|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
trzech wiceprezesow
ja pierdole
100 sekretarzy 200 dyrektorow
co za kraj komedia jak na obradach sejmu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Dokładne dośrodkowanie Szałęgi do Czerwińskiego. Obrońca gospodarzy oddał strzał głową, ale piłka musnęła poprzeczkę i opuściła boisk ajj... JAZDA NIECIECZA  mialem brac, ale bez Szczoczarza i Biskupa to z deka oslabieni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Dokładne dośrodkowanie Szałęgi do Czerwińskiego. Obrońca gospodarzy oddał strzał głową, ale piłka musnęła poprzeczkę i opuściła boisk ajj... JAZDA NIECIECZA  mialem brac, ale bez Szczoczarza i Biskupa to z deka oslabieni. wczoraj pogralem zamykaja na 2tys. ale poszla kontra za 400zl
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
JuN nie da sie tylko otworzyc parasola w dupie najszybciej to bunt pilkarzy ze nie gramy za takiego debila i tyle w tym temacie a co on pilkarzom przeszkadza? wiekszosc siedzi za granica i ma w dupie late. przyjezdzaja na zgrupowania, kase dostaja w terminie wiec im wszystko pasuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
trzech wiceprezesow
ja pierdole
100 sekretarzy 200 dyrektorow
co za kraj komedia jak na obradach sejmu  Kraj w porządku tyko nie ci ludzie tam gdzie trzeba
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
kazdy chodzi jak chce i tyle
Kosowski, Saleta tez ostatnio byli w garniturze itd a dol bez skarpetek Saleta to wprowadzil do naszego kraju mozna powiedziec, dół bez skarepetek jak wrócil chyba z USA wtedy, to byl szal z takim prostym rozwiazaniem i bardzo dawno temu, to mozna powiedziec ze to jest juz styl, a nie fopa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Saleta to wprowadzil do naszego kraju mozna powiedziec, dół bez skarepetek jak wrócil chyba z USA wtedy, to byl szal z takim prostym rozwiazaniem i bardzo dawno temu, to mozna powiedziec ze to jest juz styl, a nie fopa no tak.. ktos kto wyznacza trendy, powie, ze worek na kartofle jest spoko i to wtedy tez juz bedzie styl..  no dajmy spokoj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
"Panie prezesie ja rozmawialem z prezesem, a tutaj siedzący dyrektor.."
jaki mętlik, o matko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
zenada dzisiejszy program ,szkoda czasu ten dalej widzi tam orla qrwa rece opadaja on chce ogladac inne reprezentacje  1 raz chyba daje pawia na forum bo to polska wlasnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Saleta to wprowadzil do naszego kraju mozna powiedziec, dół bez skarepetek jak wrócil chyba z USA wtedy, to byl szal z takim prostym rozwiazaniem i bardzo dawno temu, to mozna powiedziec ze to jest juz styl, a nie fopa no tak.. ktos kto wyznacza trendy, powie, ze worek na kartofle jest spoko i to wtedy tez juz bedzie styl..  no dajmy spokoj No są granice, ale jednak przynajmniej 10 lat temu juz wtedy Amerykance ubierali sie normalnie dol bez skarpet, a i tak tego nie widac chyba ze juz dopiero sie siedzi. Worek no to juz na miescie nigdy tego ludzie nie ubiora, chyba ze jakies hobosy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
tak tylko nie ze swojej kieszeni przeciez Lato nie odda nawet 500 pln ze swojej wyplaty rozjebac caly ten burdel
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
No są granice, ale jednak przynajmniej 10 lat temu juz wtedy Amerykance ubierali sie normalnie dol bez skarpet, a i tak tego nie widac chyba ze juz dopiero sie siedzi.
Worek no to juz na miescie nigdy tego ludzie nie ubiora, chyba ze jakies hobosy. ogolnie sie smieje z owczego pedu ludzi. ludzie za moda leca.. a co to jest moda ? graty dla tego kto wymyslil trampki do gajerka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Przeciez ten marketingowiec wyglada jakby wzieli go od razu z mordowni gdzie pił z Kręciną i Laty, lub przynajmniej spod monopola
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
tak tylko nie ze swojej kieszeni przeciez Lato nie odda nawet 500 pln ze swojej wyplaty rozjebac caly ten burdel ja sie ciesze ze nei cisneli goscia z Nike... to ich praca, zlecenie - wykokonali, pzpn zjebal i placi. wiadomo kto zaplaci, gnoje i tak beda sobie robili
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
JuN nie da sie tylko otworzyc parasola w dupie najszybciej to bunt pilkarzy ze nie gramy za takiego debila i tyle w tym temacie a co on pilkarzom przeszkadza? wiekszosc siedzi za granica i ma w dupie late. przyjezdzaja na zgrupowania, kase dostaja w terminie wiec im wszystko pasuje przestan huge kasa to nie wszystko fajnie rano sie ogolic i zobaczyc w lustrze twarz czlowieka ktory jest prawdziwy a nie sztuczny jak usta pani prezes Warty Poznan
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
przestan huge kasa to nie wszystko fajnie rano sie ogolic i zobaczyc w lustrze twarz czlowieka ktory jest prawdziwy a nie sztuczny jak usta pani prezes Warty Poznan a tam czepiasz sie. usta ma dobre  a jak juz o Warcie, to mam nadzieje, ze im Pogon dupe zaraz skroi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
No są granice, ale jednak przynajmniej 10 lat temu juz wtedy Amerykance ubierali sie normalnie dol bez skarpet, a i tak tego nie widac chyba ze juz dopiero sie siedzi.
Worek no to juz na miescie nigdy tego ludzie nie ubiora, chyba ze jakies hobosy. ogolnie sie smieje z owczego pedu ludzi. ludzie za moda leca.. a co to jest moda ? graty dla tego kto wymyslil trampki do gajerka  No, ja tez, przez prawie cale zycie dresik nosilem i lalem na to co sie ubiera etc, teraz dopiero nosze normalniejsze ubrania jak na nasza Polske. Co do topicu. Kim sa Ci ludzie w ogole ten PR i Marketingowiec gdyby nie koszulki nie widzialbym go ani razu, a kosi na pewno z 10k na miesiac juz nie mowie o tym prezesie nawet nie wiem czego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
pacyfista ale mimo wszystko zwyklemu czlowieku noz sie otwiera w kieszeni jak tyle hajsu maja ludzie pokroju tego wielkiego pana prezesa w studio, ktory nie umie zlozyc 1 zdania.. co za wiesniak..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|