak mozna sciemniac ze poprawia sie system przez 4 dni????????(a zobaczycie ze zajmie im to o wiele dluzej).
TO BEDZIE DALEJ. ludzie, przestancie sie ludzic... jakby chodziło o promocję, to przecież mogą ją zakończyć przed 23 grudnia i nie muszą uciekać się do takich zachowań
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
expekt.com zagadka XXI wieku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał artnow: [qb]ludzie, przestancie sie ludzic...[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Przypuśćmy, expekt ma rzeczywiście problemy techniczne i za kilka dni bedzie działał...tylko, że przez te kilka dni i tak ich niewielka wiarygodność została mocno podważona. Więc co sie stanie gdy część ludzi mających u nich kasę zacznie na raz wszystko wypłacać (ja tak zrobię - jeśli to gówno kiedyś ruszy) - Expekt znowu padnie z prostej przyczyny: wszyscy wypłacają nikt nie wpłaca, więc równowaga finansowa firmy zostanie mocno naruszona (chyba, że kasy już dawno nie ma, więc nie ma mowy o jakiejkolwiek równowadze). Ktoś mówi, że expekt może paść z powodu braków ostatnio niespodzianek...bzdura...czyli myślicie, że tylko w expekcie są niespodzianki a u innych buków nie ma?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 45 |
no to wyplacaj. dlaczego kazdy kto chce wyplacic pieniadze musi o tym zameldowac swiatu ? a wyplacaj, sam program partnerski im wystarczy bo setki, tysiace naganiaczy pracuja lepiej niz jakakolwiek reklama. prawde mowiac mogliby byc badziewiem a ludzie i tak beda sie zapisywac. zobaczcie ile jest stron stworzonych tylko po to, aby naklonic ludzi do zarejestrowania sie na expekt. to czy 5,10,100 osob sie wypisze to wiele nie zmieni bo na ich miejsce bedzie stado newbie, ktorzy dla takiego buka sa duzo lepszymi klientami bo szybko przepuszcza swoje pieniadze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Gdyby zbankrutowali nie próbowaliby wczoraj wznowić działania. Pomyślcie !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Poprostu teraz nagrywają program z informatykami do programu "USTERKA" i sprawdzaja ludzi z expekt.com...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14 |
A moim zdaniem, to dlatego, że nasze chłopaczki Maltę ograli....i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor: [qb]Z ostatniej chwili: według dobrze poinformowanych osób - firma bukmacherska Expekt zawiesza działalność na czas nieokreślony. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] heh jedna wypowiedz dla jaj a zaraz pol forum boi sie o swoja kase w expie, heh arcy chyba sam nei przypuszczales ze to tak zadziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a co informacji expektu ze juz niedlugo beda dostepni to co innego maja pisac!? moze ze sobie nie radza z wlasnym systemem i nie maja pojecia kiedy naprawia wszystko!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
czy ktoś może wie kiedy będzie można zagrać w expekcie, to juz przestaje być zabawne, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Oryginalnie wysłał arizona: [qb]czy ktoś może wie kiedy będzie można zagrać w expekcie, to juz przestaje być zabawne, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] Tak wiem ale niepowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
A ja ogłaszam nowa promocje !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kto sie zarejestruje z mojej stronki w expekcie to dostanie ta kasa ktora chyba juz przepadla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .Piszecie o Expekcie złe słowa a ja moge ich pochwalic za program partnerski.Bynajmnej dobrze płaca bo Betandwin to płaci tak ze juz na koncie mam -48 euro(az boje sie wplacac kase bo debecik trza bedzie splacac)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Moze mają bilans czy cos w tym rodzaju, może jakaś "afera hazardowa" i im grzebią w kompach , może fiskus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Drogi Użytkowniku, Aktualnie ulepszamy nasze oprogramowanie i spodziewamy się udostępnić serwis do godz. 23.00 CET
Best Regards Expekt.com Ltd
He He <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
Mnie się wydaje, że chyba jakaś awaria jest bardzo prawdopodobna. Wczoraj tj. 2003.12.17 o godzinie 23:24 przysłali mi na adres mailowy wygrany kupon z 2003.12.16 mecz Celta Vigo - Espanyol. Próbują chyba coś robić, poczekamy zobaczymy co przyniesie jutro. Najlepiej mieć więcej kont wtedy można stawiać gdzie indziej, ja mam w gamebookers i polec wszystkim tę firmę.
Pozdrawiam wszystkich grających TomiKopi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
wcześniej było coś mówione o 20 teraz 3 godziny później a za pare godzin bedzie nowy dzień i tak w nieskończoność będą przedłużać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mregal skad masz ta wiadomosc ze do 23:00. Ja u siebie caly czas mam ze do 21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka