Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 53 z 55 1 2 51 52 53 54 55
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
tez mialem grac lopez i over ale jakos w ostatniej chwili w ogole to odpuscilem sam niewiem czemu odpuscilem ale na cale szczescie

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by wolny styl
Originally Posted by oli
pizduś w łeb laugh
dobrze że skończył tą żenadę. LOPEZ stop jak oli weekend kminimy jakieś piwo

Murray+Fedex

oli #5026113 11/11/2011 04:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Originally Posted by oli
Originally Posted by lodzianin
zobaczycie za 1.5 roku jakto bedzie z tym playem

he?
lojalke podpisałeś z T-mobail czy polską ligę wspierasz? to samo gadali jak play na rynek wchodził. dementując kolejne pytanie: NIE nie pracuje w play

oli #5026115 11/11/2011 04:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Originally Posted by oli
Originally Posted by wolny styl
Originally Posted by oli
pizduś w łeb laugh
dobrze że skończył tą żenadę. LOPEZ stop jak oli weekend kminimy jakieś piwo

Murray+Fedex
mówie o trunkach nie typach smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
Originally Posted by Black243
OT

Konczy mi sie umowa z operatorem gsm Mam abo na firme w plusie. Chce zmienic na play bo maja lepsza oferte. Jakie telefony polecacie? Dodam ze szukam porzadnego telefonu nie zabawki

co do Play to polecam, jestem od 4 lat i aktualnie najlepsza oferte maja wiec niech lodzianin nie przesadza z t-mobile bo widac ze pracuje tam tongue

a co do telefonow to jezeli do dzwonienia i smsow to polecilbym chyba nokie e52 z bardzo dobra, dlugo trzymajaca bateria i w miare solidny chyba ze cos nowszego chcesz wink w sumie nokii nigdy nie mialem i rozne opinie slyszalem ale ten model solidny, ja preferuje SE i Samsungi ale telefonu tez do innych rzeczy uzywam wink

oli #5026119 11/11/2011 04:31
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by oli
[ piwo quote=haku]
Originally Posted by wolny styl
lopez 3 razy mnie w tym tyg okradles i ostatni w tym roku
hokej2 bilard czas przerzucić się na łyżwy ;)albo bilard
wink

grin

dobrze życzy [/quote]
Dzisiaj sie śmiejesz , a jutro płaczesz.
W bukmacherce trzeba mieć trochę pokory...

Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
play dziala jeszcze przez poltora roku na tanszych stawkach taki uklad z uke , sam jestem ciekaw jak to bedzie za poltora roku ale na ten moment z tego co wiem juz nie bedzie tak kolorowo , no jak na rynek wchodzil to dzialal jeszcze na nizszych oplatach , duzo gadania na ten temat bo to zawila sprawa

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by lodzianin
zobaczycie za 1.5 roku jakto bedzie z tym playem
a jak bedzie?

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
Originally Posted by wolny styl
Originally Posted by oli
Originally Posted by lodzianin
zobaczycie za 1.5 roku jakto bedzie z tym playem

he?
lojalke podpisałeś z T-mobail czy polską ligę wspierasz? to samo gadali jak play na rynek wchodził. dementując kolejne pytanie: NIE nie pracuje w play

przeciez widac ze pracownik t-mobile albo w call center sprzedaje abonamenty laugh wystarczy zrobic zestawienie abonamentow kazdej sieci i wyjdzie ze play ma najkonkretniejsza oferte... jak porownywalem to niszcza reszte, w tej chwili za abo 50zl jest wystarczajaco minut, kontrolowac sie nie musze a w innej sieci za to samo placilbym z 20-30zl wiecej

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by Quaresma
Originally Posted by Black243
OT

Konczy mi sie umowa z operatorem gsm Mam abo na firme w plusie. Chce zmienic na play bo maja lepsza oferte. Jakie telefony polecacie? Dodam ze szukam porzadnego telefonu nie zabawki

co do Play to polecam, jestem od 4 lat i aktualnie najlepsza oferte maja wiec niech lodzianin nie przesadza z t-mobile bo widac ze pracuje tam tongue

a co do telefonow to jezeli do dzwonienia i smsow to
polecilbym chyba nokie e52 z bardzo dobra, dlugo trzymajaca bateria i w miare solidny chyba ze cos nowszego chcesz wink w sumie nokii nigdy nie mialem i rozne opinie slyszalem ale ten model solidny, ja preferuje SE i Samsungi ale telefonu tez do innych rzeczy uzywam wink

Jestem w play od 2 -lat nie polecam to oszusci..
Choć oferte maja lepsza od innych operatorów,to mam z nimi
problemy..Rachunki po 4 setki ,niby za łączenie z internetem przychodziły.Wcześniej byłem w plusie..

Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
pudlo nie pracuje w t-mobil brat jest tam w dziale szkolen w wawie dlatego moge takie znizki jak cos , a jesli chodzi o smiech odnosnie cc to nie widze nic smiesznego bo kumple z osiedla pracuja i okolo 3000 zarabiaja a wiec jak na poslkie realia nie ma tragedii

