|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
tez mialem grac lopez i over ale jakos w ostatniej chwili w ogole to odpuscilem sam niewiem czemu odpuscilem ale na cale szczescie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
pizduś w łeb  dobrze że skończył tą żenadę. LOPEZ  jak oli weekend kminimy jakieś  Murray+Fedex
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632 |
zobaczycie za 1.5 roku jakto bedzie z tym playem he? lojalke podpisałeś z T-mobail czy polską ligę wspierasz? to samo gadali jak play na rynek wchodził. dementując kolejne pytanie: NIE nie pracuje w play
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632 |
pizduś w łeb  dobrze że skończył tą żenadę. LOPEZ  jak oli weekend kminimy jakieś  Murray+Fedex mówie o trunkach nie typach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488 |
OT
Konczy mi sie umowa z operatorem gsm Mam abo na firme w plusie. Chce zmienic na play bo maja lepsza oferte. Jakie telefony polecacie? Dodam ze szukam porzadnego telefonu nie zabawki co do Play to polecam, jestem od 4 lat i aktualnie najlepsza oferte maja wiec niech lodzianin nie przesadza z t-mobile bo widac ze pracuje tam  a co do telefonow to jezeli do dzwonienia i smsow to polecilbym chyba nokie e52 z bardzo dobra, dlugo trzymajaca bateria i w miare solidny chyba ze cos nowszego chcesz  w sumie nokii nigdy nie mialem i rozne opinie slyszalem ale ten model solidny, ja preferuje SE i Samsungi ale telefonu tez do innych rzeczy uzywam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
[  quote=haku] lopez 3 razy mnie w tym tyg okradles i ostatni w tym roku  czas przerzucić się na łyżwy ;)albo bilard   dobrze życzy [/quote] Dzisiaj sie śmiejesz , a jutro płaczesz. W bukmacherce trzeba mieć trochę pokory...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
play dziala jeszcze przez poltora roku na tanszych stawkach taki uklad z uke , sam jestem ciekaw jak to bedzie za poltora roku ale na ten moment z tego co wiem juz nie bedzie tak kolorowo , no jak na rynek wchodzil to dzialal jeszcze na nizszych oplatach , duzo gadania na ten temat bo to zawila sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
zobaczycie za 1.5 roku jakto bedzie z tym playem a jak bedzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488 |
zobaczycie za 1.5 roku jakto bedzie z tym playem he? lojalke podpisałeś z T-mobail czy polską ligę wspierasz? to samo gadali jak play na rynek wchodził. dementując kolejne pytanie: NIE nie pracuje w play przeciez widac ze pracownik t-mobile albo w call center sprzedaje abonamenty  wystarczy zrobic zestawienie abonamentow kazdej sieci i wyjdzie ze play ma najkonkretniejsza oferte... jak porownywalem to niszcza reszte, w tej chwili za abo 50zl jest wystarczajaco minut, kontrolowac sie nie musze a w innej sieci za to samo placilbym z 20-30zl wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
OT
Konczy mi sie umowa z operatorem gsm Mam abo na firme w plusie. Chce zmienic na play bo maja lepsza oferte. Jakie telefony polecacie? Dodam ze szukam porzadnego telefonu nie zabawki co do Play to polecam, jestem od 4 lat i aktualnie najlepsza oferte maja wiec niech lodzianin nie przesadza z t-mobile bo widac ze pracuje tam  a co do telefonow to jezeli do dzwonienia i smsow to polecilbym chyba nokie e52 z bardzo dobra, dlugo trzymajaca bateria i w miare solidny chyba ze cos nowszego chcesz  w sumie nokii nigdy nie mialem i rozne opinie slyszalem ale ten model solidny, ja preferuje SE i Samsungi ale telefonu tez do innych rzeczy uzywam  Jestem w play od 2 -lat nie polecam to oszusci.. Choć oferte maja lepsza od innych operatorów,to mam z nimi problemy..Rachunki po 4 setki ,niby za łączenie z internetem przychodziły.Wcześniej byłem w plusie..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
pudlo nie pracuje w t-mobil brat jest tam w dziale szkolen w wawie dlatego moge takie znizki jak cos , a jesli chodzi o smiech odnosnie cc to nie widze nic smiesznego bo kumple z osiedla pracuja i okolo 3000 zarabiaja a wiec jak na poslkie realia nie ma tragedii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488 |
