Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
#50105 19/12/2003 01:35
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Quote
Oryginalnie wysłał Soccer:
[qb]Mregal skad masz ta wiadomosc ze do 23:00.
Ja u siebie caly czas mam ze do 21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
www.expekt.pl [expekt.pl]

Bonus: Unibet
#50106 19/12/2003 01:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
oho juz tez mam 23:00.
Eh ciekawe czy to juz na 100% pewna godzina czy o 23:00 bedzie ze jutro :eek:

#50107 19/12/2003 01:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
U Was chociaż się coś zmienia a u mnie dalej
Dear Customer,
Due to technical difficulties, we are still not able to offer you our online services.
We regret any inconvenience caused and work on being back as soon as possible.
Best Regards
Expekt.com Ltd

Jestem ciekaw ilu z nas zaoszczedzilo pieniedzy w trakcie tej awari ;-)

#50108 19/12/2003 02:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja jestem szczesliwy ze wczorajszego dnia poniewaz jezeli bym gral to na 100% bym zagral Borussie a jak sie zakonczyl pewniak dnia to chyba kazdy wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#50109 19/12/2003 02:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
No ze nie mozna stawiac to pol biedy, ale mi jeszcze kasa nie doszla na konto bankowe (100 zl i 50 zl), a zlecilem w sobote i niedziele... Swieta ida i chcialbym juz miec pieniadze na zakupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#50110 19/12/2003 02:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
ciekawe mają jeszcze 30 minut

#50111 19/12/2003 02:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mysle ze nie jeden by dzisiaj zagrał te mecze
Hibernian 2 - 1 Celtic
Leganes 3 - 2 Real Madrid
ten jeszcze trwa ale moze sie duzo nie zmienic skoro real strzela sobie sam bramki

#50112 19/12/2003 02:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5
Quote
Oryginalnie wysłał Soccer:
[qb]oho juz tez mam 23:00.
Eh ciekawe czy to juz na 100% pewna godzina czy o 23:00 bedzie ze jutro :eek: [/qb]
ok zostalo tylko 30 minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i bedziemy mogli obstawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
swoja droga kiedys pracowalem w instytucji finansowej tzw banku i nie bylo nikomu obce ze z czestotliwoscia mniej więcej raz na rok syatem internetowy padal przynajmniej na 3 dni robocze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> co prawda mozna bylo isc do oddzialu albo zadzwonic do centum telefonicznego i dowiedziec sie czegos o forsie ale expekt niestety nie ma obslugi przez telefon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#50113 19/12/2003 02:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moze odliczanie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jeszcze 26 minut...
A tak na serio to cos czuje ze i o 23:00 bedzie dupa..

#50114 19/12/2003 02:44
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
mogliby dac tutaj na forum tego co pisze te maile ich ciekawie by było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wątpie zeby włączyli...

#50115 19/12/2003 02:46
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
Quote
Oryginalnie wysłał cezi:
[qb]Mysle ze nie jeden by dzisiaj zagrał te mecze
Hibernian 2 - 1 Celtic
Leganes 3 - 2 Real Madrid
ten jeszcze trwa ale moze sie duzo nie zmienic skoro real strzela sobie sam bramki[/qb]
hehe w psychologii społecznej to się nazywa likwidowanie dysonansu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) A dla mnie to żałosne pocieszanie się.
Co nie zmienia faktu, że expekt nie źle leci w c***a

#50116 19/12/2003 02:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Chyba pora isc spac i liczyc ze jutro po poludniu juz bedzie na bank working. Jezeli nie to i ja sie wkoncu w****** (narazie utrzymuje spokoj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> )

#50117 19/12/2003 02:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
8 min moze dadza obstawic nhl

#50118 19/12/2003 02:51
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5
Quote
Oryginalnie wysłał Mregal:
[QB]mogliby dac tutaj na forum tego co pisze te maile ich ciekawie by było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
QB]
E tam co taki gosciu moglby pisac ... przeca to tacy sami ludzie jak my .... pewnie tez graja i sie wk*****a na swoich ludzi z IT. Ciekaw jestem czy prezes Expekt wie o problemie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a tak apropos kto nim jest ? Berezovsky <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#50119 19/12/2003 02:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
5...

#50120 19/12/2003 02:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
3...

#50121 19/12/2003 02:59
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
juz??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#50122 19/12/2003 03:01
Dołączył: Dec 2002
Posty: 16
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 16
Coz, kazdy jest juz chyba zmeczony niekonczacymi sie zapowiedzami "ze za godzinke,dwie strona ruszy". Sytuacja trwa juz ponad 3 dni, i jest to zdecydowanie nienormalne zwazywszy na to ze glowna zaleta netowego buka jest dostepnosc 24h/dobe.
Dziwi mnie troche aura tajemniczosci i brak blizszych informacji o awarii (bo w upgrade softu juz nikt nie wierzy - instalacja tomcata na ktorym stoi exp + j2see (zeby chodzila jsp) + dump bazy danych to max 3 godziny roboty).
Wplywa to zdecydowanie na zmiejszenie zaufania do tej firmy (skoro nie mowia, to musialo sie stac cos w powaznego).
Co do wyplaty to kase wyplacaja (wyplacaja zlecona we wtorek rano, dzis juz na koncie - suma raczej wieksza bo ponad tysiac zl).
Ja poczekam jeszcze 2 dni. Mam nadzieje ze wszystko wroci do normy. Jesli tak sie nie stanie, to dam sobie spokoj z tym bukiem.

#50123 19/12/2003 03:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#50124 19/12/2003 03:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
moze trzeba ich poinformowac ze jest juz po 23

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, wHiTe_StAr, forty, rafal08), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1