Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
#502034 25/05/2006 09:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Witam, Czy ta promocja 21% + 50$ obowiazuje tez dla kont w euro? Jakie sa wtedy kwoty bonusa?

Wojtek

Bonus: Unibet
#502035 25/05/2006 09:29
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Quote
Witam, Czy ta promocja 21% + 50$ obowiazuje tez dla kont w euro? Jakie sa wtedy kwoty bonusa?

Wojtek

Obowiązuje.
Kwoty są te same tyle, że w EUR.

#502036 25/05/2006 16:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Dzieki za odpowiedz. Jeszcze jedno pytanie: Czy jak w Netellerze mam konto w $ a w Olimpic otworze w euro to da sie wplacic?

A moze da sie wplacic w jakis sposob przez Moneybooker ale tak, zeby nie stracic mozliwosci darmowych wyplat pozniej?

Wojtek

#502037 25/05/2006 18:05
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
D
ds Offline
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
Zleciłem wypłate przed 19 i do godziny kaska na netellerze. Najlepiej wypłacać przed 19 - u nich to samo południe i kase wyplacaja wtedy tego samego dnia. Grałem u nich tylko ze 2 tygodnie i bonusa 21% sign up mi wyplacili ale poszła opłata 15$ za wypłate. Ogólnie spoko, nawet udało się tam coś ugrać. Ale czytając opinie graczy na sportsbook review zanim wpłace drugi raz to się jednak długo nad tym zastanowie.

#502038 15/06/2006 23:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Słowa pochwały dla OlimpicSports! Naprawde profesjonalny buk, kursy jedne z lepszych w sieci, dość zbliżone do tych w Pinnacle, choć wiadomo że Pinn nie ma sobie równych. Kupony rozliczają strasznie szybko! Dziś Szwecje rozliczyli mi dosłownie 20sek po meczu! Support sprawny i w miare szybki. W dodatku podoba mi się że przy MLB sam moge ustalić sobie warunki rozliczania kuponów w sytuacji kiedy jeden z pitcherów nie wystąpi. Do tego dochodzi niezłe promo.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla buka

Do mojej listy ulubionych buków dochodzi Olimpic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Zatem.. Pinn, 5dimes, Olimpic i Betsafe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Schranzer

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
olympic to to sam co www.thegreek.com [thegreek.com], jednak kiedy zmienili strone... Mam tam dwa konta na te same dane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#502040 02/07/2006 09:22
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Co ciekawego wyczytałeś o tym buku??????/

#502041 02/07/2006 19:06
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Tak wyszlo, ze ogralem ich dosc latwo i pasuje wyplacic, oczywiscie bonusa nie dostalem, wiec problem z obrotami i itp. z glowy. Odnosnie wyplaty, najlepiej poslac netellerem czy transfer do banku, maja za free neteller w jakis dzien? A jesli nie to ile standardowo sie placi? Interesuje mnie jak to w praktyce wyglada.

#502042 02/07/2006 19:53
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
dlaczego "oczywiście" bonusa nie dostałeś ??

#502043 02/07/2006 21:59
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
Kolejne punkty.

#502044 02/07/2006 22:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
@experto
wyslales do nich maila z prosba o bonus? u nich trzeba wyslac maila, bo bez maila nic nie dopisza...

#502045 03/07/2006 04:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
@experto
wyslales do nich maila z prosba o bonus? u nich trzeba wyslac maila, bo bez maila nic nie dopisza...


mi dopisali bez zadnego maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#502046 03/07/2006 04:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Tak wyszlo, ze ogralem ich dosc latwo i pasuje wyplacic, oczywiscie bonusa nie dostalem, wiec problem z obrotami i itp. z glowy. Odnosnie wyplaty, najlepiej poslac netellerem czy transfer do banku, maja za free neteller w jakis dzien? A jesli nie to ile standardowo sie placi? Interesuje mnie jak to w praktyce wyglada.

transfer do banku raczej odpada, prowizje są wysrubowane a na Neteller...

"Fees: Flat $15 USD charge - FREE - If the following conditions are met:

Previous deposit(s) were made through NETeller
A withdrawal of any type has not been made in the previous 14 days
The account has been open and active for the last 30 days"

takze dosc ostre warunki...

#502047 03/07/2006 07:21
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Ostatnio żal mi było zapłacić 10Ł za przelew na konto.
Opłata za Neteller 5Ł, i strata na przewalutowaniu z GBP na USD kolejne 30PLN.
W sumie przelanie na Neteller wyniosło mnie więcej niż przelew na konto (a jeszcze musiałem się użerać z Netellerem).
Na drugi raz dwa razy się namyślę zanim skorzystam z Netellera.
Podejrzewam że to Neteller nakłada tak wysokie opłaty

#502048 03/07/2006 10:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
@experto
wyslales do nich maila z prosba o bonus? u nich trzeba wyslac maila, bo bez maila nic nie dopisza...


mi dopisali bez zadnego maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

piszesz o bonusie od biggerbonusu czy od depozytu? ten od bb jest automatycznie, ale ten od depozytu to napewno trzeba sie o niego upominac

#502049 03/07/2006 11:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Quote
Quote
@experto
wyslales do nich maila z prosba o bonus? u nich trzeba wyslac maila, bo bez maila nic nie dopisza...


mi dopisali bez zadnego maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

piszesz o bonusie od biggerbonusu czy od depozytu? ten od bb jest automatycznie, ale ten od depozytu to napewno trzeba sie o niego upominac

No wlasnie ten od depozytu dopisali blyskawicznie , bez maila zadnego...

#502050 04/07/2006 11:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Experto jeśli dobrze pamietam (nie gram już u nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) to wypłata na Netellera czy MB za free, pod warunkiem ze jesli otrzymałeś bonus to musisz go przytrzymać tam 30 dni, jak zdecydujesz sie wcześniej wyplacić - fee $15. Ogólnie dobry buk, nie miałem z nim żadnych problemów, szkoda tylko że mają mało tenisa i trzeba było się przeniesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Schranzer

#502051 04/07/2006 14:33
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Dzieki za odpowiedzi. Odnosnie bonusa to nie dostalem i sie nie upominalem, a to dlatego, ze wplacilem tam grosze, aby wziac udzial w pewnym konkursie trzeba bylo zlozyc do tego buka depozyt w wysokosci 50$, czyli wplacilem tam jakies 27funtow, mialem sporo farta bo z tych drobnych zrobilem calkiem sporo, jednak nie zmierzam tam grac, poniewaz pod pewnymi wzgledami nie podoba mnie sie ten buk, chociazby dlatego, ze nie znalazlem tam ani razu wyzszego kursu niz w pinnacle na zdarzenia ktore zamierzalem grac... Dlatego chce wyplacic kase, pewnie wplace to do crisa, bo calkiem przyjemnie wyglada i ma dobre noty u ludzi ktorzy tam graja oraz ten wap, ktory teraz by mnie sie przydal.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
na wakacje wap zawsze sie przydaje, szkoda, ze pinnacle nie ma obslugi wap'em :/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Jeśli ktoś ma środku w Pinn i aktualnie nimi obraca to naturalnie nie ma sensu grania w Olimpicu bo tam nic lepszego nie znajdziemy, dla mnie to jest kopia Pinn w nieco gorszym wydaniu. Do buka nie można mieć zastrzeżeń, choć wątpie abym tam powrócił, w końcu Pinn zawsze będzie o krok do przodu, mimo to polecam, chociażby ze względu na dobre promo + aspekty które wymieniłem wcześniej..

Schranzer

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1