|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Oryginalnie wysłał Soccer: [qb]Mregal skad masz ta wiadomosc ze do 23:00. Ja u siebie caly czas mam ze do 21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] www.expekt.pl [ expekt.pl]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
oho juz tez mam 23:00. Eh ciekawe czy to juz na 100% pewna godzina czy o 23:00 bedzie ze jutro :eek:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
U Was chociaż się coś zmienia a u mnie dalej Dear Customer, Due to technical difficulties, we are still not able to offer you our online services. We regret any inconvenience caused and work on being back as soon as possible. Best Regards Expekt.com Ltd
Jestem ciekaw ilu z nas zaoszczedzilo pieniedzy w trakcie tej awari ;-)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja jestem szczesliwy ze wczorajszego dnia poniewaz jezeli bym gral to na 100% bym zagral Borussie a jak sie zakonczyl pewniak dnia to chyba kazdy wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260 |
No ze nie mozna stawiac to pol biedy, ale mi jeszcze kasa nie doszla na konto bankowe (100 zl i 50 zl), a zlecilem w sobote i niedziele... Swieta ida i chcialbym juz miec pieniadze na zakupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
ciekawe mają jeszcze 30 minut
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mysle ze nie jeden by dzisiaj zagrał te mecze Hibernian 2 - 1 Celtic Leganes 3 - 2 Real Madrid ten jeszcze trwa ale moze sie duzo nie zmienic skoro real strzela sobie sam bramki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5 |
Oryginalnie wysłał Soccer: [qb]oho juz tez mam 23:00. Eh ciekawe czy to juz na 100% pewna godzina czy o 23:00 bedzie ze jutro :eek: [/qb] ok zostalo tylko 30 minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i bedziemy mogli obstawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> swoja droga kiedys pracowalem w instytucji finansowej tzw banku i nie bylo nikomu obce ze z czestotliwoscia mniej więcej raz na rok syatem internetowy padal przynajmniej na 3 dni robocze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> co prawda mozna bylo isc do oddzialu albo zadzwonic do centum telefonicznego i dowiedziec sie czegos o forsie ale expekt niestety nie ma obslugi przez telefon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moze odliczanie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeszcze 26 minut... A tak na serio to cos czuje ze i o 23:00 bedzie dupa..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
mogliby dac tutaj na forum tego co pisze te maile ich ciekawie by było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wątpie zeby włączyli...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813 |
Oryginalnie wysłał cezi: [qb]Mysle ze nie jeden by dzisiaj zagrał te mecze Hibernian 2 - 1 Celtic Leganes 3 - 2 Real Madrid ten jeszcze trwa ale moze sie duzo nie zmienic skoro real strzela sobie sam bramki[/qb] hehe w psychologii społecznej to się nazywa likwidowanie dysonansu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) A dla mnie to żałosne pocieszanie się. Co nie zmienia faktu, że expekt nie źle leci w c***a
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Chyba pora isc spac i liczyc ze jutro po poludniu juz bedzie na bank working. Jezeli nie to i ja sie wkoncu w****** (narazie utrzymuje spokoj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
8 min moze dadza obstawic nhl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5 |
Oryginalnie wysłał Mregal: [QB]mogliby dac tutaj na forum tego co pisze te maile ich ciekawie by było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> QB] E tam co taki gosciu moglby pisac ... przeca to tacy sami ludzie jak my .... pewnie tez graja i sie wk*****a na swoich ludzi z IT. Ciekaw jestem czy prezes Expekt wie o problemie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a tak apropos kto nim jest ? Berezovsky <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74 |
juz??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2002
Posty: 16 |
Coz, kazdy jest juz chyba zmeczony niekonczacymi sie zapowiedzami "ze za godzinke,dwie strona ruszy". Sytuacja trwa juz ponad 3 dni, i jest to zdecydowanie nienormalne zwazywszy na to ze glowna zaleta netowego buka jest dostepnosc 24h/dobe. Dziwi mnie troche aura tajemniczosci i brak blizszych informacji o awarii (bo w upgrade softu juz nikt nie wierzy - instalacja tomcata na ktorym stoi exp + j2see (zeby chodzila jsp) + dump bazy danych to max 3 godziny roboty). Wplywa to zdecydowanie na zmiejszenie zaufania do tej firmy (skoro nie mowia, to musialo sie stac cos w powaznego). Co do wyplaty to kase wyplacaja (wyplacaja zlecona we wtorek rano, dzis juz na koncie - suma raczej wieksza bo ponad tysiac zl). Ja poczekam jeszcze 2 dni. Mam nadzieje ze wszystko wroci do normy. Jesli tak sie nie stanie, to dam sobie spokoj z tym bukiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
moze trzeba ich poinformowac ze jest juz po 23
|
|
|
Link skopiowany do schowka