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
Originally Posted by lodzianin
play dziala jeszcze przez poltora roku na tanszych stawkach taki uklad z uke , sam jestem ciekaw jak to bedzie za poltora roku ale na ten moment z tego co wiem juz nie bedzie tak kolorowo , no jak na rynek wchodzil to dzialal jeszcze na nizszych oplatach , duzo gadania na ten temat bo to zawila sprawa

no no, tak samo jak t-mobile wchodzil i ludzie z ery zostawali bo wchodzi firma z zachodu i bedzie miala najlepsza oferte a w sumie maja niewiele lepsza niz miala era albo taka sama... co bedzie za 1,5 roku to nie wiadomo, moze plus zrobi rozpie*dol z telewizja w kom itd, na ta chwile jak chcesz placic najmniej to tylko play a za 2 lata zawsze mozna zmienic siec jak beda lepsze oferty, chyba ze jestes z orange i zaslepiony w swoja siec jak polowa ich abonentow to plac wiecej za to ze jestes 10 lat i dostajesz mniej niz nowi w play laugh

ps. tez nie jestem pracownikiem play ani nic z tych rzeczy wink interesowalem sie troche tematem...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
ty to załatw zniżki

Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
oli nie ma problemu na kazdy abonament caly zcas trwania 30 procent ale to musi byc nowa aktywacjia

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by milan1231
Jestem w play od 2 -lat nie polecam to oszusci..
Choć oferte maja lepsza od innych operatorów,to mam z nimi
problemy..Rachunki po 4 setki ,niby za łączenie z internetem przychodziły.Wcześniej byłem w plusie..
logika tego zdania wymiata aplauz

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
Originally Posted by lodzianin
pudlo nie pracuje w t-mobil brat jest tam w dziale szkolen w wawie dlatego moge takie znizki jak cos , a jesli chodzi o smiech odnosnie cc to nie widze nic smiesznego bo kumple z osiedla pracuja i okolo 3000 zarabiaja a wiec jak na poslkie realia nie ma tragedii

ja sie nie smieje z cc jezeli to do mnie bylo... zalezy na jakim stanowisku pracuja bo na sluchawce raczej 3000 kazdy nie zrobi, choc nieliczni moga wyciagnac, chyba ze dobry projekt maja i sporo pracuja to idzie wyciagnac, co innego z trenerami i managerami - dobra robota i dobra kasa wink

Originally Posted by milan1231
Jestem w play od 2 -lat nie polecam to oszusci..
Choć oferte maja lepsza od innych operatorów,to mam z nimi
problemy..Rachunki po 4 setki ,niby za łączenie z internetem przychodziły.Wcześniej byłem w plusie..

dziwne bo raczej o play dobre opinie slysze ale wiadomo ze wszedzie sie przeciwnikow znajdzie... moj znajomy ktory czesto i duzo korzysta z tel placil w erze ponad 200 rachunki, jak wszedl play to sie przeniosl i placil ok 100-150 za podobna ilosc minut a w nowych abonamentach nie przekracza 100, placi 60-80 i do play ma za darmo... moze masz zle dobrany abonament po prostu wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
nie boicie sie ze jak wezmiecie abonament w Play to nikt nie bedzie chcial do Was dzwonic, ja staram sie nie dzwonic, a przynajmniej dlugo nie rozmawiac z ludzmi z play ;p btw. jestem w t-mobile, i moim zdaniem to oszusci, za niedoplate 0.2 zl zablokowali mi polaczenia i policzyli 35 zl + Vat za blokade.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
Originally Posted by lodzianin
oli nie ma problemu na kazdy abonament caly zcas trwania 30 procent ale to musi byc nowa aktywacjia

ale zes bonusem blysnal, w play za migracje z nr masz dodatkowe pakiety minut do wszystkich albo znizki na abonament przez pierwsze 3 czy 6 miesiecy, kazdy operator cos ma w rekawie wink

dobra bo nam sie troche mobile quasi zrobilo tongue

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by Quaresma
Originally Posted by lodzianin
pudlo nie pracuje w t-mobil brat jest tam w dziale szkolen w wawie dlatego moge takie znizki jak cos , a jesli chodzi o smiech odnosnie cc to nie widze nic smiesznego bo kumple z osiedla pracuja i okolo 3000 zarabiaja a wiec jak na poslkie realia nie ma tragedii

ja sie nie smieje z cc jezeli to do mnie bylo... zalezy na jakim stanowisku pracuja bo na sluchawce raczej 3000 kazdy nie zrobi, choc nieliczni moga wyciagnac, chyba ze dobry projekt maja i sporo pracuja to idzie wyciagnac, co innego z trenerami i managerami - dobra robota i dobra kasa wink

Originally Posted by milan1231
Jestem w play od 2 -lat nie polecam to oszusci..
Choć oferte maja lepsza od innych operatorów,to mam z nimi
problemy..Rachunki po 4 setki ,niby za łączenie z internetem przychodziły.Wcześniej byłem w plusie..

dziwne bo raczej o play dobre opinie slysze ale wiadomo ze wszedzie sie przeciwnikow znajdzie... moj znajomy ktory czesto i duzo korzysta z tel placil w erze ponad 200 rachunki, jak wszedl play to sie przeniosl i placil ok 100-150 za podobna ilosc minut a w nowych abonamentach nie przekracza 100, placi 60-80 i do play ma za darmo... moze masz zle dobrany abonament po prostu wink


Nie polecam ,choć to tylko moja subiektywna opinia.

mxk #5026157 11/11/2011 04:48
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by mxk
nie boicie sie ze jak wezmiecie abonament w Play to nikt nie bedzie chcial do Was dzwonic, ja staram sie nie dzwonic, a przynajmniej dlugo nie rozmawiac z ludzmi z play ;p btw. jestem w t-mobile, i moim zdaniem to oszusci, za niedoplate 0.2 zl zablokowali mi polaczenia i policzyli 35 zl + Vat za blokade.
kulturalnie i szczerze mxk
a jaki to ma sens?


Strona 53 z 55 1 2 51 52 53 54 55

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1