|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
ale okazja ŁKS-u 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
jaga wybila z linii bramkowej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
ok dawno nie gralem ako bo gram single na live, wiec dzis moj wygrany kupon wyglada tak: 1 West Brom - Tottenham (Wygra Tottenham @ 1.98) 2 Arsenal - Fulham (Wygra Arsenal @ 1.53) 3 Rayo Vallecano - Valencia (Wygra Valencia @ 2.25) 4 Atalanta - Napoli (Nie Wygra Atalanta @ 2.93) 5 Real Madryt - Atletico Madryt - Powyżej/Poniżej 3.5 gola (Wygra Powyżej 3.5 gola @ 1.78) 6 Dortmund - Schalke - Powyżej/Poniżej 2.5 gola (Wygra Powyżej 2.5 gola @ 1.77) stawka 50 usd kurs 32.83 wygrana 1591,5 USD 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
na ta chwile Jaga glowny kandydat do spadku, jezeli zima cos sie nie zmieni to znow druga liga na pewnie kilka lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
oglada ktos Stoke jak to wyglada  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
w MMA jest perełka na Santosa @1,485 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
tazen troche sie chyba zagalopowales fakt graja piach ale jeszcze jest 15 kolejek w strefie spadkowej nie jestesmy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Jaga to tragedia nie wiem po co oni jezdza na mecze
qrwa zarabiasz ponad 10 kola msc to zostaw troche zdrowia
na boisku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Jaga to tragedia nie wiem po co oni jezdza na mecze
qrwa zarabiasz ponad 10 kola msc to zostaw troche zdrowia
na boisku na wiosne Grzesio R. bedzie mogl grac to zaczna wygrywac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
tazen troche sie chyba zagalopowales fakt graja piach ale jeszcze jest 15 kolejek w strefie spadkowej nie jestesmy zaraz bedziemy, w tym roku potracimy jeszcze punkty z outsiderami, wiosną zawsze zdobywamy mniej punktów niż jesienią (taka klątwa kurwa chyba..), połowa składu do wyjebania (nawet więcej niż połowa, do gry nadaje się maksymalnie z 10 zawodników), do tego planują transfer tego daremnego Dżalamidze, co ponoć potrafi dryblować, za ponad milion złotych. Reszta transferów to raczej będą bezgotówkowe, więc loteria. Tak jak pisałem, na tę chwilę wygląda wszystko tragicznie, jesteśmy chyba najsłabszym zespołem ligi. Teraz widzę wchodzić będzie Burkhardt, więc 3pkt zostają w Łodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
na ta chwile Jaga glowny kandydat do spadku, jezeli zima cos sie nie zmieni to znow druga liga na pewnie kilka lat  Bez przesady. Jutro over 2.5, a nawet 3.5 gola w Poznaniu spróbuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jakie dno Jaga, że aż żal oglądać , spokojnie mogło być 3-0 dla ŁKS-u, rok temu byliśmy liderem , mistrzem jesieni a teraz pikujemy w dół, oby ten rok jak najszybciej się skończył , niech Słowik i Plizga wracają do zdrowia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jakie dno Jaga, że aż żal oglądać , spokojnie mogło być 3-0 dla ŁKS-u, rok temu byliśmy liderem , mistrzem jesieni a teraz pikujemy w dół, oby ten rok jak najszybciej się skończył , niech Słowik i Plizga wracają do zdrowia. Z niejakim Czesiem wypikujecie do 2 ligi. Zmieńcie trenera a nie połowę składu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Jakie dno Jaga, że aż żal oglądać , spokojnie mogło być 3-0 dla ŁKS-u, rok temu byliśmy liderem , mistrzem jesieni a teraz pikujemy w dół, oby ten rok jak najszybciej się skończył , niech Słowik i Plizga wracają do zdrowia. Z niejakim Czesiem wypikujecie do 2 ligi. Zmieńcie trenera a nie połowę składu. dokładnie, przecież Jaga ma jak na naszą ligę, bardzo dobry skład.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
na ta chwile Jaga glowny kandydat do spadku, jezeli zima cos sie nie zmieni to znow druga liga na pewnie kilka lat  Bez przesady. Od 3-4 meczów nie potrafią stworzyć ani jednej sytuacji bramkowej, defensywa to jest tragedia, tylko bramkarz nas ratował od grubych porażek z Legią, Śląskiem. Taka jest prawda, puchary nas rozjebały, Probierz nie potrafił w tak krótkim czasie przygotować drużyny. Wszyscy są o tempo szybsi od zawodników Jagi, jedynie Cetković, wcześniej Plizga nadążają, bo w końcu nie przygotowywali się do końca z zespołem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
zgadza sie Michniewicz za duzo przeczytal ksiazek
o taktyce.Czytanie to duzy plus ale on czytal a nic z tego nie zrozumial
gdyby mogl to 0-0 w kazdym meczu przyjalby z pocalowaniem reki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
12 punktów potrzebne do utrzymania moze jakoś ugramy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|