|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Niemcy:  Zieler - Träsch, Hummels, Badstuber, Schmelzer - Khedira - T. Müller, M. Götze, Özil, Podolski - Gomez 
moze warto na niemcow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
dziwi mnie ze nikt nie napisal nic wiecej w temacie odnosnie barazy...a szkoda Nie ma czasu, Krystian. Są tacy, co przesiadują przed kompem po 15 godzin dziennie, z czego 12 na mecz.pl, napierdalając monologi, ale są też tacy, którzy przychodzą po pracy do domu, odświeżają się, jedzą obiad, rozmawiają z partnerką, bawią się z dziećmi, jeśli je mają, mają jakieś inne zajęcia a dopiero wieczorem, zasiadają przed kompem. Wtedy się nic nie chce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
dziwi mnie ze nikt nie napisal nic wiecej w temacie odnosnie barazy...a szkoda Nie ma czasu, Krystian. Są tacy, co przesiadują przed kompem po 15 godzin dziennie, z czego 12 na mecz.pl, napierdalając monologi, ale są też tacy, którzy przychodzą po pracy do domu, odświeżają się, jedzą obiad, rozmawiają z partnerką, bawią się z dziećmi, jeśli je mają, mają jakieś inne zajęcia a dopiero wieczorem, zasiadają przed kompem. Wtedy się nic nie chce... ubawiles mnie  ale sluszna uwaga
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
a są też tacy którym się znudziło pisać na mecz.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
na gola Bosniakow 1.54 - kurcze troche za nisko, przy 1.65 bylaby juz inna rozmowa Ty się Krystian, nie sugeruj moją opinią na temat meczu pepików. Graj, co Ty uważasz za stosowne. Czechów pograłem jako typ konkursowy w robocie, ale na moim głównym kuponie ich nie mam, bo aż tak im nie ufam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
a są też tacy którym się znudziło pisać na mecz.pl  Też prawda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
jasne Apo, ja tez mam poki co X2 na Czarnogorcow w konkursie tylko, teraz mysle o kuponie dlatego chce sie wymienic spostrzezeniami bo moze czegos nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
Niemcy grac, juz 25 minut mineło, a wy bez bramki.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
a Urugwaj-Chile ktos myslal?
lista nieobecnych wyglada tak
Uruguay: injured Diego Forlan, Walter Gargano, Alvaro Fernandez, Jorge Fucile, Abel Hernandez; Suspended: Maxi Pereira. Chile: absent (for disciplinary reasons): Jorge Valdivia, Jean Beausejour, Carlos Carmona, Gonzalo Jara, Arturo Vidal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
urugwaj-czile OVER 1.5 GOLA 1.32, w sumie wysoko na moje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
a Urugwaj-Chile ktos myslal?
lista nieobecnych wyglada tak
Uruguay: injured Diego Forlan, Walter Gargano, Alvaro Fernandez, Jorge Fucile, Abel Hernandez; Suspended: Maxi Pereira. Chile: absent (for disciplinary reasons): Jorge Valdivia, Jean Beausejour, Carlos Carmona, Gonzalo Jara, Arturo Vidal. No i tutaj mam Urusów. Pograłem, że strzelą im minimum 2 gole. Chłopaki z Chile podobno za ostro świętowali chrzciny dziecka Valdivii i spóźnili się na trening aż 45 minut  Wystarczy spojrzeć na nazwiska. Ci goście, to nie byle kto w tej reprezentacji. Będzie ich brakowało. Szczególnie Vidala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Apo wlasnie sprawdzilem dla pewnosci i widze ze faktycznie cala ta 5tka to podstawowi zawodnicy..
Urugwaj 2 gole 1.72 faktycznie ciekawie wyglada
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
Niemcy gooooooooooooool 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Eeee... Do dupy to tłumaczenie. Spóźnili się, ale nie na trening, tylko do bazy. I byli w stanie "nieważkości".
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
OT... żeby rzucać szzkłem w kobiety i małe dzieci  ładnie pojebani niektórzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
a już wracając do tematu... Włochy  APO byku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
APO po jakim kursie grales 2 gole Urugwaju?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
OT... żeby rzucać szzkłem w kobiety i małe dzieci  ładnie pojebani niektórzy. Siemanko, Ojro  Będzie się działo, bo faszyzujący na pewno się tam pojawią. Poza tym, w tytule chcą "zasłononić" ten pomnik. Może chodzi o to, że będą go posypywać solą aż zrobi się słony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
APO po jakim kursie grales 2 gole Urugwaju? 1.72 w bet 365.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|