play dziala jeszcze przez poltora roku na tanszych stawkach taki uklad z uke , sam jestem ciekaw jak to bedzie za poltora roku ale na ten moment z tego co wiem juz nie bedzie tak kolorowo , no jak na rynek wchodzil to dzialal jeszcze na nizszych oplatach , duzo gadania na ten temat bo to zawila sprawa no no, tak samo jak t-mobile wchodzil i ludzie z ery zostawali bo wchodzi firma z zachodu i bedzie miala najlepsza oferte a w sumie maja niewiele lepsza niz miala era albo taka sama... co bedzie za 1,5 roku to nie wiadomo, moze plus zrobi rozpie*dol z telewizja w kom itd, na ta chwile jak chcesz placic najmniej to tylko play a za 2 lata zawsze mozna zmienic siec jak beda lepsze oferty, chyba ze jestes z orange i zaslepiony w swoja siec jak polowa ich abonentow to plac wiecej za to ze jestes 10 lat i dostajesz mniej niz nowi w play  ps. tez nie jestem pracownikiem play ani nic z tych rzeczy  interesowalem sie troche tematem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
oli nie ma problemu na kazdy abonament caly zcas trwania 30 procent ale to musi byc nowa aktywacjia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Jestem w play od 2 -lat nie polecam to oszusci.. Choć oferte maja lepsza od innych operatorów,to mam z nimi problemy..Rachunki po 4 setki ,niby za łączenie z internetem przychodziły.Wcześniej byłem w plusie.. logika tego zdania wymiata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488 |
pudlo nie pracuje w t-mobil brat jest tam w dziale szkolen w wawie dlatego moge takie znizki jak cos , a jesli chodzi o smiech odnosnie cc to nie widze nic smiesznego bo kumple z osiedla pracuja i okolo 3000 zarabiaja a wiec jak na poslkie realia nie ma tragedii ja sie nie smieje z cc jezeli to do mnie bylo... zalezy na jakim stanowisku pracuja bo na sluchawce raczej 3000 kazdy nie zrobi, choc nieliczni moga wyciagnac, chyba ze dobry projekt maja i sporo pracuja to idzie wyciagnac, co innego z trenerami i managerami - dobra robota i dobra kasa  Jestem w play od 2 -lat nie polecam to oszusci.. Choć oferte maja lepsza od innych operatorów,to mam z nimi problemy..Rachunki po 4 setki ,niby za łączenie z internetem przychodziły.Wcześniej byłem w plusie.. dziwne bo raczej o play dobre opinie slysze ale wiadomo ze wszedzie sie przeciwnikow znajdzie... moj znajomy ktory czesto i duzo korzysta z tel placil w erze ponad 200 rachunki, jak wszedl play to sie przeniosl i placil ok 100-150 za podobna ilosc minut a w nowych abonamentach nie przekracza 100, placi 60-80 i do play ma za darmo... moze masz zle dobrany abonament po prostu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197 |
nie boicie sie ze jak wezmiecie abonament w Play to nikt nie bedzie chcial do Was dzwonic, ja staram sie nie dzwonic, a przynajmniej dlugo nie rozmawiac z ludzmi z play ;p btw. jestem w t-mobile, i moim zdaniem to oszusci, za niedoplate 0.2 zl zablokowali mi polaczenia i policzyli 35 zl + Vat za blokade.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488 |
oli nie ma problemu na kazdy abonament caly zcas trwania 30 procent ale to musi byc nowa aktywacjia ale zes bonusem blysnal, w play za migracje z nr masz dodatkowe pakiety minut do wszystkich albo znizki na abonament przez pierwsze 3 czy 6 miesiecy, kazdy operator cos ma w rekawie  dobra bo nam sie troche mobile quasi zrobilo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
pudlo nie pracuje w t-mobil brat jest tam w dziale szkolen w wawie dlatego moge takie znizki jak cos , a jesli chodzi o smiech odnosnie cc to nie widze nic smiesznego bo kumple z osiedla pracuja i okolo 3000 zarabiaja a wiec jak na poslkie realia nie ma tragedii ja sie nie smieje z cc jezeli to do mnie bylo... zalezy na jakim stanowisku pracuja bo na sluchawce raczej 3000 kazdy nie zrobi, choc nieliczni moga wyciagnac, chyba ze dobry projekt maja i sporo pracuja to idzie wyciagnac, co innego z trenerami i managerami - dobra robota i dobra kasa  Jestem w play od 2 -lat nie polecam to oszusci.. Choć oferte maja lepsza od innych operatorów,to mam z nimi problemy..Rachunki po 4 setki ,niby za łączenie z internetem przychodziły.Wcześniej byłem w plusie.. dziwne bo raczej o play dobre opinie slysze ale wiadomo ze wszedzie sie przeciwnikow znajdzie... moj znajomy ktory czesto i duzo korzysta z tel placil w erze ponad 200 rachunki, jak wszedl play to sie przeniosl i placil ok 100-150 za podobna ilosc minut a w nowych abonamentach nie przekracza 100, placi 60-80 i do play ma za darmo... moze masz zle dobrany abonament po prostu  Nie polecam ,choć to tylko moja subiektywna opinia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
nie boicie sie ze jak wezmiecie abonament w Play to nikt nie bedzie chcial do Was dzwonic, ja staram sie nie dzwonic, a przynajmniej dlugo nie rozmawiac z ludzmi z play ;p btw. jestem w t-mobile, i moim zdaniem to oszusci, za niedoplate 0.2 zl zablokowali mi polaczenia i policzyli 35 zl + Vat za blokade. kulturalnie i szczerze mxk a jaki to ma sens?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|