|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Szkoda tylko, że mój komputer nie spełnia ich wymagań technicznych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ehh... cóżtrzeba będzie kiedyś wymienić tego staruszka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
heh mialem dac do dzialu las vegas, przez przypadek dalem tu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Jakoś nie spieszą się żeby wysłać mi tego e-maila z kodem reaktywacyjnym..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
Jakoś nie spieszą się żeby wysłać mi tego e-maila z kodem reaktywacyjnym.. mi wyslali po niecalej godzinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
mi odrazu wyslali, ale jak sciagnolem instalke i udpade to teraz mi wyskakuje bład client.exe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czy ktos wie co mam zrobic?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
tez bym chcial kaske wyplacic tylko niewiem na co mi sie bardziej opłaca(tzn. gdzie biorą mniejszą prowizje?)Click2pay czy Neteller.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
Polecam promocje w <a href="www.vegas007.com" target="_blank">vegas 007</a> daja 10$ bez depozytu, nie wiem ile raked hands trzeba ugrac ale ja pogralem jakies 6 godzin i bez problemu wyplacilem 100$ na click2pay. Mozesz napisac jak to mozliwe ja sie zapisalem i dali 10$ ale na real money jest 0$ mozesz cos powiedzic jak sie dostaje real kase i czy warto w ogol scigac ten program 16mb!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2 |
Z tego co zauważylem, tych 10$ bonusa nie da sie wyplacic, ale wszystko,co sie dzieki nim wygra - tak. Jednakze pewien nie jestem. Pogralem troche doszedlem do 56$ i jak teraz loguje sie na ich stronie mam podane: real money 46$ a ponizej locked bonus 10$.
@ breguel: Trzeba sciagnac i pograc. Inaczej kasy nie dostaniesz. Warto sciagnac, bo strasznie latwo jest tam wygrywac, z tak slabymi graczami sie jeszcze nie spotkalem nigdzie. Pewnie jest tak dlatego, ze wiekszosc chce skorzystac z promocji i w ogole nie szanuje tych pieniedzy.
@ żyła: Wypłacic można tylko za pomoca Click2pay. Ale sam jeszcze nie dokonywalem wyplaty, bo nie mam na Click2pay konta. Gorzej wyglada sprawa wyplaty z Click2pay, mozliwe jest to jedynie za pomocą ich karty lub czeku.
I tu zwracam sie z pytaniem do osob korzystających z Click2pay, kotre dokonywaly wyplaty: ile czasu trzeba na ten czek czekac i ile kosztuje jego spieniezenie w banku? m-a-r-c moglbys pomoc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
ja sobie wykombinowalem tak ze wyplacilem na click2pay stamtad wplacilem do bet365 z bet365 do moneybookers wszystko kosztowalo 0$
bonusa 10$ sie nie wyplaci ale wszystko co powyzej bez problemu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Your account is temporary locked For security reasons, your account is temporarily locked for Cash Out requests.
Please contact our support team to solve this issue.
We apologize for the inconvenience, this is for your own account security. Vegas007.com
Ja dostałem taka wiadomosc przy probie wyplaty,mial ktos podobna sytuacje? Napisałem do supportu ale na razie nie dostalem odpowiedzi.
A jesli chodzi o Click2play to zalozylem sobie konto pare dniu temu i mam pytanie czy nie trzeba im wysylac jakis skanow dokumentu w celu potwierdzenia rejestracji,bo przy rejestracji wspominali cos ze maja dzwonic, ale zadnego telefonu od nich nie było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
Your account is temporary locked For security reasons, your account is temporarily locked for Cash Out requests.
Please contact our support team to solve this issue.
We apologize for the inconvenience, this is for your own account security. Vegas007.com
Ja dostałem taka wiadomosc przy probie wyplaty,mial ktos podobna sytuacje? Napisałem do supportu ale na razie nie dostalem odpowiedzi.
A jesli chodzi o Click2play to zalozylem sobie konto pare dniu temu i mam pytanie czy nie trzeba im wysylac jakis skanow dokumentu w celu potwierdzenia rejestracji,bo przy rejestracji wspominali cos ze maja dzwonic, ale zadnego telefonu od nich nie było. domnie tez nie dzwonili, ja im nic nie wysylalem, a kase sobie tam wplacilem a pozniej gdzie indziej wyplacilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
ja dostalem kod aktywacyjny po kilku minutach. i mam na koncie $10 i mam te $10 zapisane ma moim koncie jako 'locked bonus'. a teraz sciagm program, ale opornie idzie i zajumuje 1.28MB (ktos wyzej napisal, ze 16MB) czyzbym zly sciagal??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
wszystko jasne z 16MB, po sciagnieciu i zainstalowaniu instalki 1.28megowej, pozniej instaluje sie 16mb program:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
PANOWIE JUZ NIE MA TEGO BONUSUY??CZYZBY ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
jest jest, wejdz w rejestracje i tam bedzie informacja o tym
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2006
Posty: 48 |
Ja sie przed chwila zrejestrowalem. Na ich stronie po zalogowaniu nie widze zadnego bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Chyba to juz zdjeli. Po zalogowaniu na strone - widnieja 2 zera - w REAL MONEY I W LOCKED BONUS.
Wiec zadnych 10$ bonusu nie ma!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Bonusu nie ma od 2 czy tam 3 dni
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|