|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Witam, Czy ta promocja 21% + 50$ obowiazuje tez dla kont w euro? Jakie sa wtedy kwoty bonusa?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Witam, Czy ta promocja 21% + 50$ obowiazuje tez dla kont w euro? Jakie sa wtedy kwoty bonusa?
Wojtek Obowiązuje. Kwoty są te same tyle, że w EUR.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Dzieki za odpowiedz. Jeszcze jedno pytanie: Czy jak w Netellerze mam konto w $ a w Olimpic otworze w euro to da sie wplacic?
A moze da sie wplacic w jakis sposob przez Moneybooker ale tak, zeby nie stracic mozliwosci darmowych wyplat pozniej?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338 |
Zleciłem wypłate przed 19 i do godziny kaska na netellerze. Najlepiej wypłacać przed 19 - u nich to samo południe i kase wyplacaja wtedy tego samego dnia. Grałem u nich tylko ze 2 tygodnie i bonusa 21% sign up mi wyplacili ale poszła opłata 15$ za wypłate. Ogólnie spoko, nawet udało się tam coś ugrać. Ale czytając opinie graczy na sportsbook review zanim wpłace drugi raz to się jednak długo nad tym zastanowie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Słowa pochwały dla OlimpicSports! Naprawde profesjonalny buk, kursy jedne z lepszych w sieci, dość zbliżone do tych w Pinnacle, choć wiadomo że Pinn nie ma sobie równych. Kupony rozliczają strasznie szybko! Dziś Szwecje rozliczyli mi dosłownie 20sek po meczu! Support sprawny i w miare szybki. W dodatku podoba mi się że przy MLB sam moge ustalić sobie warunki rozliczania kuponów w sytuacji kiedy jeden z pitcherów nie wystąpi. Do tego dochodzi niezłe promo.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla buka
Do mojej listy ulubionych buków dochodzi Olimpic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zatem.. Pinn, 5dimes, Olimpic i Betsafe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
olympic to to sam co www.thegreek.com [ thegreek.com], jednak kiedy zmienili strone... Mam tam dwa konta na te same dane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Co ciekawego wyczytałeś o tym buku??????/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Tak wyszlo, ze ogralem ich dosc latwo i pasuje wyplacic, oczywiscie bonusa nie dostalem, wiec problem z obrotami i itp. z glowy. Odnosnie wyplaty, najlepiej poslac netellerem czy transfer do banku, maja za free neteller w jakis dzien? A jesli nie to ile standardowo sie placi? Interesuje mnie jak to w praktyce wyglada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
dlaczego "oczywiście" bonusa nie dostałeś ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
@experto wyslales do nich maila z prosba o bonus? u nich trzeba wyslac maila, bo bez maila nic nie dopisza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
@experto wyslales do nich maila z prosba o bonus? u nich trzeba wyslac maila, bo bez maila nic nie dopisza... mi dopisali bez zadnego maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Tak wyszlo, ze ogralem ich dosc latwo i pasuje wyplacic, oczywiscie bonusa nie dostalem, wiec problem z obrotami i itp. z glowy. Odnosnie wyplaty, najlepiej poslac netellerem czy transfer do banku, maja za free neteller w jakis dzien? A jesli nie to ile standardowo sie placi? Interesuje mnie jak to w praktyce wyglada. transfer do banku raczej odpada, prowizje są wysrubowane a na Neteller... "Fees: Flat $15 USD charge - FREE - If the following conditions are met: Previous deposit(s) were made through NETeller A withdrawal of any type has not been made in the previous 14 days The account has been open and active for the last 30 days" takze dosc ostre warunki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Ostatnio żal mi było zapłacić 10Ł za przelew na konto. Opłata za Neteller 5Ł, i strata na przewalutowaniu z GBP na USD kolejne 30PLN. W sumie przelanie na Neteller wyniosło mnie więcej niż przelew na konto (a jeszcze musiałem się użerać z Netellerem). Na drugi raz dwa razy się namyślę zanim skorzystam z Netellera. Podejrzewam że to Neteller nakłada tak wysokie opłaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
@experto wyslales do nich maila z prosba o bonus? u nich trzeba wyslac maila, bo bez maila nic nie dopisza... mi dopisali bez zadnego maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> piszesz o bonusie od biggerbonusu czy od depozytu? ten od bb jest automatycznie, ale ten od depozytu to napewno trzeba sie o niego upominac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
@experto wyslales do nich maila z prosba o bonus? u nich trzeba wyslac maila, bo bez maila nic nie dopisza... mi dopisali bez zadnego maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> piszesz o bonusie od biggerbonusu czy od depozytu? ten od bb jest automatycznie, ale ten od depozytu to napewno trzeba sie o niego upominac No wlasnie ten od depozytu dopisali blyskawicznie , bez maila zadnego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Experto jeśli dobrze pamietam (nie gram już u nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) to wypłata na Netellera czy MB za free, pod warunkiem ze jesli otrzymałeś bonus to musisz go przytrzymać tam 30 dni, jak zdecydujesz sie wcześniej wyplacić - fee $15. Ogólnie dobry buk, nie miałem z nim żadnych problemów, szkoda tylko że mają mało tenisa i trzeba było się przeniesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dzieki za odpowiedzi. Odnosnie bonusa to nie dostalem i sie nie upominalem, a to dlatego, ze wplacilem tam grosze, aby wziac udzial w pewnym konkursie trzeba bylo zlozyc do tego buka depozyt w wysokosci 50$, czyli wplacilem tam jakies 27funtow, mialem sporo farta bo z tych drobnych zrobilem calkiem sporo, jednak nie zmierzam tam grac, poniewaz pod pewnymi wzgledami nie podoba mnie sie ten buk, chociazby dlatego, ze nie znalazlem tam ani razu wyzszego kursu niz w pinnacle na zdarzenia ktore zamierzalem grac... Dlatego chce wyplacic kase, pewnie wplace to do crisa, bo calkiem przyjemnie wyglada i ma dobre noty u ludzi ktorzy tam graja oraz ten wap, ktory teraz by mnie sie przydal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
na wakacje wap zawsze sie przydaje, szkoda, ze pinnacle nie ma obslugi wap'em :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Jeśli ktoś ma środku w Pinn i aktualnie nimi obraca to naturalnie nie ma sensu grania w Olimpicu bo tam nic lepszego nie znajdziemy, dla mnie to jest kopia Pinn w nieco gorszym wydaniu. Do buka nie można mieć zastrzeżeń, choć wątpie abym tam powrócił, w końcu Pinn zawsze będzie o krok do przodu, mimo to polecam, chociażby ze względu na dobre promo + aspekty które wymieniłem wcześniej..
Schranzer
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|