Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 46 1 2 3 4 5 45 46
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
ale okazja ŁKS

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
ale okazja ŁKS-u blush

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
jaga wybila z linii bramkowej

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
ok dawno nie gralem ako bo gram single na live, wiec dzis moj wygrany kupon wyglada tak:

1 West Brom - Tottenham (Wygra Tottenham @ 1.98)
2 Arsenal - Fulham (Wygra Arsenal @ 1.53)
3 Rayo Vallecano - Valencia (Wygra Valencia @ 2.25)
4 Atalanta - Napoli (Nie Wygra Atalanta @ 2.93)
5 Real Madryt - Atletico Madryt - Powyżej/Poniżej 3.5 gola (Wygra Powyżej 3.5 gola @ 1.78)
6 Dortmund - Schalke - Powyżej/Poniżej 2.5 gola (Wygra Powyżej 2.5 gola @ 1.77)

stawka 50 usd kurs 32.83 wygrana 1591,5 USD

boks

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
na ta chwile Jaga glowny kandydat do spadku, jezeli zima cos sie nie zmieni to znow druga liga na pewnie kilka lat blush

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
oglada ktos Stoke jak to wyglada tongue ?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
w MMA jest perełka na Santosa @1,485 smile

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
tazen troche sie chyba zagalopowales fakt graja piach ale jeszcze jest 15 kolejek w strefie spadkowej nie jestesmy

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Stoke 1111111111111

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Jaga to tragedia nie wiem po co oni jezdza na mecze

qrwa zarabiasz ponad 10 kola msc to zostaw troche zdrowia

na boisku

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by pacyfista
Jaga to tragedia nie wiem po co oni jezdza na mecze

qrwa zarabiasz ponad 10 kola msc to zostaw troche zdrowia

na boisku

na wiosne Grzesio R. bedzie mogl grac to zaczna wygrywac grin

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by milano
tazen troche sie chyba zagalopowales fakt graja piach ale jeszcze jest 15 kolejek w strefie spadkowej nie jestesmy
zaraz bedziemy, w tym roku potracimy jeszcze punkty z outsiderami, wiosną zawsze zdobywamy mniej punktów niż jesienią (taka klątwa kurwa chyba..), połowa składu do wyjebania (nawet więcej niż połowa, do gry nadaje się maksymalnie z 10 zawodników), do tego planują transfer tego daremnego Dżalamidze, co ponoć potrafi dryblować, za ponad milion złotych. Reszta transferów to raczej będą bezgotówkowe, więc loteria.
Tak jak pisałem, na tę chwilę wygląda wszystko tragicznie, jesteśmy chyba najsłabszym zespołem ligi.

Teraz widzę wchodzić będzie Burkhardt, więc 3pkt zostają w Łodzi.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Tazen
na ta chwile Jaga glowny kandydat do spadku, jezeli zima cos sie nie zmieni to znow druga liga na pewnie kilka lat blush
Bez przesady.

Jutro over 2.5, a nawet 3.5 gola w Poznaniu spróbuję.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Jakie dno Jaga, że aż żal oglądać , spokojnie mogło być 3-0 dla ŁKS-u, rok temu byliśmy liderem , mistrzem jesieni a teraz pikujemy w dół, oby ten rok jak najszybciej się skończył , niech Słowik i Plizga wracają do zdrowia.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
over Dortmundu fail

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Kura
Jakie dno Jaga, że aż żal oglądać , spokojnie mogło być 3-0 dla ŁKS-u, rok temu byliśmy liderem , mistrzem jesieni a teraz pikujemy w dół, oby ten rok jak najszybciej się skończył , niech Słowik i Plizga wracają do zdrowia.


Z niejakim Czesiem wypikujecie do 2 ligi. Zmieńcie trenera a nie połowę składu.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Kura
Jakie dno Jaga, że aż żal oglądać , spokojnie mogło być 3-0 dla ŁKS-u, rok temu byliśmy liderem , mistrzem jesieni a teraz pikujemy w dół, oby ten rok jak najszybciej się skończył , niech Słowik i Plizga wracają do zdrowia.


Z niejakim Czesiem wypikujecie do 2 ligi. Zmieńcie trenera a nie połowę składu.

dokładnie, przecież Jaga ma jak na naszą ligę, bardzo dobry skład.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Tazen
na ta chwile Jaga glowny kandydat do spadku, jezeli zima cos sie nie zmieni to znow druga liga na pewnie kilka lat blush
Bez przesady.
Od 3-4 meczów nie potrafią stworzyć ani jednej sytuacji bramkowej, defensywa to jest tragedia, tylko bramkarz nas ratował od grubych porażek z Legią, Śląskiem.
Taka jest prawda, puchary nas rozjebały, Probierz nie potrafił w tak krótkim czasie przygotować drużyny. Wszyscy są o tempo szybsi od zawodników Jagi, jedynie Cetković, wcześniej Plizga nadążają, bo w końcu nie przygotowywali się do końca z zespołem.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
zgadza sie Michniewicz za duzo przeczytal ksiazek

o taktyce.Czytanie to duzy plus ale on czytal
a nic z tego nie zrozumial

gdyby mogl to 0-0 w kazdym meczu przyjalby z pocalowaniem reki

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
12 punktów potrzebne do utrzymania moze jakoś ugramy smile

Strona 3 z 46 1 2 3 4 5 45 46

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, burbon, Sensei, Lukasz111, bukma, forty, rymoholik, $-man), 3,310 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1