cho..."> cho...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#501157 01/02/2006 20:25
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
witam
odrazu na wstepie mowie jezeli lamie jakies "prawo" forumowe to temet do kasacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
chodzi mi o to czy ktos korzystal z ich uslog. I jak doswiadczenia. Chodiz mi o to gdzie najlepiej wplacic z ich polecenia na poczatek i jak warunki bonusa przed wyplata.
Nie podam linka bo "wtajemniczeni" wiedza o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a reszta i tak mi nie pomoze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehhe
czekam na odpowiedz

Bonus: Unibet
#501158 01/02/2006 20:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja korzystalem 2 razy i za kazdym razem dopisywali obiecany bonus. wpakowalem sie do betjamaica i teraz z 2 miesice obracam bo wymagaja 4 razy obrot po kursie przynajmniej 1,5 a w ofercie maja glownie sporty amerykanskie wiec nie polecam:)

#501159 01/02/2006 22:37
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
czyli ten bonus od bigera tzreba tez obraca? czy tylko bonus danego bukmahera?

#501160 02/02/2006 06:46
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
Do obrotu zaliczony jest tylko bonus od buka.
Bigger daje extra bonus i do niego nie zadnych wymagan.
Jest to po prostu czesc referrala którą sie z toba
dzieli.

#501161 02/02/2006 08:29
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Aha a ktory buk jest na pocztek najlepszt bo ja czytam ze we wszystkich tzreb eobracac kas i bonusem iles razy!!! toc to starszne wymagania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba ze wplacic do buka zagrac cos dosataac referala i olac bonus od buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mozna tak?

#501162 02/02/2006 08:41
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
Quote
Aha a ktory buk jest na pocztek najlepszt bo ja czytam ze we wszystkich tzreb eobracac kas i bonusem iles razy!!! toc to starszne wymagania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba ze wplacic do buka zagrac cos dosataac referala i olac bonus od buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mozna tak?

Oczywiscie mozna tak zrobic, ponieważ wiekszosc bukow
z listy biggerbonus nie dopisuje bonusow automatycznie
za wyjatkiem pinnacle 10%, wystarczy wplacic okreslona
kwote, otrzymac bonus od bigger i wyplacic.
Aby otrzymac bonus od biggerbonus nie trzeba nic obracac,
Trzeba szczegolowo poczytac rules w kazdym buku dotyczace
wyplat.

#501163 02/02/2006 21:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
czyli rozumiem ze jak wjede i gdzies wpłace kase i dokonam obrotu tym bonusem co otrzymalem od bukmachera to nie trzeba juz obraca tym co dostałem od bigger bonusa
czy tak ogólnie to mozna grac przy tych obrotach w niskie kursy(np 1.01) czy sa jakies wymagania tak jak pisał kolega wyzej o betjamaica
moze niech wypowiedz sie co juz grali

#501164 02/02/2006 23:30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
u kazdego bukmachera trzeba czytac regulamin dotyczacy przyznawania bonusa i jego obrotu bo roznie to bywa. u niektorych nie mozna wyplacac przez 30 dni od wplaty (betjamaica np)

#501165 03/02/2006 08:24
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
kurna czytam te termsy wyplat u tych bukmacherow i nie widza mi sie specjalnie wrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> chyba wszystkei maja jakies tam ograniczenia. a ich wymogi co do bonusa to tragedia!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#501166 03/02/2006 10:59
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
co masz na mysli podaj jak mozesz przykład

aha czy moze ktos zapodac linka do stron przez których zarejestrowanie daje jakies dodatkowe pieniadze przy korzystaniu z usług bukmachera

#501167 03/02/2006 11:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942

#501168 03/02/2006 11:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
po 1. bigger bonus jest ultrawiarygodny... jak zrobisz wszystko zgodnie z instrukcjami, to nie bedzie problemu
(spawdzone wielokrotnie i nie tylko przeze mnie). Edward, który prowadzi tę strone jest znaną osobą w necie

po 2 bukom nic do tego bonusa, który dostajesz z bigger bonusa

po 3 oprócz cashu z bigger bonusa dostajesz zawsze kasę/free bet od buka. NAJPEIRW sprawdź na stronie buka, jakie mają wymagania co do obrotu itp, bo można narazic sie na sankcje w razie ich naruszenia

po 4 dadycool - jak ci daje jakis buk kase za free to chyba moze wymagać zebys u niego troche pograł

po 5 tzw bonus whores są czesto tępieni przez buków i za próbę naruszenia zasad/wyłudzenia bonusa można dostać kopa w d...

Uwaga techniczna, niektóre buki w których grałem nie zaliczają do obrotu bonusem zakładów na moneyline (czyli tych przysłowiowych po kursie 1,01)

#501169 03/02/2006 14:09
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
Quote
po 2 bukom nic do tego bonusa, który dostajesz z bigger bonusa

no nie wiem czy nic, mi napisali z supportu biggerbonusa, że wymagania do obrotu bonusa od nich są dokładnie takie same jak wymagania dla bonusa od konkretnego buka

#501170 03/02/2006 14:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
Quote
Quote
po 2 bukom nic do tego bonusa, który dostajesz z bigger bonusa

no nie wiem czy nic, mi napisali z supportu biggerbonusa, że wymagania do obrotu bonusa od nich są dokładnie takie same jak wymagania dla bonusa od konkretnego buka

wydaje mi się, że mam rację. Oczywiscie póki nie zaliczysz obrotu dla bonusa standardowego,przyznanego przez buka, próba wypłaty dodatkowej kasy jest raczej niemożliwa. Natomiast jestem prawie na 100% pewien ze tych 50/25 $ juz potem nie musisz obracać - ale proponuje się upewnić przed wypłatą, najlepiej w supporcie buka


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec, Akhu), 2,598 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,284
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1