|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
A tutaj [ filmweb.pl] jest wypisanych 'ciut' więcej nominacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Z drobnym opóźnieniem zabrałem się na poważnie za serial Homeland, muszę przyznać, że to był błąd. Naprawdę bardzo przyzwoita rzecz, ciekawe postaci, porządna fabuła. Szczerze polecam No i Morena Baccarin 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Puncture bardzo dobry film z Chrisem Evansem w roli glownej, polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2010
Posty: 110 |
Może i nie zasługuje na nagrody,ale zebrał ich ostatnio aż 4.Podobno dobry jest film Listy do M.Jeszcze nie oglądałem,ale mówią,że warto.Dobry jest film -Diagnoza zbrodni,a także Skrzydlate cienie,jeżeli ktoś lubi filmy z psychopatą w tle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Panowie Sala Samobójców to jeden z niewielu polskich filmów,który można było obejrzeć od początku do końca. Niestety u nas większość filmów to przygłupie komedie lub komedie romantyczne. Jeżeli krytykujecie SS to co można powiedzieć o Wyjeździe integracyjnym, na którego poszło już tyle osób do kin. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ja nie tknę tego dopóki nie przeczytam książki. Kupiłem tę parę dni temu i nie mogę się jakoś za nią zabrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
W mojej opinii jedno wyklucza drugie albo książka albo kino. Jednak po przeczytaniu książki nie oglądam już filmu bo z reguły inaczej sobie to wszystko wyobraziłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Ja oglądałem. Trochę cięzko się go ogląda IMO. Poczatek dość ''nudnawy'' jak dla mnie. Myślałem ze brak typowo bondowskiej akcji będzie rekompensować jakieś napięcie czy coś w tym rodzaju , a tu nic takiego się nie działo z poczatku , dopiero pózniej ruszyło. Druga część filmu o wiele ciekawsza. + za klimat , przyjemnie się słuchało akcentów z róznyvh stron [lektor zabił by z pół filmu]. Oldman - oscarowa rola można by rzec Książka podobno bardziej pogmatwana jak film , ale i tak takich filmów powinno być nieco więcej. Bo mając do wyboru Zmierzch , polskie komedie 0/10 i Szpiega to warto wydać nawet te 20 złotych. Moja ocena =>7.5-8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Wlasnie obejrzalem "Warrior" z 2011, jak dla mnie kozak film 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
W mojej opinii jedno wyklucza drugie albo książka albo kino. Jednak po przeczytaniu książki nie oglądam już filmu bo z reguły inaczej sobie to wszystko wyobraziłem  Ja mam odwrotnie jak obejrzę film to ciężko mi się zabrać za książkę. Najpierw książka a później zetknięcie moich wyobrażeń z tym co na ekranie. Gdybym najpierw obejrzał film wyobraźnia nie miałaby wiele do roboty  ps.dlatego żałuję że obejrzałem Władcę Pierścieni teraz za cholerę nie mogę się zabrać za książkę mimo że wiem że musi być świetna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Ja nie tknę tego dopóki nie przeczytam książki. Kupiłem tę parę dni temu i nie mogę się jakoś za nią zabrać  Bzyku to jeszcze serial obejrzyj ... koniecznie świetna rola Aleca Guinnessa
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
W mojej opinii jedno wyklucza drugie albo książka albo kino. Jednak po przeczytaniu książki nie oglądam już filmu bo z reguły inaczej sobie to wszystko wyobraziłem  W pełni rozumiem  Obejrzenie filmu po przeczytaniu książki potrafi zabić nasze niepowtarzalne projekcje powstałe po przeczytaniu książki. Świat przestaje być taki sam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ja nie mam z tym problemu. Dla mnie obejrzenie filmu po książce to tylko porównanie wizji reżysera i mojej. No i łatwiej mi obejrzeć film znając treść niż odwrotnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Ja nie tknę tego dopóki nie przeczytam książki. Kupiłem tę parę dni temu i nie mogę się jakoś za nią zabrać  dokładnie, pewnie będzie tak samo jak z wybrzeżem moskitów, albo kobietą która nienawidziła mężczyzn, książki doskonałe a film... daje rade, ale to jednak nie to samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Dziś w TVN7 o 20:00 leci: Czasem w kwietniu (Sometimes in April) - dramat wojenny Pamiętam jak, będąc w wieku wczesno-szkolnym, oglądałem w Wiadomościach sceny z tamtych stron Afryki. Dopiero po obejrzeniu filmu już w starszym wieku zrozumiałem co tam się działo  z drugiej strony dość typowe 'zjawisko' niejako zemsty biednych na bogatszych. Z tym, że tam to była rzeź... Elita zabójców (Killer Elite) - sensacyjny, na podstawie prawdziwej historii typowo amerykański, ciekawy wątek Omanu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
Wlasnie obejrzalem "Warrior" z 2011, jak dla mnie kozak film  potwierdzam jak dla mnie 9/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Dziś oglądałem "Drive". Jak dla mnie bardzo dobre kino  Zdecydowanie jeden z lepszych filmów jakie widziałem w tym roku, a do tego po prostu genialny soundtrack  W najbliższych dniach planuje "The Debt" i "50/50" i mam nadzieję, że również się nie zawiodę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Ktoś w temacie polecał, albo wspominał coś, o polskiej "Małej maturze 1947" - jak ktoś ma ochotę na ciepły, niewymagający, ale i niegłupi, choć może momentami nieco zbyt 'spłaszczony' czy też naiwny film, to śmiało można obejrzeć. Do tego śmietanka aktorska na ekranie - Rewelacyjny przez duże R Zborowski, pojawia się też Konrad, Opania, Pszoniak. No i muzyka Tomka Stańki, która idealnie komponuje się i uprzyjemnia nam seans. 7/10 w swojej kategorii. Poza tym jakżesz przyjemnie jest obejrzeć jakąś w miarę świeżą polską produkcję, w której nie ogląda się mord Karolaków, Kotów czy innych Adamczyków...  Dziś wybieram się na Szpiega, więc potem skrobnę parę zdań  pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Dziś oglądałem "Drive". Jak dla mnie bardzo dobre kino  Zdecydowanie jeden z lepszych filmów jakie widziałem w tym roku, a do tego po prostu genialny soundtrack  A dla mnie soundtrack to jedyne co jest dobre w tym filmie. Ogladalem to w weekend z dziewczyna i mimo, ze jestem wielkim fanem talentu Gosslinga, to ow twor jest dla mnie nudny jak flaki z olejem. Strasznie ciezko przebrnac przez pierwsze 40 minut. Ja rozumiem, ze byl taki zamysl, zeby jak najmniej przekazac slowem, ale jednak IMO nudy, nudy, nudy, nie dzieje sie totalnie nic.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|