Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 66 1 2 5 6 7 8 9 65 66
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Originally Posted by JuN
trzech wiceprezesow

ja pierdole

100 sekretarzy
200 dyrektorow

co za kraj

komedia jak na obradach sejmu laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by RaFiGW
Dokładne dośrodkowanie Szałęgi do Czerwińskiego. Obrońca gospodarzy oddał strzał głową, ale piłka musnęła poprzeczkę i opuściła boisk


ajj... JAZDA NIECIECZA boks


mialem brac, ale bez Szczoczarza i Biskupa to z deka oslabieni.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by hallik
Originally Posted by RaFiGW
Dokładne dośrodkowanie Szałęgi do Czerwińskiego. Obrońca gospodarzy oddał strzał głową, ale piłka musnęła poprzeczkę i opuściła boisk


ajj... JAZDA NIECIECZA boks


mialem brac, ale bez Szczoczarza i Biskupa to z deka oslabieni.

wczoraj pogralem zamykaja na 2tys. ale poszla kontra za 400zl

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by pacyfista
JuN nie da sie tylko otworzyc parasola w dupie
najszybciej to bunt pilkarzy ze nie gramy
za takiego debila i tyle w tym temacie


a co on pilkarzom przeszkadza? wiekszosc siedzi za granica i ma w dupie late. przyjezdzaja na zgrupowania, kase dostaja w terminie wiec im wszystko pasuje

Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Originally Posted by mefistofeles
Originally Posted by JuN
trzech wiceprezesow

ja pierdole

100 sekretarzy
200 dyrektorow

co za kraj

komedia jak na obradach sejmu laugh

Kraj w porządku tyko nie ci ludzie tam gdzie trzeba

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Krystian
kazdy chodzi jak chce i tyle

Kosowski, Saleta tez ostatnio byli w garniturze itd a dol bez skarpetek

Saleta to wprowadzil do naszego kraju mozna powiedziec, dół bez skarepetek jak wrócil chyba z USA wtedy, to byl szal z takim prostym rozwiazaniem i bardzo dawno temu, to mozna powiedziec ze to jest juz styl, a nie fopa

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by Hellraiser
Saleta to wprowadzil do naszego kraju mozna powiedziec, dół bez skarepetek jak wrócil chyba z USA wtedy, to byl szal z takim prostym rozwiazaniem i bardzo dawno temu, to mozna powiedziec ze to jest juz styl, a nie fopa

no tak.. ktos kto wyznacza trendy, powie, ze worek na kartofle jest spoko i to wtedy tez juz bedzie styl.. laugh no dajmy spokoj

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
"Panie prezesie ja rozmawialem z prezesem, a tutaj siedzący dyrektor.."

jaki mętlik, o matko

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by pacyfista
zenada dzisiejszy program ,szkoda czasu

ten dalej widzi tam orla

qrwa rece opadaja

on chce ogladac inne reprezentacje laugh
puke
1 raz chyba daje pawia na forum

bo to polska wlasnie

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
i dobrze niech płacą !

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by hallik
Originally Posted by Hellraiser
Saleta to wprowadzil do naszego kraju mozna powiedziec, dół bez skarepetek jak wrócil chyba z USA wtedy, to byl szal z takim prostym rozwiazaniem i bardzo dawno temu, to mozna powiedziec ze to jest juz styl, a nie fopa

no tak.. ktos kto wyznacza trendy, powie, ze worek na kartofle jest spoko i to wtedy tez juz bedzie styl.. laugh no dajmy spokoj

No są granice, ale jednak przynajmniej 10 lat temu juz wtedy Amerykance ubierali sie normalnie dol bez skarpet, a i tak tego nie widac chyba ze juz dopiero sie siedzi.

Worek no to juz na miescie nigdy tego ludzie nie ubiora, chyba ze jakies hobosy.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by JuN
i dobrze niech płacą !

tak tylko nie ze swojej kieszeni

przeciez Lato nie odda nawet 500 pln ze swojej wyplaty

rozjebac caly ten burdel

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by Hellraiser
No są granice, ale jednak przynajmniej 10 lat temu juz wtedy Amerykance ubierali sie normalnie dol bez skarpet, a i tak tego nie widac chyba ze juz dopiero sie siedzi.

Worek no to juz na miescie nigdy tego ludzie nie ubiora, chyba ze jakies hobosy.

ogolnie sie smieje z owczego pedu ludzi. ludzie za moda leca.. a co to jest moda ? graty dla tego kto wymyslil trampki do gajerka laugh laugh

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Przeciez ten marketingowiec wyglada jakby wzieli go od razu z mordowni gdzie pił z Kręciną i Laty, lub przynajmniej spod monopola

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by JuN
i dobrze niech płacą !

tak tylko nie ze swojej kieszeni

przeciez Lato nie odda nawet 500 pln ze swojej wyplaty

rozjebac caly ten burdel

ja sie ciesze ze nei cisneli goscia z Nike... to ich praca, zlecenie - wykokonali, pzpn zjebal i placi. wiadomo kto zaplaci, gnoje i tak beda sobie robili


Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by huge
Originally Posted by pacyfista
JuN nie da sie tylko otworzyc parasola w dupie
najszybciej to bunt pilkarzy ze nie gramy
za takiego debila i tyle w tym temacie


a co on pilkarzom przeszkadza? wiekszosc siedzi za granica i ma w dupie late. przyjezdzaja na zgrupowania, kase dostaja w terminie wiec im wszystko pasuje

przestan huge kasa to nie wszystko
fajnie rano sie ogolic i zobaczyc w lustrze twarz czlowieka
ktory jest prawdziwy a nie sztuczny jak usta pani prezes Warty Poznan

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by pacyfista
przestan huge kasa to nie wszystko
fajnie rano sie ogolic i zobaczyc w lustrze twarz czlowieka
ktory jest prawdziwy a nie sztuczny jak usta pani prezes Warty Poznan

a tam czepiasz sie. usta ma dobre smile a jak juz o Warcie, to mam nadzieje, ze im Pogon dupe zaraz skroi boks

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by hallik
Originally Posted by Hellraiser
No są granice, ale jednak przynajmniej 10 lat temu juz wtedy Amerykance ubierali sie normalnie dol bez skarpet, a i tak tego nie widac chyba ze juz dopiero sie siedzi.

Worek no to juz na miescie nigdy tego ludzie nie ubiora, chyba ze jakies hobosy.

ogolnie sie smieje z owczego pedu ludzi. ludzie za moda leca.. a co to jest moda ? graty dla tego kto wymyslil trampki do gajerka laugh laugh

No, ja tez, przez prawie cale zycie dresik nosilem i lalem na to co sie ubiera etc, teraz dopiero nosze normalniejsze ubrania jak na nasza Polske.

Co do topicu.

Kim sa Ci ludzie w ogole ten PR i Marketingowiec gdyby nie koszulki nie widzialbym go ani razu, a kosi na pewno z 10k na miesiac juz nie mowie o tym prezesie nawet nie wiem czego

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
pacyfista ale mimo wszystko zwyklemu czlowieku noz sie otwiera w kieszeni jak tyle hajsu maja ludzie pokroju tego wielkiego pana prezesa w studio, ktory nie umie zlozyc 1 zdania.. co za wiesniak..

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
czlowiekowi*

Strona 7 z 66 1 2 5 6 7 8 9 65 66

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, betowiec, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,029 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1