Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 77 z 77 1 2 75 76 77
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Gdzie dają taki bonus?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by Air7
Gdzie dają taki bonus?

w betsyfie... zadzwonili do mnie w srode chyba czy jestem zainteresowanym i przeslali mi szczegoly na meila, do 20tego mialem czas na wplate, oczywiscie nie za pomoca MB.


oferta tylko dla wybranych klientow;]

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Rudzik
Śląsk na prawdę ładnie sobie grał, jeszcze Kaźmierczak wróci do formy i będą piekielnie mocni.

p.s
Gra tu ktoś regularnie w Milenium? Wygraną mogę odebrać w dowolnym punkcie czy tylko tam gdzie zawierałem zakład? U nich w regulaminie nic na ten temat nie ma, google mówią że mogę, ale to stare posty tongue


W kazdym punkcie.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Arsenal
Menu
Celtic
Schalke
Inter

hmm ciekawe co nie wejdzie laugh

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by Uve87
Arsenal
Menu
Celtic
Schalke
Inter

hmm ciekawe co nie wejdzie laugh

jedynie Schalke bym z tego wybral ;]

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by RaFiGW
Originally Posted by Uve87
Arsenal
Menu
Celtic
Schalke
Inter

hmm ciekawe co nie wejdzie laugh

jedynie Schalke bym z tego wybral ;]

i Arsenal ale to zalezy czy Wenger nic ze skaldem nie pokombinuje

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Krystian
mario jop grin

W wieku 33-lat zdecydował się zakończyć karierę były reprezentant Polski oraz mistrz kraju w barwach Wisły Kraków Mariusz Jop.

Jop pozostawał wolnym zawodnikiem od sierpnia tego roku, gdy rozwiązał swój kontrakt z Górnikiem Zabrze. Wcześniej bronił barw KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Wisły Kraków (z którą trzykrotnie sięgał mi mistrzowską paterę), Widzewa Łódź oraz rosyjskiego FK Moskwa.

- Z kariery mogę być zadowolony. Choć nie byłem wielkim talentem, to wycisnąłem z siebie tyle, ile można było. Dzięki zaangażowaniu i odpowiedniemu podejściu udało mi się zrealizować marzenia - przyznał sam zawodnik.
dla kibiców Lecha przejdzie do historii grin

Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
wlasnie zwymiotowealem kurwa i patrze na wyniki i moglbym byc bogaty to sie robilo teorie spiskowe....
Slask zwyciestwo Jihlava 4-0 Jabloniec 2-0 Standard Lież wygrana ... kurs 12 i mialem se to pocisnac na urodziny za 100pln to kurwa rozjebalem i nie dosc ze choruje to nic pozytecznego kurwa debil

Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
"bogaty" mn\iec ladny zysk = sie

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by bamik14
wlasnie zwymiotowealem kurwa i patrze na wyniki i moglbym byc bogaty to sie robilo teorie spiskowe....
Slask zwyciestwo Jihlava 4-0 Jabloniec 2-0 Standard Lież wygrana ... kurs 12 i mialem se to pocisnac na urodziny za 100pln to kurwa rozjebalem i nie dosc ze choruje to nic pozytecznego kurwa debil
już 15wiosenek na karku laugh ?

Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
15+3

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by bamik14
wlasnie zwymiotowealem kurwa i patrze na wyniki i moglbym byc bogaty to sie robilo teorie spiskowe....
Slask zwyciestwo Jihlava 4-0 Jabloniec 2-0 Standard Lież wygrana ... kurs 12 i mialem se to pocisnac na urodziny za 100pln to kurwa rozjebalem i nie dosc ze choruje to nic pozytecznego kurwa debil

tak bywa ze czlowiek ma pod gore

a najlepiej to nie grac ,pouczyc sie jezyka obcego , pobiegac po parku
posluchac dobrego punk rocka

powodzenia ,wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjj Bamik


Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by bamik14
wlasnie zwymiotowealem kurwa i patrze na wyniki i moglbym byc bogaty to sie robilo teorie spiskowe....
Slask zwyciestwo Jihlava 4-0 Jabloniec 2-0 Standard Lież wygrana ... kurs 12 i mialem se to pocisnac na urodziny za 100pln to kurwa rozjebalem i nie dosc ze choruje to nic pozytecznego kurwa debil

tak bywa ze czlowiek ma pod gore

a najlepiej to nie grac ,pouczyc sie jezyka obcego , pobiegac po parku
posluchac dobrego punk rocka

powodzenia ,wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjj Bamik
Racja ,posłuchaj starszego ,madrzejszego człowieka wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by bamik14
15+3

bamik ty taki malolat
to glowa do gory jak ja mialem 18 lat

to na dinie na 4 pietro wnosilem farbe 10 litr.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by bamik14
wlasnie zwymiotowealem kurwa i patrze na wyniki i moglbym byc bogaty to sie robilo teorie spiskowe....
Slask zwyciestwo Jihlava 4-0 Jabloniec 2-0 Standard Lież wygrana ... kurs 12 i mialem se to pocisnac na urodziny za 100pln to kurwa rozjebalem i nie dosc ze choruje to nic pozytecznego kurwa debil

tak bywa ze czlowiek ma pod gore

a najlepiej to nie grac ,pouczyc sie jezyka obcego , pobiegac po parku
posluchac dobrego punk rocka

powodzenia ,wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjj Bamik

ja wczoraj mialem fajny kupon to zaczelem sie zastanawiac i pozmienialem ... i kolejny raz 1 blad.. tym razem Panata w kosza mnie wyj... za 1.35;/ na 2150zl.


Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by bamik14
15+3

bamik ty taki malolat
to glowa do gory jak ja mialem 18 lat

to na dinie na 4 pietro wnosilem farbe 10 litr.
jak 18 ,to lepiej mysl o jakiejs grubejj imprezie, jak wyzdrowiejesz ,a nie zakładami sobie zawracasz dupe.
Przyjedzie rodzina ,i spokojnie te 1,2k dostaniesz, tylko tego "nie zainwestuj" w zakłady ,jak ja 4lata temu wink

Strona 77 z 77 1 2 75 76 77

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (forty, betowiec, Sensei, rafal08, burbon, aker, Lukasz111, Akhu, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, $-man, kamel, bukma, 11kera11), 2,802 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1