|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
witam odrazu na wstepie mowie jezeli lamie jakies "prawo" forumowe to temet do kasacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chodzi mi o to czy ktos korzystal z ich uslog. I jak doswiadczenia. Chodiz mi o to gdzie najlepiej wplacic z ich polecenia na poczatek i jak warunki bonusa przed wyplata. Nie podam linka bo "wtajemniczeni" wiedza o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a reszta i tak mi nie pomoze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehhe czekam na odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja korzystalem 2 razy i za kazdym razem dopisywali obiecany bonus. wpakowalem sie do betjamaica i teraz z 2 miesice obracam bo wymagaja 4 razy obrot po kursie przynajmniej 1,5 a w ofercie maja glownie sporty amerykanskie wiec nie polecam:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
czyli ten bonus od bigera tzreba tez obraca? czy tylko bonus danego bukmahera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106 |
Do obrotu zaliczony jest tylko bonus od buka. Bigger daje extra bonus i do niego nie zadnych wymagan. Jest to po prostu czesc referrala którą sie z toba dzieli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Aha a ktory buk jest na pocztek najlepszt bo ja czytam ze we wszystkich tzreb eobracac kas i bonusem iles razy!!! toc to starszne wymagania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba ze wplacic do buka zagrac cos dosataac referala i olac bonus od buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mozna tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106 |
Aha a ktory buk jest na pocztek najlepszt bo ja czytam ze we wszystkich tzreb eobracac kas i bonusem iles razy!!! toc to starszne wymagania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba ze wplacic do buka zagrac cos dosataac referala i olac bonus od buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mozna tak? Oczywiscie mozna tak zrobic, ponieważ wiekszosc bukow z listy biggerbonus nie dopisuje bonusow automatycznie za wyjatkiem pinnacle 10%, wystarczy wplacic okreslona kwote, otrzymac bonus od bigger i wyplacic. Aby otrzymac bonus od biggerbonus nie trzeba nic obracac, Trzeba szczegolowo poczytac rules w kazdym buku dotyczace wyplat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
czyli rozumiem ze jak wjede i gdzies wpłace kase i dokonam obrotu tym bonusem co otrzymalem od bukmachera to nie trzeba juz obraca tym co dostałem od bigger bonusa czy tak ogólnie to mozna grac przy tych obrotach w niskie kursy(np 1.01) czy sa jakies wymagania tak jak pisał kolega wyzej o betjamaica moze niech wypowiedz sie co juz grali
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
u kazdego bukmachera trzeba czytac regulamin dotyczacy przyznawania bonusa i jego obrotu bo roznie to bywa. u niektorych nie mozna wyplacac przez 30 dni od wplaty (betjamaica np)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
kurna czytam te termsy wyplat u tych bukmacherow i nie widza mi sie specjalnie wrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> chyba wszystkei maja jakies tam ograniczenia. a ich wymogi co do bonusa to tragedia!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
co masz na mysli podaj jak mozesz przykład
aha czy moze ktos zapodac linka do stron przez których zarejestrowanie daje jakies dodatkowe pieniadze przy korzystaniu z usług bukmachera
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74 |
po 1. bigger bonus jest ultrawiarygodny... jak zrobisz wszystko zgodnie z instrukcjami, to nie bedzie problemu (spawdzone wielokrotnie i nie tylko przeze mnie). Edward, który prowadzi tę strone jest znaną osobą w necie
po 2 bukom nic do tego bonusa, który dostajesz z bigger bonusa
po 3 oprócz cashu z bigger bonusa dostajesz zawsze kasę/free bet od buka. NAJPEIRW sprawdź na stronie buka, jakie mają wymagania co do obrotu itp, bo można narazic sie na sankcje w razie ich naruszenia
po 4 dadycool - jak ci daje jakis buk kase za free to chyba moze wymagać zebys u niego troche pograł
po 5 tzw bonus whores są czesto tępieni przez buków i za próbę naruszenia zasad/wyłudzenia bonusa można dostać kopa w d...
Uwaga techniczna, niektóre buki w których grałem nie zaliczają do obrotu bonusem zakładów na moneyline (czyli tych przysłowiowych po kursie 1,01)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
po 2 bukom nic do tego bonusa, który dostajesz z bigger bonusa no nie wiem czy nic, mi napisali z supportu biggerbonusa, że wymagania do obrotu bonusa od nich są dokładnie takie same jak wymagania dla bonusa od konkretnego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74 |
po 2 bukom nic do tego bonusa, który dostajesz z bigger bonusa no nie wiem czy nic, mi napisali z supportu biggerbonusa, że wymagania do obrotu bonusa od nich są dokładnie takie same jak wymagania dla bonusa od konkretnego buka wydaje mi się, że mam rację. Oczywiscie póki nie zaliczysz obrotu dla bonusa standardowego,przyznanego przez buka, próba wypłaty dodatkowej kasy jest raczej niemożliwa. Natomiast jestem prawie na 100% pewien ze tych 50/25 $ juz potem nie musisz obracać - ale proponuje się upewnić przed wypłatą, najlepiej w supporcie buka
|
|
|
Link skopiowany do schowka