Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Post deleted by toro

Bonus: Unibet
#504450 06/02/2006 12:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Szkoda tylko, że mój komputer nie spełnia ich wymagań technicznych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ehh... cóżtrzeba będzie kiedyś wymienić tego staruszka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#504451 06/02/2006 13:08
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
heh mialem dac do dzialu las vegas, przez przypadek dalem tu...

#504452 06/02/2006 18:02
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Jakoś nie spieszą się żeby wysłać mi tego e-maila z kodem reaktywacyjnym..

#504453 06/02/2006 19:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Quote
Jakoś nie spieszą się żeby wysłać mi tego e-maila z kodem reaktywacyjnym..
mi wyslali po niecalej godzinie

#504454 06/02/2006 19:16
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
mi tez narazi niewysłali

#504455 06/02/2006 19:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
Quote
mi tez narazi niewysłali
mi odrazu wyslali, ale jak sciagnolem instalke i udpade to teraz mi wyskakuje bład client.exe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czy ktos wie co mam zrobic?

#504456 09/02/2006 23:28
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
tez bym chcial kaske wyplacic tylko niewiem na co mi sie bardziej opłaca(tzn. gdzie biorą mniejszą prowizje?)Click2pay czy Neteller.

#504457 11/02/2006 16:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
Quote
Polecam promocje w <a href="www.vegas007.com" target="_blank">vegas 007</a> daja 10$ bez depozytu, nie wiem ile raked hands trzeba ugrac ale ja pogralem jakies 6 godzin i bez problemu wyplacilem 100$ na click2pay.
Mozesz napisac jak to mozliwe ja sie zapisalem i dali 10$ ale na real money jest 0$ mozesz cos powiedzic jak sie dostaje real kase i czy warto w ogol scigac ten program 16mb!!!!!!!!!

#504458 11/02/2006 19:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2
Z tego co zauważylem, tych 10$ bonusa nie da sie wyplacic, ale wszystko,co sie dzieki nim wygra - tak. Jednakze pewien nie jestem. Pogralem troche doszedlem do 56$ i jak teraz loguje sie na ich stronie mam podane: real money 46$ a ponizej locked bonus 10$.

@ breguel: Trzeba sciagnac i pograc. Inaczej kasy nie dostaniesz. Warto sciagnac, bo strasznie latwo jest tam wygrywac, z tak slabymi graczami sie jeszcze nie spotkalem nigdzie. Pewnie jest tak dlatego, ze wiekszosc chce skorzystac z promocji i w ogole nie szanuje tych pieniedzy.

@ żyła: Wypłacic można tylko za pomoca Click2pay. Ale sam jeszcze nie dokonywalem wyplaty, bo nie mam na Click2pay konta. Gorzej wyglada sprawa wyplaty z Click2pay, mozliwe jest to jedynie za pomocą ich karty lub czeku.

I tu zwracam sie z pytaniem do osob korzystających z Click2pay, kotre dokonywaly wyplaty: ile czasu trzeba na ten czek czekac i ile kosztuje jego spieniezenie w banku? m-a-r-c moglbys pomoc ?

#504459 12/02/2006 19:02
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
ja sobie wykombinowalem tak ze wyplacilem na click2pay stamtad wplacilem do bet365 z bet365 do moneybookers wszystko kosztowalo 0$

bonusa 10$ sie nie wyplaci ale wszystko co powyzej bez problemu

#504460 13/02/2006 09:40
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Your account is temporary locked
For security reasons, your account is temporarily locked for Cash Out requests.

Please contact our support team to solve this issue.

We apologize for the inconvenience, this is for your own account security.

Vegas007.com

Ja dostałem taka wiadomosc przy probie wyplaty,mial ktos podobna sytuacje?
Napisałem do supportu ale na razie nie dostalem odpowiedzi.

A jesli chodzi o Click2play to zalozylem sobie konto pare dniu temu i mam pytanie czy nie trzeba im wysylac jakis skanow dokumentu w celu potwierdzenia rejestracji,bo przy rejestracji wspominali cos ze maja dzwonic, ale zadnego telefonu od nich nie było.

#504461 13/02/2006 12:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
Quote
Your account is temporary locked
For security reasons, your account is temporarily locked for Cash Out requests.

Please contact our support team to solve this issue.

We apologize for the inconvenience, this is for your own account security.

Vegas007.com

Ja dostałem taka wiadomosc przy probie wyplaty,mial ktos podobna sytuacje?
Napisałem do supportu ale na razie nie dostalem odpowiedzi.

A jesli chodzi o Click2play to zalozylem sobie konto pare dniu temu i mam pytanie czy nie trzeba im wysylac jakis skanow dokumentu w celu potwierdzenia rejestracji,bo przy rejestracji wspominali cos ze maja dzwonic, ale zadnego telefonu od nich nie było.

domnie tez nie dzwonili, ja im nic nie wysylalem, a kase sobie tam wplacilem a pozniej gdzie indziej wyplacilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#504462 13/02/2006 16:30
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
ja dostalem kod aktywacyjny po kilku minutach. i mam na koncie $10 i mam te $10 zapisane ma moim koncie jako 'locked bonus'. a teraz sciagm program, ale opornie idzie i zajumuje 1.28MB (ktos wyzej napisal, ze 16MB) czyzbym zly sciagal??

#504463 13/02/2006 16:38
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
wszystko jasne z 16MB, po sciagnieciu i zainstalowaniu instalki 1.28megowej, pozniej instaluje sie 16mb program:)

#504464 13/02/2006 17:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
PANOWIE JUZ NIE MA TEGO BONUSUY??CZYZBY ?

#504465 13/02/2006 21:09
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
jest jest, wejdz w rejestracje i tam bedzie informacja o tym

#504466 16/02/2006 13:59
Dołączył: Feb 2006
Posty: 48
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 48
Ja sie przed chwila zrejestrowalem.
Na ich stronie po zalogowaniu nie widze zadnego bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Chyba to juz zdjeli. Po zalogowaniu na strone - widnieja 2 zera - w REAL MONEY I W LOCKED BONUS.

Wiec zadnych 10$ bonusu nie ma!

#504467 17/02/2006 00:36
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Bonusu nie ma od 2 czy tam 3 dni


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, Sensei, alfa, 11kera11, rafal08, aker, kamel), 1,715 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1