Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
A tutaj [filmweb.pl] jest wypisanych 'ciut' więcej nominacji.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Z drobnym opóźnieniem zabrałem się na poważnie za serial Homeland, muszę przyznać, że to był błąd. Naprawdę bardzo przyzwoita rzecz, ciekawe postaci, porządna fabuła.

Szczerze polecam


No i Morena Baccarin wink

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Puncture bardzo dobry film z Chrisem Evansem w roli glownej, polecam piwo

Dołączył: Apr 2010
Posty: 110
member
member
Dołączył: Apr 2010
Posty: 110
Może i nie zasługuje na nagrody,ale zebrał ich ostatnio aż 4.Podobno dobry jest film Listy do M.Jeszcze nie oglądałem,ale mówią,że warto.Dobry jest film -Diagnoza zbrodni,a także Skrzydlate cienie,jeżeli ktoś lubi filmy z psychopatą w tle.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Panowie Sala Samobójców to jeden z niewielu polskich filmów,który można było obejrzeć od początku do końca.

Niestety u nas większość filmów to przygłupie komedie lub komedie romantyczne.

Jeżeli krytykujecie SS to co można powiedzieć o Wyjeździe integracyjnym, na którego poszło już tyle osób do kin. shocked

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Ktoś oglądał "Szpiega"?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ja nie tknę tego dopóki nie przeczytam książki. Kupiłem tę parę dni temu i nie mogę się jakoś za nią zabrać smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
W mojej opinii jedno wyklucza drugie albo książka albo kino. Jednak po przeczytaniu książki nie oglądam już filmu bo z reguły inaczej sobie to wszystko wyobraziłem smile

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Originally Posted by nOcnY
Ktoś oglądał "Szpiega"?

Ja oglądałem.

Trochę cięzko się go ogląda IMO.
Poczatek dość ''nudnawy'' jak dla mnie.
Myślałem ze brak typowo bondowskiej akcji będzie rekompensować jakieś napięcie czy coś w tym rodzaju , a tu nic takiego się nie działo z poczatku , dopiero pózniej ruszyło.
Druga część filmu o wiele ciekawsza.

+ za klimat , przyjemnie się słuchało akcentów z róznyvh stron [lektor zabił by z pół filmu].
Oldman - oscarowa rola można by rzec

Książka podobno bardziej pogmatwana jak film , ale i tak takich filmów powinno być nieco więcej.
Bo mając do wyboru Zmierzch , polskie komedie 0/10 i Szpiega to warto wydać nawet te 20 złotych.

Moja ocena =>7.5-8/10

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Wlasnie obejrzalem "Warrior" z 2011, jak dla mnie kozak film wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by nOcnY
W mojej opinii jedno wyklucza drugie albo książka albo kino. Jednak po przeczytaniu książki nie oglądam już filmu bo z reguły inaczej sobie to wszystko wyobraziłem smile

Ja mam odwrotnie jak obejrzę film to ciężko mi się zabrać za książkę. Najpierw książka a później zetknięcie moich wyobrażeń z tym co na ekranie. Gdybym najpierw obejrzał film wyobraźnia nie miałaby wiele do roboty tongue

ps.dlatego żałuję że obejrzałem Władcę Pierścieni teraz za cholerę nie mogę się zabrać za książkę mimo że wiem że musi być świetna.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Bzyku
Ja nie tknę tego dopóki nie przeczytam książki. Kupiłem tę parę dni temu i nie mogę się jakoś za nią zabrać smile

Bzyku to jeszcze serial obejrzyj ... koniecznie

świetna rola Aleca Guinnessa

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by nOcnY
W mojej opinii jedno wyklucza drugie albo książka albo kino. Jednak po przeczytaniu książki nie oglądam już filmu bo z reguły inaczej sobie to wszystko wyobraziłem smile

W pełni rozumiem smile

Obejrzenie filmu po przeczytaniu książki potrafi zabić nasze niepowtarzalne projekcje powstałe po przeczytaniu książki.
Świat przestaje być taki sam wink

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ja nie mam z tym problemu.

Dla mnie obejrzenie filmu po książce to tylko porównanie wizji reżysera i mojej.

No i łatwiej mi obejrzeć film znając treść niż odwrotnie smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Bzyku
Ja nie tknę tego dopóki nie przeczytam książki. Kupiłem tę parę dni temu i nie mogę się jakoś za nią zabrać smile

dokładnie, pewnie będzie tak samo jak z wybrzeżem moskitów, albo kobietą która nienawidziła mężczyzn, książki doskonałe a film... daje rade, ale
to jednak nie to samo.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Dziś w TVN7 o 20:00 leci:

Czasem w kwietniu (Sometimes in April) - dramat wojenny

Pamiętam jak, będąc w wieku wczesno-szkolnym, oglądałem w Wiadomościach sceny z tamtych stron Afryki. Dopiero po obejrzeniu filmu już w starszym wieku zrozumiałem co tam się działo frown z drugiej strony dość typowe 'zjawisko' niejako zemsty biednych na bogatszych. Z tym, że tam to była rzeź...

Elita zabójców (Killer Elite) - sensacyjny, na podstawie prawdziwej historii kopara

typowo amerykański, ciekawy wątek Omanu

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Originally Posted by jadanek
Wlasnie obejrzalem "Warrior" z 2011, jak dla mnie kozak film wink


potwierdzam jak dla mnie 9/10

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Dziś oglądałem "Drive". Jak dla mnie bardzo dobre kino smile Zdecydowanie jeden z lepszych filmów jakie widziałem w tym roku, a do tego po prostu genialny soundtrack smile

W najbliższych dniach planuje "The Debt" i "50/50" i mam nadzieję, że również się nie zawiodę smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Ktoś w temacie polecał, albo wspominał coś, o polskiej "Małej maturze 1947" - jak ktoś ma ochotę na ciepły, niewymagający, ale i niegłupi, choć może momentami nieco zbyt 'spłaszczony' czy też naiwny film, to śmiało można obejrzeć.
Do tego śmietanka aktorska na ekranie - Rewelacyjny przez duże R Zborowski, pojawia się też Konrad, Opania, Pszoniak.
No i muzyka Tomka Stańki, która idealnie komponuje się i uprzyjemnia nam seans.
7/10 w swojej kategorii.

Poza tym jakżesz przyjemnie jest obejrzeć jakąś w miarę świeżą polską produkcję, w której nie ogląda się mord Karolaków, Kotów czy innych Adamczyków... smile

Dziś wybieram się na Szpiega, więc potem skrobnę parę zdań wink
pozdro

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by Chaoz
Dziś oglądałem "Drive". Jak dla mnie bardzo dobre kino smile Zdecydowanie jeden z lepszych filmów jakie widziałem w tym roku, a do tego po prostu genialny soundtrack smile

A dla mnie soundtrack to jedyne co jest dobre w tym filmie. Ogladalem to w weekend z dziewczyna i mimo, ze jestem wielkim fanem talentu Gosslinga, to ow twor jest dla mnie nudny jak flaki z olejem. Strasznie ciezko przebrnac przez pierwsze 40 minut. Ja rozumiem, ze byl taki zamysl, zeby jak najmniej przekazac slowem, ale jednak IMO nudy, nudy, nudy, nie dzieje sie totalnie nic.

Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, JelineK), 860 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,156
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1