Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 45 1 2 13 14 15 16 17 44 45
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Niemcy:  Zieler - Träsch, Hummels, Badstuber, Schmelzer - Khedira - T. Müller, M. Götze, Özil, Podolski - Gomez 

moze warto na niemcow?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Krystian
dziwi mnie ze nikt nie napisal nic wiecej w temacie odnosnie barazy...a szkoda

Nie ma czasu, Krystian. Są tacy, co przesiadują przed kompem po 15 godzin dziennie, z czego 12 na mecz.pl, napierdalając monologi, ale są też tacy, którzy przychodzą po pracy do domu, odświeżają się, jedzą obiad, rozmawiają z partnerką, bawią się z dziećmi, jeśli je mają, mają jakieś inne zajęcia a dopiero wieczorem, zasiadają przed kompem. Wtedy się nic nie chce...

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Krystian
dziwi mnie ze nikt nie napisal nic wiecej w temacie odnosnie barazy...a szkoda

Nie ma czasu, Krystian. Są tacy, co przesiadują przed kompem po 15 godzin dziennie, z czego 12 na mecz.pl, napierdalając monologi, ale są też tacy, którzy przychodzą po pracy do domu, odświeżają się, jedzą obiad, rozmawiają z partnerką, bawią się z dziećmi, jeśli je mają, mają jakieś inne zajęcia a dopiero wieczorem, zasiadają przed kompem. Wtedy się nic nie chce...

ubawiles mnie laugh
ale sluszna uwaga

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
a są też tacy którym się znudziło pisać na mecz.pl smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Krystian
na gola Bosniakow 1.54 - kurcze troche za nisko, przy 1.65 bylaby juz inna rozmowa

Ty się Krystian, nie sugeruj moją opinią na temat meczu pepików. Graj, co Ty uważasz za stosowne. Czechów pograłem jako typ konkursowy w robocie, ale na moim głównym kuponie ich nie mam, bo aż tak im nie ufam wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Kura
a są też tacy którym się znudziło pisać na mecz.pl smile
Też prawda.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
jasne Apo, ja tez mam poki co X2 na Czarnogorcow w konkursie tylko, teraz mysle o kuponie dlatego chce sie wymienic spostrzezeniami bo moze czegos nie wiem

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Niemcy grac, juz 25 minut mineło, a wy bez bramki.... boks

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
a Urugwaj-Chile ktos myslal?

lista nieobecnych wyglada tak

Uruguay:
injured Diego Forlan, Walter Gargano, Alvaro Fernandez, Jorge Fucile, Abel Hernandez;
Suspended: Maxi Pereira.
Chile:
absent (for disciplinary reasons): Jorge Valdivia, Jean Beausejour, Carlos Carmona, Gonzalo Jara, Arturo Vidal.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
i 1 dla grecji.....

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
urugwaj-czile OVER 1.5 GOLA 1.32, w sumie wysoko na moje

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Krystian
a Urugwaj-Chile ktos myslal?

lista nieobecnych wyglada tak

Uruguay:
injured Diego Forlan, Walter Gargano, Alvaro Fernandez, Jorge Fucile, Abel Hernandez;
Suspended: Maxi Pereira.
Chile:
absent (for disciplinary reasons): Jorge Valdivia, Jean Beausejour, Carlos Carmona, Gonzalo Jara, Arturo Vidal.

No i tutaj mam Urusów. Pograłem, że strzelą im minimum 2 gole. Chłopaki z Chile podobno za ostro świętowali chrzciny dziecka Valdivii i spóźnili się na trening aż 45 minut laugh

Wystarczy spojrzeć na nazwiska. Ci goście, to nie byle kto w tej reprezentacji. Będzie ich brakowało. Szczególnie Vidala.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Apo wlasnie sprawdzilem dla pewnosci i widze ze faktycznie cala ta 5tka to podstawowi zawodnicy..

Urugwaj 2 gole 1.72 faktycznie ciekawie wyglada

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Niemcy gooooooooooooool smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Eeee... Do dupy to tłumaczenie. Spóźnili się, ale nie na trening, tylko do bazy. I byli w stanie "nieważkości".

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
OT... żeby rzucać szzkłem w kobiety i małe dzieci blush ładnie pojebani niektórzy.

Originally Posted by mat2000
My już jutro ruszamy z akcją: http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/chca_zaslononic_pomnik_dmowskiego_16683 - będzie ciekawie smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
a już wracając do tematu... Włochy grin

APO byku piwo

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
APO po jakim kursie grales 2 gole Urugwaju?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Ojro
OT... żeby rzucać szzkłem w kobiety i małe dzieci blush ładnie pojebani niektórzy.

Originally Posted by mat2000
My już jutro ruszamy z akcją: http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/chca_zaslononic_pomnik_dmowskiego_16683 - będzie ciekawie smile

Siemanko, Ojro piwo

Będzie się działo, bo faszyzujący na pewno się tam pojawią. Poza tym, w tytule chcą "zasłononić" ten pomnik. Może chodzi o to, że będą go posypywać solą aż zrobi się słony laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Krystian
APO po jakim kursie grales 2 gole Urugwaju?
1.72 w bet 365.

Strona 15 z 45 1 2 13 14 15 16 17 44 45

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, donic, forty, rymoholik, Sensei, aker, JelineK, $-man, alfa), 1,474 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,625
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1